Přestaly vás bolest prsa v těhotenství?

Anonymní
včera v 18:06

Přestaly vás bolest prsa v těhotenství?

Ahoj,

každý měsíc mám šílený bolesti prsou zhruba 10 dnů před ms. O velikosti ani nemluvím :lol:

Tento měsíc jsem našla ducha (3 dny před ms) na 2 testech a každý jiný značky a prsa mi vyrostly, ale absolutně nebolí. Očekávala jsem, že to bude vzhledem k mým stavům před ms naopak ještě horší. A ani nevím jestli těm testum věřit, když ta prsa vůbec nebolí.

Měly jste to některá taky tak, že vlastně vymizela bolest prsou když jste našly //?

Díky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8997
včera v 18:09

Neměla jsem absolutně žádný příznaky když jsem našla 2 carky. Jen vynechanou menstruaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
včera v 18:12

@JancaS84 no já se právě taky cítím že NIC a to co jsem měla před MS ted nemám, tj. bolest prsou (ale fakt takovou, že mě budila ze spaní).

Já vím že bylo na test brzy a duch nic neznamená, takže jsem v klidu, že to nemusí vyjít, ač bych chtěla :) Jen mě překvapilo, že ty prsa se úplně zklidnily, ačkoliv je mám o číslo větší.

• Citovat
  • Nahlásit
31727
včera v 18:19

Prsa mě nebolela ani po objevení jasné čárky. Ani nerostla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
včera v 18:37

No mě během prvních pár týdnů vyrostly tak že sem se pak malem nevešla do svatebních šatů :lol: (poslední zkouška tři tydny před obřadem kdy sem o těhotenství ještě ani nevěděla a kdy šaty seděly perfektne :) ) ale nebolely… Bolet začaly až v druhém trimestru a bolely do teď (31tt)kdy už to celkem ustalo, naopak v noci nesnesitelne svedi :roll:
ale před otěhotněním mě během menstruace prsa nebolely

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17098
včera v 19:14

Bolest prsou MŮŽE být známkou ms i těhotenství, ale to neznamená, že když te nebolí tak těhotná nejsi.. kde si to zase vzala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
150
včera v 20:16

Já když jsem objevila dvě čárky tak mě prsa nebolela, ani do teď nevyrostla… Začala mě bolet tak mezi 6-7 týdnem a třeba týden mě bolela, potom zase dva týdny vůbec a takhle pořád dokola :nevim: Zachvíli začínám pátý měsíc a jsem na tom pořád stejně :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
včera v 20:59

@lachtanice86 vydedukovala :lol: No prostě když mě vždy bolí prsa, tak očekávám, že když budu těhotná, budou bolet ještě víc a ne že naopak přestanou bolet

• Citovat
  • Nahlásit
17098
včera v 21:25
@Anonymní píše:
@lachtanice86 vydedukovala :lol: No prostě když mě vždy bolí prsa, tak očekávám, že když budu těhotná, budou bolet ještě víc a ne že naopak přestanou bolet
:mrgreen: :roll:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
včera v 22:59

Hned po prvním // testu se mi prsa nijak neprojevila, stejně tak při menstruaci mě prsa nebolí. Mě začala prsa bolet až v 7. tt, ale pak mě pobolívala jen občas, např. když si lehnu na břicho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
dnes v 12:09

Holky dík za reakce, tak já ještě uvidím, test porad duch, 2 dny do ms, tak jsem zvědavá. Prsa mám o číslo větší jako vždy před ms, ale jediny co dělají tak zcela minimálně svědí a to jen v noci, jinak bolest žádná. Tak bud jsem v tom anebo se mi umoudrily prsa a nebudou už tak bolet :lol: Jinak se cítím lip než kdykoliv predtim, spím jak zabita, je mi fajn, pleť jak miminko (což obvykle nemám)… :lol:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat