Přestane někdy kojenec mít v noci potřebu jídla?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mipiro
Zasloužilá kecalka 913 příspěvků 08.05.19 12:29
Přestane někdy kojenec mít v noci potřebu jídla?

Maminky, obracím se na vás s prosbou o rady s postřehy. Máme 4 měsíčního syna, který je na UM a pořád má v noci potřebu krmení. Jsou děti v jeho věku, které prospi celou noc, to se u nás ještě nestalo. Budi se v noci a nad ránem na krmení, naprosto hystericky řve, dostane napít a zase usne. Tak se Ptám, kdy se vaše dítko přestalo budit v noci na krmení? Hlavně teda ta miminka na UM? Jinak je malý moc hodný, veselý, ale má pořád hlad, jinak je nevrlý a protivný. Brzy začneme s příkrmy, tak snad ho to aspoň zasytí trochu. To večer vypije opravdu hodně než jde spát, ale stejně se budi v noci hlady :roll:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 14734 příspěvků 08.05.19 12:36

V roce. Oba dva :lol: vydrž

Zoe1
Zasloužilá kecalka 859 příspěvků 08.05.19 12:38

Moji holčičce je devět měsíců a dvakrát za noc ji taky dávám UM, jinak řev a nechce spát. V noci se pořád budí i nejen na mlíko, takže fakt peklo. Od porodu jsem neměla ani jednu noc, kdybych nemusela několikrát vstávat. Taky si pokládám otázku, kdy už tohle skončí. Je na příkrmech od čtvrtého měsíce a u nás to vůbec nepomohlo a nepomáhá ani kaše na noc.

xjuliax
Kecalka 372 příspěvků 08.05.19 12:41

Náš má 19m a stále jednou za noc chce UM, ale zas do puberty ho snad chtít nebude. :mrgreen:

ZuzaM
Ukecaná baba ;) 1276 příspěvků 08.05.19 12:43

Dcera v půl roce. A kaše na noc fakt nepomáhá, naopak jsem měla pocit, že to bylo horší. Chvíli jsem to řešila tak, že dostala večer po koupání a pak jsem jí v polospánku strčila UM kolem půlnoci a vydržela do rána do šesti.

Uživatel je online35ja
Zasloužilá kecalka 536 příspěvků 08.05.19 12:43

Jee to je ještě maličký, má na to právo v noci papat.
Hlavně každé miminko ma jiné potřeby, já syna v noci krmila třeba každý 2hodiny, takže to byl docela zahul.ted uz má prikrmy a v noci se probudí na mlíko dvakrat.

Aliik
Echt Kelišová 8471 příspěvků 08.05.19 12:46

Starší dcera ve 20ti měsících, mladší v 15ti měsících ;) Tak od tři čtvrtě roku už jen 1 flaška za noc, a přestaly ji vyžadovat úplně samy, jen si k tomu musely dospět ;)

Ag76nes
Povídálka 12 příspěvků 08.05.19 12:46

Je to tvoje 1.dite? Je naprosto normalni, ze se 4mesicni dite v noci budi… Mas to jako bys kojila. Ja po roce odstavila a v noci jsem uz nikdy nic nedala, aby si zase nezvyklo treba na caj, jak si s oblibou postesknou matky, ktere si myslely, ze pokud daji caj dite si odvykne. Takze hold mas dite a to te proste ted bude potřebovat ve dne v noci…

Kristýna 526
Kecalka 144 příspěvků 08.05.19 12:49

Můj patnácti měsíční syn spí už celu noc dalo by se říct někdy se sem tam napije cajiku nebo že stratil dudlík :lol: ale když měl tak čtyři měsíce tak do toho roka se mi budil na mlíčko v noci a to se napapal přebalil a spinkal až do rána

Zoe1
Zasloužilá kecalka 859 příspěvků 08.05.19 12:50
@Ag76nes píše:
Je to tvoje 1.dite? Je naprosto normalni, ze se 4mesicni dite v noci budi… Mas to jako bys kojila. Ja po roce odstavila a v noci jsem uz nikdy nic nedala, aby si zase nezvyklo treba na caj, jak si s oblibou postesknou matky, ktere si myslely, ze pokud daji caj dite si odvykne. Takze hold mas dite a to te proste ted bude potřebovat ve dne v noci…

A dítě neřvalo? Já když ji to mlíko nedám, tak spustí řev a nechce usnout, sice ještě ji není rok, má ukončený devátý měsíc, ale nevím jak ji od toho odstavit.

pomme
Kecalka 263 příspěvků 08.05.19 12:51

Syn chtěl mlíko v noci až do nedávna, kdy jsme to už násilně utli. Jinak by vyžadoval dál. Bylo mu 2r a 9m. Taky jsem pořád čekala kdy přestane chtít. 4m miminko je malé, tam bych nic nepodnikala.

Pajka89
Ukecaná baba ;) 2382 příspěvků 08.05.19 12:51

Je jeste malicky a ma na to plne pravo… A nechci ti brat iluze, ale prikrmy to vetsinou nezmeni. Naopak po vecerni kasi jeste ke vsemu deti boliva v noci brisko… Nektere deti spi celou noc uz od prichodu z porodnice, nektere se budi jeste ve dvou letech. Nejlepsi je se s tim smířit a nejak to prezit…

Tichošlápek
Extra třída :D 14734 příspěvků 08.05.19 12:53

@Zoe1 je ještě malá. Pockala bych do toho roku

Ag76nes
Povídálka 12 příspěvků 08.05.19 12:54

@Zoe1 no tak ted je jeste brzy odstavovat. Je to jeste miminko… Pak jsem pouzila manzela, ktery musel vzit na ruce nosit pohladit a polozit zpátky do postylky. Nemohla jsem to delat ja, protoze by citilo mliko. Po tydnu bylo odstaveno.

Linda1985
Kecalka 132 příspěvků 08.05.19 12:54

@ZuzaM taky jsem to resila nadrzo v polospanku tesne pred tim nez jsem sla spat ja a vydrzela mi tim padem az do rana cca 5.45 hod.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama