Přestat kouřit v 8. měsíci těhotenství?

Napsat příspěvek
kdochcekam
24.2.17 14:39

Já jsem přestala už dříve. Začalo mi to vadit samo o sobě jako takové. Všude být dřív, ať si dám ještě cigáro…smrad, prachy, zbytečnost. Prostě jsem tak chodila a dumala až jsem vzala krabičku a zahodila ji. a bylo po ptákách. A podporu jsem neměla žádnou. Okolo mě kouřili všichni a naopak mi ještě záviděli a měli debilní kydy. :nevim:

• Citovat
  • Upravit
24.2.17 14:44
@pe-terka píše:
tak ty příklady sex. náhražek jsou z vaší hlavy, opravdu. Mám Vám to dohledat?
A že jste si to vztáhla na svůj sex. život není můj problém..
A vůbec mi nešlo o to Vám to jakkoli nandat - nemám to zapotřebí :kytka:

NAUČTE SE, PROBOHA ŽIVÉHO, KONEČNĚ ČÍST!

Toto jsem napsala k tomu sexu: Plnohodnotná náhrada to není, ale aspoň nějaké provizorní řešení to má.

Neumíte diskutovat. Nepamatujete si, co kdo říkal a neberete argumenty. Nemá to smysl, končím. To byl můj poslední příspěvek k Vám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22149
24.2.17 14:51
@Erzsébet Báthory píše:
NAUČTE SE, PROBOHA ŽIVÉHO, KONEČNĚ ČÍST!

Toto jsem napsala k tomu sexu: Plnohodnotná náhrada to není, ale aspoň nějaké provizorní řešení to má.

Neumíte diskutovat. Nepamatujete si, co kdo říkal a neberete argumenty. Nemá to smysl, končím. To byl můj poslední příspěvek k Vám.

Citujete jen to, co se Vám hodí do krámu. Já mám na mysli tato Vaše slova:
„Sex si člověk „udělá sám“, popř. tohle lze vždycky nějak operativně vyřešit.“, kterými jste zlehčovala dlouhodobou nucenou sex. abstinenci a bagatelizovala oproti abstinenci kuřácké.
Když se mnou někdo nesouhlasí, napadnu ho ;) Taky strategie, i když zrovna u Vás mě dost překvapila :think: Zrovna tak bych mohla já říci Vám, že špatně čtete moje příspěvky. :think: Ale já nemám potřebu se na Vás jakkoli hojit a rozčilovat se. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22620
24.2.17 15:52
@Anonymní píše:
Děkuji za rady…a taky za rejpaly..(většina lidi co mi tu nadává…tak jde vidět, ze je nekurak..!!!)Nedělá mi problém si nezapalit..jen me zajímal názor…co by se mohlo stát, kdybych s tím sekla nadobro…Mimochodem já mám kolem sebe spoustu známých co kouřila..a to docela nechutne…jako jedna ma spoluzacka ze základky..kouřila snad víc jak krabku denně…tomu říkám hnus…nechci se omlouvat.ty 4slimky…někdy ani to ne..třeba si jen párkrát potahnu me neomlouvaji..a hodlam s tím něco dělat…třeba od te doby co jsem tu psala jsem si nezapalila a vůbec me to netrapi..(a to ze jsem nekourila v době kdy mi bylo zle a pak opět trochu začala..mela jsem docela stres..stěhovali jsme se atd..taky byli dny kdy jsem nekourila vůbec…když jsem byla na operaci se štítnou žlázou taky jsem vydržela měsíc nekourit…a keci at si zapalim v porodnici atd…mi přijdou stupidni..ptala jsem se jen na názor…nebo kdo ma zkušenost…jde vidět jaký jsou občas lide… :D…nikdy bych nesla s kočárkem a s cigaretou v ruce!!!.. To same bych nesla po ulici s cigaretou v ruce a s briskem!!! :zed: nejsem padla ma hlavu… :zed: :mavam:

Toto čtu ráda, přeji hodně sil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.2.17 10:24

Hlavně nehledejte důvody proč si tenhle zlozvyk udržet. Kuřáci ví proč je to špatný ale vždycky jsou tam nějaký ALE na obhajobu proč kouří dál (stres, zvyky, chuť, relax, odměna). Když to má člověk v hlavě srovnaný tak dokáže tyhle věci vyřešit i bez cigarety :) goor v těhotenství

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.2.17 11:11
@Demoverze píše:
Hlavně nehledejte důvody proč si tenhle zlozvyk udržet. Kuřáci ví proč je to špatný ale vždycky jsou tam nějaký ALE na obhajobu proč kouří dál (stres, zvyky, chuť, relax, odměna). Když to má člověk v hlavě srovnaný tak dokáže tyhle věci vyřešit i bez cigarety :) goor v těhotenství

:palec: Přesně tak jak píšeš. Kouřila jsem tak krabičku 15 let a sekla jsem s tím, když jsme se začali snažit. Dítě bylo silná motivace přestat a před tím to také byly různé výmluvy proč kouřit dál. Přítel, když jsem byla v 8 měsíci s tím po 20 letech také seknul a ten kouřil víc jak já. Zatím se oba držíme. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama