Přestat kouřit v 8. měsíci těhotenství?

Napsat příspěvek
1248
23.2.17 18:56
Načítámm citovaní příspěvek, Čekejte prosím…
@Anonymní píše:
Zdravím, jsem v 31 TT. Před otěhotněním jsem vykourila krabičku denně silných cigaret…pak jsem otěhotněla a 3mesice mi bylo zle a nekourila jsem…potom jsem začala kolem 4cigaret slimky denně..ty nejslabší..mela jsem chuť. Chtěla bych s tím nadobro seknout..je to dobře v takovém týdnů? Stydim se za to..prosím rejpalky nekomdntujte…ma Mamka taky kouřila v tehu i pritelova Mamka. Bojím aby miminko pak nemělo abstak az se narodí. Děkuji za odpovědi…

A kámošky kouřily v těhotenství taky viď, tak co.Hul dál, chudák tvé dítě, které nemá jak se bránit, hlavně, že maminka si dopřává :pocitac: Zapal si i u porodu! Ale teď hned si naliskej, ať se vzpamatuješ matko!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22149
23.2.17 18:56

Diskusí na toto téma je tu hromada, stačí rozkliknout. A všechny s přibližně shodným výsledkem. Čekáš, že ti snad v této někdo posvětí kouření až do porodu nebo šestinedělí?
Bud je ti přednější dítě a ovládneš se, nebo naopak. Pak ale nehledej podporu na maminkovských diskusích ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5812
23.2.17 18:57

Určitě není pozdě… o horším absťáku by se dalo mluvit pokud bys dala dvě krabky denně, takhle to sice není fajn, ale nebude to niják zlý… a lepší vyřešit před porodem, než se pak stresovat při kojení(pokud plánuješ kojit…)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1097
23.2.17 19:01
@smurfka píše:
Já bych ještě přidala..není nic víc sexy než matka co veze kočárek a má v hubě žváro..krabka denně bude oka.. :palec:
:potlesk: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4311
23.2.17 19:02
@Anonymní píše:
Zdravím, jsem v 31 TT. Před otěhotněním jsem vykourila krabičku denně silných cigaret…pak jsem otěhotněla a 3mesice mi bylo zle a nekourila jsem…potom jsem začala kolem 4cigaret slimky denně..ty nejslabší..mela jsem chuť. Chtěla bych s tím nadobro seknout..je to dobře v takovém týdnů? Stydim se za to..prosím rejpalky nekomdntujte…ma Mamka taky kouřila v tehu i pritelova Mamka. Bojím aby miminko pak nemělo abstak az se narodí. Děkuji za odpovědi…

zkus přestat..ale nevim, jestli nemáš silnou vůli, tak budeš z toho akorát ve stresu a to taky dítěti nepomůže..tak je to prašť nebo uhoď

Příspěvek upraven 23.02.17 v 19:06

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10950
23.2.17 19:04

Já si dovedu představit situaci, kdy ty tři, čtyři cigára nastávající matce schválím. Dočasně. Ale ty nejsi natolik silná kuřačka (a vypovídá o tom i ta tříměsíční abstinence), abys nemohla ze dne na den přestat dusit své dítě. Dítě - to není jen ten voňavý uzlíček, to jsou především povinnosti, zodpovědnost a schopnost se pro ně obětovat a nadřadit jejich základní potřeby nad své blaho. Výčet problémů, kterými tvé dítě může po narození trpět kvůli tvým čtyřem minutám pohodičky denně, najdeš na netu snadno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23696
23.2.17 19:05

@Paola21 Kazdym nevykourenym cigarem snizuje riziko poostizeni a vad ditete. Seknout s tim ze dne na den je dobre pro ni i pro dite.

Moje sestra taky kourila, dite se narodilo „zdrave“ nema tri nohy a dve hlavy, ale ma astma. A myslim, ze pokazde kdyz s nim musela do nemocnice pri zachvatu by tu krbicku radsi rozslapala. Ale tem matkam je to jedno. Ja nekourila cele tehotenstvi a kojeni, pak kolem druheho roku jsem si dala vecer kdyz usnula a tim to taky zkoncilo.

Příspěvek upraven 23.02.17 v 19:08

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1382
23.2.17 19:07

Omg. Přestaň 3-4 slimky to zvládneš a až se ti narodí prcek ať je zdravý

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4311
@pikola píše:
@Paola21 Kazdym nevykourenym cigarem snizuje riziko poostizeni a vad ditete. Seknout s tim ze dne na den je dobre pro ni i pro dite.

zeditovala jsem svůj příspěvek a napsala jsem to lépe

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12957

Problém není absťák, děti kuřaček jsou menší, špatně prospívají, mívají dýchací potíže a později časté infekce dýchacího ústrojí, bohužel i na mozek dítěte to má negativní vliv

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.2.17 19:10
@Anonymní píše:

Přestaň hned kouřit, škodíš miminku, škodíš sobě, neexistuje jediný důvod, proč kouřit, proč přestávat postupně, proč si zapálit další cigaretu… Je to hnus a vždycky bude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2205
23.2.17 19:11
@smurfka píše:
Já bych ještě přidala..není nic víc sexy než matka co veze kočárek a má v hubě žváro..krabka denně bude oka.. :palec:

A hulí to děcku pěkně do kočárku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1029
23.2.17 19:14

Mam spoustu pratel co hulily cely tehotenstvi a deti jsou v poradku, ne kazdy dite musi mit hned naky problem ale kazdeho vec nekdo to dokaze nekdo bohuzel tu vuli nema preji hodne stesti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19502
23.2.17 19:18

Na přestat kouřit není nikdy pozdě. Dítěti i sobě zaděláváš kouřením akorát na zdravotní potíže.
A v budoucnu nebudeš musit čelit všetečným otázkám „Maminko, Pepíček říkal, že kdo kouří bude nemocný a umře“ „Ty budeš nemocná a umřeš?“ „Proč kouříš, když umřeš?“
Případně „Až budu velký, tak budu taky kouřit, jako maminka.“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7319
23.2.17 19:24
@smurfka píše: ženské chodí kouřit normálka ven.. ;)

Jak kde. Já když byla v porodnici, tak tam chodila nějaká kouřit do koupelny. Prase…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama