Přestat kouřit v 8. měsíci těhotenství?

Napsat příspěvek
3189
23.2.17 21:47

Hele, já jsem byla velmi silný kuřák, sekla jsem s tím ve chvíli, kdy jsem se rozhodla, že chci děti…15. ledna to bylo 14 let… " matky" které kouří v těhotenství bych nejraději kopla do zadku…Zas takový problém seknout s kouřením není, v klidu se to dá a pokud jim za to nestojí vlastní dítě, nechápu proč ho mají… Chlap kouří pořád, ale v autě nebo bytě, by to zkusil jen jednou… :pocitac: 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10950
23.2.17 22:13

Ty reci o postupnem odvykani jsou zcela od veci.Ona s tim sekla ze dne na den, kdyz ji ze zacatku tehotenstvi trapily nevolnosti! Takze o to spis byl hloupy ten navrat k 4 cigum denne protoze „mela chut“.Pokud mohla ze dne na den prestat kourit krabku silnych cigaret denne, muze ted s klidem prestat kourit ty ctyri slimky :nevim: Spis si rikam, jestli tu kapku netrolli :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.2.17 22:27

.

Příspěvek upraven 15.10.18 v 07:24

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2248
23.2.17 23:13

@Včelička992 Nauč se číst, puso, já ohledně toho jakou dávám stravu svým dětem nepsala ani slovo.
Ty napadáš a urážíš lidi, kterým se nelíbí, když žena vědomě ubližuje svému dítěti, protože „má chuť“. Takže si nejprve zaměť před vlastním prahem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.2.17 23:31
@MarieP píše:
Hele, já jsem byla velmi silný kuřák, sekla jsem s tím ve chvíli, kdy jsem se rozhodla, že chci děti…15. ledna to bylo 14 let… " matky" které kouří v těhotenství bych nejraději kopla do zadku…Zas takový problém seknout s kouřením není, v klidu se to dá a pokud jim za to nestojí vlastní dítě, nechápu proč ho mají… Chlap kouří pořád, ale v autě nebo bytě, by to zkusil jen jednou… :pocitac: 8o

:palec: Také jsem byla silný kuřák a sekla jsem s tím než jsem otěhotněla a stále nekouřím. Jsou to debilní výmluvy těch sobcu, že to nejde vydržet. :zed: Znám hodně maminek, které přestaly a jde to, když se opravdu chce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.2.17 23:32

Přestaňte hned, je to zbytečnost, nepotřebujete to. Přečtěte si knihu Allen Carr - Snadná cesta, jak přestat kouřit, doporučuji z vlastní zkušenosti. :palec: Je na ulozto.cz. Autor vysvětluje, proč kouříme dál, přestože to vůbec nepotřebujeme a ta závislost není nijak silná.

V žádném případě se nenechte ovlivnit zdejšími urážlivými komentáři, že nemáte vůli, apod. Není to pravda. Máte ji, už že nad tím přemýšlíte je krok kupředu, jen to chytit za správný konec. Ti lidé jen nevědí, čím procházíte, nekuřákovi to nevysvětlíte, to je jako byste chtěla slepému vysvětlit, jak vypadá žlutá. Vypovídá to spíš o nich, ne o Vás. Kašlete na to a přečtěte tu knihu. ;)

Mimochodem, jestli jste přes den OK se 4 slimkami, tak jste na tom velmi velmi dobře a přestat nebude problém, máte to jen v hlavě. Ale na to přijdete po přečtení knihy, nebojte se. Držím Vám palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.2.17 23:40

.

Příspěvek upraven 15.10.18 v 07:24

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.2.17 23:48
@Včelička992 píše:
@Erzsébet Báthory mela jsem podobny nazor, bohuzel jsem byla oznacena jako uboha. Lidi maji ruzne zavislosti a nekomu proste nejde prestat hned se svou zavislosti. Chapu, ze spojeni tehotna a cigarety nezni moc hezky, ale prece nebudu nikomu nadavat kvuli tomu do krav apod.

V pohodě, jak říkám, mluví spíš sami o sobě, Vy můžete být v klidu. 8) Jinak by samozřejmě těhotná kouřit neměla, neměl by kouřit nikdo, je to zbytečnost a každý může přestat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5218
23.2.17 23:52
@ajtakrajta1 píše: :palec: Také jsem byla silný kuřák a sekla jsem s tím než jsem otěhotněla a stále nekouřím. Jsou to debilní výmluvy těch sobcu, že to nejde vydržet. :zed: Znám hodně maminek, které přestaly a jde to, když se opravdu chce.

jo to já bych potřebovala zase otěhotnět. Po kojení jsem zas začala jak jsem blbá :zed: Příště už budu rozumná a až otehotnim tak si po kojení nesmím zapálit ani jednu. Nekourila jsem dva roky :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.2.17 23:58
@kacenka8 píše:
jo to já bych potřebovala zase otěhotnět. Po kojení jsem zas začala jak jsem blbá :zed: Příště už budu rozumná a až otehotnim tak si po kojení nesmím zapálit ani jednu. Nekourila jsem dva roky :zed:

To je opravdu škoda, že jsi zase začala. Já ani zatím chutě nemám a je to už více jak 2 roky, ale v minulosti jsem několikrát také znovu začala. :zed: Jednou i po 2 letech. Tak s druhým těhotenstvím budeš mít další šanci s tím seknout. Ale alespoň jsi zodpovědně nekourila v těhotenství a při kojení. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22149
23.2.17 23:59
@Erzsébet Báthory píše:

V žádném případě se nenechte ovlivnit zdejšími urážlivými komentáři, že nemáte vůli, apod. Není to pravda. Máte ji, už že nad tím přemýšlíte je krok kupředu, jen to chytit za správný konec. Ti lidé jen nevědí, čím procházíte, nekuřákovi to nevysvětlíte, to je jako byste chtěla slepému vysvětlit, jak vypadá žlutá. Vypovídá to spíš o nich, ne o Vás. Kašlete na to a přečtěte tu knihu. ;)

Tak to bych neřekla. Každý máme nějaký ten nešvar a řada z nich nejde dokupy s těhotenstvím. Takže spousta těhulí si musí odříct něco, na co má návyk - a dokáží se vžít do pocitů kuřačky. Jestli si kvůli děcku (ne)dokážu odříct alkohol, kávu, sladké a pod., jsem schopná pochopit pocity zakladatelky ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5218
24.2.17 00:09
@ajtakrajta1 píše:
To je opravdu škoda, že jsi zase začala. Já ani zatím chutě nemám a je to už více jak 2 roky, ale v minulosti jsem několikrát také znovu začala. :zed: Jednou i po 2 letech. Tak s druhým těhotenstvím budeš mít další šanci s tím seknout. Ale alespoň jsi zodpovědně nekourila v těhotenství a při kojení. :palec:

to jsem nekourila, sice chuť byla občas ale spíš v hlavě. U mě to pak začalo po kojení jednou cigeretou po tolika letech.Ani se mi nemotala hlava a pak to jelo a litam v tom zas.Snad příští rok kdy se chceme snažit o druhé přestanu zase dřív než otehotnim a už si nikdy nemůžu dát ani jednu jedinou.Snad se mi to zhnusi nadobro :lol: Jinak mám taky případy kdy nekourili třeba 6let ale jakmile si dali příležitostně k vínu tak se zas rozhulili. Podle mě se kuřák odnaucuje kouřit celý život pokud se mu to teda nezhnusi úplně :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.2.17 00:27
@pe-terka píše:
Tak to bych neřekla. Každý máme nějaký ten nešvar a řada z nich nejde dokupy s těhotenstvím. Takže spousta těhulí si musí odříct něco, na co má návyk - a dokáží se vžít do pocitů kuřačky. Jestli si kvůli děcku (ne)dokážu odříct alkohol, kávu, sladké a pod., jsem schopná pochopit pocity zakladatelky ;)

Viděla jste někdy někoho např. v nemocnici na přísné dietě, jak chodí potají ujídat čokoládu? Dobře, pod peřinou by ji možná ujídal. :lol: Ale chodil by ji ujídat ven v mrazu jen v županu, kdyby byl v nemocnici zákaz pojídání čokolády a všude v budově nějaké „čokoládohlásiče“? Chápete? Kouření není nějaký ten nešvar jako pojídání sladkostí. Je to biochemicky a psychosociálně podmíněná drogová závislost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.2.17 00:48
@Erzsébet Báthory píše:
Viděla jste někdy někoho např. v nemocnici na přísné dietě, jak chodí potají ujídat čokoládu? Dobře, pod peřinou by ji možná ujídal. :lol: Ale chodil by ji ujídat ven v mrazu jen v županu, kdyby byl v nemocnici zákaz pojídání čokolády a všude v budově nějaké „čokoládohlásiče“? Chápete? Kouření není nějaký ten nešvar jako pojídání sladkostí. Je to biochemicky a psychosociálně podmíněná drogová závislost.

já to např. chápu, ale ani to neopravňuje těhotné ženy kouřit, brát drogy atd. Rozhodnout se mít dítě je obrovská zodpovědnost a toto by měly mít vyřešené. Pokud do toho spadnou nečekaně a mají aspoň trochu inteligence, tak přestanu hned…A to mi nepřijde, že by byl zakladatelky případ, už jen to, že na začátku přestat mohla a pak zase kouřit začala 8o…Ano, soudím, i když jsem nezažila, ale toto prostě nepochopím, nepochopím, vědomě dusit své dítě…nenenene, 10000× ne!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.2.17 01:02
@Adinka_2012 píše:
já to např. chápu, ale ani to neopravňuje těhotné ženy kouřit, brát drogy atd. Rozhodnout se mít dítě je obrovská zodpovědnost a toto by měly mít vyřešené. Pokud do toho spadnou nečekaně a mají aspoň trochu inteligence, tak přestanu hned…A to mi nepřijde, že by byl zakladatelky případ, už jen to, že na začátku přestat mohla a pak zase kouřit začala 8o…Ano, soudím, i když jsem nezažila, ale toto prostě nepochopím, nepochopím, vědomě dusit své dítě…nenenene, 10000× ne!

Pokud to závisí na inteligenci, tak jaktože kouří polovina nejmenovaného brněnského elitního gymnázia? Jo, mě to taky mrzí, když to vidím. Věřte ale, že ty lidi, zvlášť těhotné ženy, to mrzí mnohem víc, mají na výběr abstinenční stres nebo hluboké výčitky. Důležité je, že z toho existuje cesta ven a tohle poselství jsem tu chtěla paní předat a bude dobře, když se „chytnou“ i ostatní kuřáci. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama