Přestat kouřit v 8. měsíci těhotenství?

Napsat příspěvek
32811
24.2.17 12:16

@chelsinka1988 beztak to je troll. se ani nevyjádřila od včerejška.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.2.17 12:21
@smurfka píše:
@chelsinka1988 beztak to je troll. se ani nevyjádřila od včerejška.. :nevim:

To nevím protože chápu, ze se tu nechce zrovna ukazovat po tom, co se tu na její osobu napsalo.
Spíš by se ji mělo říkat, ze by si měla uvědomit, ze ma v sobě nevinné děťátko, kterému se nelíbí, když maminka kouří. Ze je mi špatně a nemůže dýchat. Ale taky chápu, ze ma zakladatelka závislost, to je jasné. Jenže to miminko ne a nelíbí se mu to. A ona ho ma chránit a ne ublizovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32811
24.2.17 12:23
@chelsinka1988 píše:
To nevím protože chápu, ze se tu nechce zrovna ukazovat po tom, co se tu na její osobu napsalo.
Spíš by se ji mělo říkat, ze by si měla uvědomit, ze ma v sobě nevinné děťátko, kterému se nelíbí, když maminka kouří. Ze je mi špatně a nemůže dýchat. Ale taky chápu, ze ma zakladatelka závislost, to je jasné. Jenže to miminko ne a nelíbí se mu to. A ona ho ma chránit a ne ublizovat.

jenomže dokud se ti něco nestane nebo nemáš ve svém okolí příklad že by se něco stalo..tak se to dá dobře omlouvat..( a to je plus pro závislé - nemusím skončit, nikomu kdo to dělá se nic nestalo )…To co píšeš je pravda, ale to by pak měla nenávidět vlastní matku a tchýni za to že ji nechránili a ubližovali ji( a jejímu příteli ), když byla plod..a oni si krásně hulili.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.2.17 12:27

@smurfka
jenomže ona nemusí opakovat jejich chyby. Ona ma svou hlavu a život a měla by se podle toho zachovat a žít. A neznamená to, ze když hulily ony, budu hulit taky. A kdyby třeba fetovaly, tak ja budu fetovat taky. Ne. A nesvadela bych to na to, ze me okolí kouri, budu taky, nejde přestat, když je vidím. Fajn, tak at přestane a nějaký čas se s nimi nevida aby ji to nelakalo. Dělá to pro SVOJE dítě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49974
24.2.17 12:29
@Dermabion píše:
Je mi zle z rodičů ať matek či otců kouřících ve společnosti svých děti a foukajících na ně ten dým. A těhotné která kouří byl ulomila ruku. Jsem holt radikální v tomto. Stejně tak mi hlava nebere proč mé dvě kamaradky obě snažící se již dlouho o otěhotnění nepřestanou kouřit..no každý jsme jiný
cim vice jsi ve stresu tim vice kouris …
snad ty ruce nelames doopravdy
@Huk píše:
Bez ohledu na vaší žádost o nekomentování rýpalkami - jsi úplně blbá kráva, která si neváží šance na zdravé dítě. Každá cigareta tvoje dítě dusí, protože se na hemoglobin v krvi váže místo kyslíku oxid uhelnatý. Tak si to přeber.
Moje superinteligentní nevlastní segra taky v těhotenství kouřila „jen trochu“ prý je to lepší, než aby byla nervní z absťáku. Holka má alergii na laktózu, lepek, speciální mlíko drahý jak prase, osype se skoro po všem, co sní, krom vařený rýže, mrkve a kuřecího masa.
Co by daly jiný ženský za šanci na zdravý dítě.
A teď do mě!

A to vis urcite, ze je z koureni? Taky jsem kourila a moje deti uz dospele jsou naprosto zdrave.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32811
24.2.17 12:30

@chelsinka1988 ano to chápu..ale kdo má slabou vuli prostě spíše hledá vymluvy..já chci přestat, ale vzdyt mamce ani mě se nic nestalo, tchýni ani příteli se nic nestalo..tak snad to nebude tak zlé…chápeš jak to myslím..ano, kdyby měla silnou vůli tak už dávno přestala..což se nestalo

já mám právě ke kouření a chlastu své názory kvuli příkladům z rodiny..Neznamená to že nepiju nebo že jsem nikdy nekouřila..ale dokážu si říct dost a udělat to..
někdo to tak hold nemá, spíš si řekne, oni taky a vše oka..tak proč takový humbuk.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21771
24.2.17 12:36
@Erzsébet Báthory píše:
No vidíte to. Jaké máte nutkání třeba na to sladké, a to tam ještě nemáte tu biochemickou závislost. Ten kuřák to má asi tak pětkrát horší (obrazně).S tím sexem mluvím obecně, ne o sobě. Plnohodnotná náhrada to není, ale aspoň nějaké provizorní řešení to má.

Tak cigarety mají taky provizorní řešení. Od elektronických po různé nikotinové náplasti, žvýkačky a co já vím co všechno…A pojištovny nemalou měrou přispívají na různé odvykací kůry…
A to sladké jsem si (ve prospěch dítěte i svůj) dokázala odříct. A jiné ženy si dokázaly odříct alkohol, ačkoli před těhu s radostí popíjely vínko či pivo.
Alkohol i cigarety jsou stejně návykové ;) Jenže někdo prostě chce a jiný hledá alibi - to je celé.

Příspěvek upraven 24.02.17 v 13:18

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.2.17 12:41

@smurfka
ja to chápu i to, ze každý ma svou vůli, ale musí si uvědomit, ze teď neřeší sebe, ale toho prcka. A přiznávám, jsem taky kuřák, ale jsem těhotná a nekourim. A když bych ještě kdy měla sáhnout na ciga tak az po porodu a po kojení. Do te doby neexistuje. A taky jsem ještě chvíli v tehu kouřila, taky málo, ale prostě s každou vykourenou cigaretou jsem měla takový výčitky, ze to nešlo a přestala jsem. Nemohla jsem uz dál VĚDOMĚ tomu malymu ublizovat. Jak říkám, když začnu kdy kouřit, tak az po kojení nejdřív, ale myslím si, ze na cigo uz nesahnu. Hlavně to leze i jak svin do peněz. Stejně od května bude zákon NIKDE a ja uz ze svýho prijmu nebudu zivot jen sebe, ale hlavně to malé. Ale zas si tu nebudu hrát na svetici, třeba do toho spadnu, ale snad ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1382
24.2.17 12:42

@Venetia ne nelámu, byla to nadsázka. A pokud jste kouřila máte zdravé děti gratuluju ovšem tento argument se rovná třeba takovému, řídil jsem opilý a nenaboural. Někdo má holt to štěstí, ale všichní ví, že to tak nemusí být že?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.2.17 12:49

Zakladatelko NEKUR!!! I kdyby to nemělo vliv na dítě a snad nemá, ale může a myslím si, ze bys nechtěla, aby tvé malé mělo zbytečné zdravotní komplikace jen díky tvé cigaretě, když může být zdravy. Třeba to tak není a nebude, ale může to tak být a v tomto případě to můžeš ovlivnit TY. Tak to ovlivni, ale pro dobro toho prcka.

Příspěvek upraven 24.02.17 v 12:53

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32811
24.2.17 12:51

@chelsinka1988 no moje segra byla taky celkem těžká kuřačka..pak otěhotněla ( plánovaně ) a přesto ještě kouřila dál..sice méně a omezovala to pustupně, ale kouřila..no ve 24tt potratila..NEŘÍKÁM že to bylo kvuli kouření, to určitě, nebo, asi ne…ale pak se teda snažili znova, nekouřila, ani při snažení a porodila zdravého kluka..
Prostě NORMÁLNÍ matka chce mít zdravé dítě a udělá pro to všechno.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Smazaný anonym
24.2.17 12:53

Nekourila bych ani náhodou, když už jsi tři měsíce vydržela, nemela jsi zacinat, minulost nevratis, ale budoucnost ovlivnit můžeš. Kup si mentolovy bombony, nebo zvejky. Moje mama kourila i v těhotenství a kouri dal a je to i jedna z veci proc mame mizerny vztah. na lidech se to podepise, smrdi, plet hrozna a jak tu padlo jsou sobci a bezohledni!
Jsem tehotna a vis co ani k ni moc nejezdim, minimalni styk, i kdyz v me protomnosti nekouří, vzdy od ni prijedu a jsem zralá do pračky.
Vis jak mi bylo kdyz jsem pred peti lety odesla od byvaleho, nemela jsem hned kam jit nez k ni na gauc na par tydnu, ktere stali za to uz jen pro to ze si ještě v deset vecer potrebovala zapalit u telky a vubec ji nezajimalo jestli ja rano v pul pate vstavam. To miminko si nemuze vyvetrat, jit „na vzduch“ je odkazane plně na to jake mu vytvoris prostředí TY!
Anonym, citlive..

• Citovat
  • Upravit
Uju
6719
@Anonymní píše:
Zdravím, jsem v 31 TT. Před otěhotněním jsem vykourila krabičku denně silných cigaret…pak jsem otěhotněla a 3mesice mi bylo zle a nekourila jsem…potom jsem začala kolem 4cigaret slimky denně..ty nejslabší..mela jsem chuť. Chtěla bych s tím nadobro seknout..je to dobře v takovém týdnů? Stydim se za to..prosím rejpalky nekomdntujte…ma Mamka taky kouřila v tehu i pritelova Mamka. Bojím aby miminko pak nemělo abstak az se narodí. Děkuji za odpovědi…

Já v těhotenství taky kouřila. No, určitě to zdravé není-jak pro miminko, tak pro tebe. Já se přestat pokoušela, ale prostě jsem slaboch a nedala to. Zakladatelko myslím, že miminku nic nebude (když kouříčš jen 4 / denně) ale pokud máš tu vůli a jsi schopná to zvládnout tak prostě přestaň. Ne jen kvůli miminku (kde to už je asi jedno),ale i kvůli Tobě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21771
@Dermabion píše:
@Venetia ne nelámu, byla to nadsázka. A pokud jste kouřila máte zdravé děti gratuluju ovšem tento argument se rovná třeba takovému, řídil jsem opilý a nenaboural. Někdo má holt to štěstí, ale všichní ví, že to tak nemusí být že?
:palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32811
24.2.17 12:55

@Uju anonym :mrgreen: nevyšlo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...