Přestává jíst i když jedl krásně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jarkaa29
Povídálka 23 příspěvků 16.04.18 12:45
Přestává jíst i když jedl krásně

Ahoj maminky. Prosím o radu protože už si nevim rady. Můj syn teď 9 měsíců je na prikrmech od 6 měsíce. Celou dobu vše krásné bastil dokonce jsme se dostali postupně na dávku (časem) snídaně v 9h 120ml (jogurt a nebo ovoce). 12-13hodina oběd 180ml (různé druhy zeleniny + maso). Večeře je kaše 140ml a to ho ještě dokojim. Už to trvá cirka měsíc co prostě jist nechce. Vzteka se, dává ruce před pusu, prstíky do pusinky, uhejba hlavou. Když už do něj nějaké sousto dostanu tak to zvejka snad naschvál dlouho abych mu tam nedávala další lžičku. Také dřív krásně otevíral pusu dokořán teď ji otevře opravdu jenom lehce a když už se přiblížím se lžičkou tak ji hned zavírá. Takže je to závod kdo z koho. Dřív jsme tyhle porce zvládli do 20min sníst. Ted za 20 min máme sotva 30ml a víc do něj nedostanu. Jenom večer u kase to celkem jde ale to taky u toho dělá blbosti nicméně ji sní celou.
Prosím máte někdo zkušenosti? Malej přibývá krásně ale zase se bojím aby si nevytvoril tímhle tempem nějaké nechutenství k jídlu nebo něco jiného. Je to moje první dítě takže opravdu nevím co s ním mám už dělat. :zed: :zed: :zed: :zed:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

radkka
Generální žvanilka 20234 příspěvků 16.04.18 12:48

Nerostou mu zuby? :nevim: Mně děti nejedí, když je bolí dáseň, když to přejde zase baští.

pannda
Kelišová 6374 příspěvků 29 inzerátů 16.04.18 12:52

Jo děvče, to bude ještě mockrát, většinou jsou za tím bolave dásně od rostoucích zubů.

Jarkaa29
Povídálka 23 příspěvků 16.04.18 12:52
@radkka píše:
Nerostou mu zuby? :nevim: Mně děti nejedí, když je bolí dáseň, když to přejde zase baští.

Zkoušela jsem mu mazat dásně před jídlem…nepomohlo

Jarkaa29
Povídálka 23 příspěvků 16.04.18 12:53
@pannda píše:
Jo děvče, to bude ještě mockrát, většinou jsou za tím bolave dásně od rostoucích zubů.

Tak když to trvá pár dní tak dobrý…ale měsíc?

radkka
Generální žvanilka 20234 příspěvků 16.04.18 12:53
@Jarkaa29 píše:
Zkoušela jsem mu mazat dásně před jídlem…nepomohlo

Asi bych nečekala, že to pomůže :think: Spíš snad vidíš v puse, jestli se něco klube.

sepru
Kecalka 105 příspěvků 16.04.18 12:55

Ahoj, my tohle samé měli, když malemu rostly zoubky

Jarkaa29
Povídálka 23 příspěvků 16.04.18 12:55
@radkka píše:
Asi bych nečekala, že to pomůže :think: Spíš snad vidíš v puse, jestli se něco klube.

Dásně natekle nemá a nic nevidím. Ale u něj je problém v tom že u spodních taky dásně natekle neměl a najednou byli venku. A přitom se ani nijak nevztekal…

radkka
Generální žvanilka 20234 příspěvků 16.04.18 12:58
@Jarkaa29 píše:
Dásně natekle nemá a nic nevidím. Ale u něj je problém v tom že u spodních taky dásně natekle neměl a najednou byli venku. A přitom se ani nijak nevztekal…

Měsíc je fakt dlouho, to bys asi už něco viděla, ne? :think: Jinak teda zkušenost nemám, ale to, co popisuješ mi dělají právě u zubů… :think:

welovefashion
Kecalka 499 příspěvků 103 inzerátů 16.04.18 12:59

Já bych ho nechala, treba nemá hlad nebo mu opravdu rostou zuby… Moje děti mají období kdy snědí vše a ještě si přidají.. Jindy snědí sotva pul porce… Myslím že ten dětský organismus si řekne sám… Pokud opravdu prospívá tak bych nenutila..

Jarkaa29
Povídálka 23 příspěvků 16.04.18 13:02
@radkka píše:
Měsíc je fakt dlouho, to bys asi už něco viděla, ne? :think: Jinak teda zkušenost nemám, ale to, co popisuješ mi dělají právě u zubů… :think:

Njn tak uvidíme. Snad se zase pak rozji

Jarkaa29
Povídálka 23 příspěvků 16.04.18 13:03
@welovefashion píše:
Já bych ho nechala, treba nemá hlad nebo mu opravdu rostou zuby… Moje děti mají období kdy snědí vše a ještě si přidají.. Jindy snědí sotva pul porce… Myslím že ten dětský organismus si řekne sám… Pokud opravdu prospívá tak bych nenutila..

Určitě nenutim ale jak jsem psala mám strach z nechutenství atd…

japato
Kecalka 147 příspěvků 16.04.18 13:13

My jsme měli několik takových období, naposledy před týdnem, ale vždy to trvalo jen pár dní, max. týden, nikdy déle, takže jsem to připisovala rostoucím zoubkům. Pokud to trvá měsíc, asi bych se už zmínila doktorce.

Enicka
Zasloužilá kecalka 704 příspěvků 16.04.18 15:43

Dcera je úplně to samé..Jedla, najednou asi tak jak píšeš ty 9.měsíci přestala a teď jí jak kdy, ale spis nejí :( někdy má dny, kdy sní všechno, jindy, jako třeba dnes nejedla kromě ovoce a zeleniny a suchého rohlíku nic..má rok a půl a už sem to vzdala..nabídnu, když nechce tak nenutím. Je to těžké, ale člověk si zvykne ;) ze vyvařuje úplně zbytečně :( třeba to u vás bude jinak, třeba sou to opravdu ty zuby, uvidíš. Hlavně nenuť, pak je to ještě horší.

Jarkaa29
Povídálka 23 příspěvků 16.04.18 16:49
@Enicka píše:
Dcera je úplně to samé..Jedla, najednou asi tak jak píšeš ty 9.měsíci přestala a teď jí jak kdy, ale spis nejí :( někdy má dny, kdy sní všechno, jindy, jako třeba dnes nejedla kromě ovoce a zeleniny a suchého rohlíku nic..má rok a půl a už sem to vzdala..nabídnu, když nechce tak nenutím. Je to těžké, ale člověk si zvykne ;) ze vyvařuje úplně zbytečně :( třeba to u vás bude jinak, třeba sou to opravdu ty zuby, uvidíš. Hlavně nenuť, pak je to ještě horší.

Tiše doufám že to jsou zuby. Ale děkuji za radu

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Feťačka Katka se objevila v nové reality show. Její vzhled opět děsí

Nejslavnější pražská narkomanka Kateřina Bradáčová (41), která se proslavila... číst dále >

Idioti, vydělávám více než vy a chlastám za vaše peníze! Bosák se opřel do kritiků

Jaromír Bosák je hvězda České televize a pravděpodobně nejoblíbenější... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Reklama