Reklama

Přestávám kouřit, nic dobrého z toho nekouká

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jarca28
Nováček 10 příspěvků 21.09.18 14:33
Přestávám kouřit, nic dobrého s toho nekouká

Ahoj lidičky, třeba mě dokážete někdo podpořit nebo poradit. Rozhodla jsem se seknout z kouřením, hlavně kvůli moji dceři. Šla jsem s ní včera na procházku a chtěla jsem si zapálit, malá na mě koukala a říkala,, máma ne ne ne " dceři nejsou ještě ani 2 roky tak toho moc nenamluví, ale donutila mě se nad sebou už opravdu zamyslet. Je tu mezi vámi někdo kdo s tím dokázal nadobro seknout a už se k cigaretě nevrátil? ;)

Příspěvek upraven 21.09.18 v 15:07

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1724 příspěvků 21.09.18 14:38

Jo, dokouřila jsem poslední krabičku a další prostě nekoupila. Inspiroval mě manžel,když mi výpravěl,že s tím takhle seknul ze dne na den kvůli sportu. A když to kdysi dokázal on,proč ne já? Nekouřím už rok a půl a vůbec mi to nechybí. A to jsem kouřila krabičku denně.

Korela chocholatá
Kecalka 398 příspěvků 21.09.18 14:38

Já. :mavam: Teď si cigaretu dám svátečně, maximálně 3× do roka na nějaké akci a za to se nepranýřuji. :kytka:

Taky to zvládneš. ;)

Emimin7
Echt Kelišová 8835 příspěvků 21.09.18 14:38

Já s tim tehdá seknul jak samuraj hlavu a držel celých 5 dní.
Doporučuji elektronickou, na které jsem teď, protože znovu tu hlavu seknou nedokážu, bylo to příliš traumatizující. Přechod na elektronickou je ale také tvrdý. Jen ne tolik. Spíše taková rána do stolu.

Twixinka
Zasloužilá kecalka 782 příspěvků 4 inzeráty 21.09.18 14:41

manžel kouřil hodně dlouho, několik měsíců zpátky přešel na IQOS a teď zkouší přestat úplně a světe div se, už si „zapálí“ jen párkrát za den a to byl schopný dát klidně krabičku a půl normálních cigaret, takže všechno jde, kdy se chce ;) přeji hodně sil :kytka:

lenka321
Stálice 62 příspěvků 21.09.18 14:42

@Jarca28 u mě to zatím 7 týdnů a 2 dny funguje. Ale musela jsem to udělat tak, že ne omezit, ale úplně přestat. Šla jsem pod krátkou narkózu, to už se nesmělo ten den ráno kouřit a od té doby jsem si nezapálila. Ale je pravda, že mi je nejlíp, když jsem zavřená doma. Žádná společnost, kde se kouří.

LenkaN26
Závislačka 4027 příspěvků 21.09.18 14:43

Další variantou jak do sebe dostat nikotin je snus. Sice taky tabák, ale nejde to do plic, nesmrdíš kouřem. Teď už běžně mají v trafikách Valmont.

vertunka
Závislačka 4623 příspěvků 21.09.18 14:43

Moje máma přestala úplně že dne na den. Řekla: ,,tohle je moje poslední cigareta a opravdu. Od té doby si nezapalila a to kouřila krabičku denně.

Hoa Mai
Kelišová 5647 příspěvků 16 inzerátů 21.09.18 14:44

@Jarca28 Nechápu tvůj dovětek, že z toho nic dobrého nekouká. Kouká z toho to, že ti budou vděční všichni nekuřáci, kteří by s tebou chtě nechtě museli pasivně kouřit a tvoje dcera bude určitě taky ráda. to mi přijde jako že toho dobrého bude dost. Jinak držím palce ke správnému rozhodnutí a ať to dáš!

Emimin7
Echt Kelišová 8835 příspěvků 21.09.18 14:48

Jako motivace mohou sloužit i ušetřené finance.

smurfka
Nadpozemská drbna 29574 příspěvků 21.09.18 14:56

manžel přestal ze dne na den..
sestra to nedokázala..záleží na tvoji povaze, motivaci a odhodlání..ale určitě jde s tím seknout naráz..

sinapis.alba
Ukecaná baba ;) 1107 příspěvků 21.09.18 14:58

tchýně kouřila nějakých třicet let, pak jednou chytila zvracecí virózu, tak úděsnou, že si ani zapálit nemohla, a když se jí po asi deseti dnech udělalo líp, tak už ani na cigaretu neměla chuť… takže když to nepůjde samotnou silnou vůlí, projdi se v čekárně u doktora a něco chyť :D a každopádně držím palce :palec:

NikčaTrub
Stálice 53 příspěvků 21.09.18 14:58

já jsem teda věčnej přestavač :( už jsem s tím sekla 3× pokaždé mi to vydrželo půl roku. Partnera jsem sice donutila kouřit daleko od baráku, ale začlo mi to z něj smrdět, když přišel domů. Mělo to svá pozitiva i negativa. Každopádně držím palce :palec: :palec: :palec: :palec: :dance:

Veru1982
Povídálka 11 příspěvků 21.09.18 14:58

Mně se to podařilo před skoro 3 lety. Důležité je být pevně rozhodnut. Také mi pomohla kniha „Jak přestat kouřit“. Držím pěsti :palec:

Alušáček
Závislačka 3130 příspěvků 21.09.18 14:59

Manžel přestal kouřit ze dne na den, kouřil od 15 do 28let, už to skoro 9 let. Ke kouření se nikdy nevrátil, dokonce se mu přímo hnusi… Taky nechápu tě název, že nic dobrého z toho kouká? Nekouřit znamená jen pozitiva.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >