Reklama

Přestup k jinému gynekologovi, když jsem na nemocenské

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Cterka
Povídálka 17 příspěvků 17.09.18 18:03
Přestup k jinému gynekologovi když jsem na nemocenské

Ahojky chci se zeptat jsem těhotná a na nemocenské chci se zeptat jak je to když přestupuji na jinou gynekologii z nemocenským lístkem je to problém nebo mi ho vystaví i nový doktor? Předem děkuji :cert:

Reklama

Reakce:

nozu
Extra třída :D 11554 příspěvků 17.09.18 18:11

@Cterka to prece zalezi na lekari, jak vyhodnoti tvuj zdravotni stav. bud usoudi, ze zdravotni duvody pro neschopenku trvaji a neschopenka se prevede mezi lekari, a nebo uz zdravotni duvody pominuly a neschopenku ti ukonci.

P4ja
Kelišová 5751 příspěvků 17.09.18 18:31

Mně ho převedli. A fyzicky dali, když jsem si ke staré šla pro výsledky.

Uživatel je onlinelachtanice86
Kelišová 5968 příspěvků 17.09.18 20:55

@Cterka o PN vždy rozhoduje lékař.

Cterka
Povídálka 17 příspěvků 17.09.18 21:06

Ano to vím že o tom rozhoduje lékař.Jen mě zajmalo jestli ten list kdyby usoudil že na nemocenské zustanu jestli mi vystavi už on nebo starý doktor ten list :)

P4ja
Kelišová 5751 příspěvků 17.09.18 22:13

@Cterka Pokud ti pn nezruší, zůstane vše při starém. Jen si ji převedou. Měli by si ten papír i přeposlat, ale mě sestra žádala, jestli bych si ho u staré doktorky nemohla vyzvednout. Ta tam napsala jen poznámku o převedení do péče jinam. Je to asi stejné jak když ležíš v nemocnici, kde ti vystaví pn a dál už to pak řeší třeba obvodní.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Detaily pohřbu Jana Kočky: Velkolepý obřad v centru Prahy!

Konec spekulacím. Rodina tragicky zemřelého Jana Kočky (†28) rozhodla, kdy a... číst dále >

Je to důkaz její nevěry? Rozvádějící se Vondráčková zveřejnila klip s Hádkem!

Byl to chytrý tah? Zatímco v Kanadě vede Lucie Vondráčková s Tomášem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >