Přestup na jinou kliniku IVF? Poradíte prosím?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.19 16:54
Přestup na jinou kliniku IVF? Poradíte prosím?

Ahojky holky, moc prosím o radu od holek co už jsi na IVF něčím prošly, mají nastudováno a tudíž vidí jednání.. snahu.. klinik.

Nyní jsme na IVF Clinic Olomouc vlastně od začátku.

Když pominu první pokus kdy pan Vrublovský špatně naplánoval odběr ( i když jsem mu říkala, že mám ovulaci později) pokus propadák vajíčka nezralé všechny se rozpadly.. pokus na pojišťovnu fuč.. jemu se obloukem vyhýbám.

Další pokus ten byl v pořádku - dvě těhotenství se SP.
3 pokus už byl divný ze zase velikého počtu vajíček jen s boží vůli 1 embryo - opět těhotenství a revize. Teď po 4 opět hodně vajíček, nějaká nová paní doktorka ani neodebrala všechny což se vždy stalo. Pak najednou se oplodnilo o 6 méně žádná odpověď proč. Volala jsem 5 den byly 3- 5 denní embrya připravena na genetiku. Pak přijde e-mail, že zmraženo bylo jen jedno. Takže nám dvě hodili asi do koše nebo nevím.

Vždycky jsem to tam měla ráda a chodila ráda, ale toho pocitu, že už na to pěkně kašlou se nyní nemůžu zbavit. Přijde mi, že si někdo řekne je ta má plno vajíček a ještě má peníze ji to bude stačit..

Proto chceme najít jinou kliniku a asi už i koupit darované vajíčka pořád si takto huntovat tělo..nestačím ani vždycky vše zhubnout a už jsem zase tam nebo v tom kdy to skončí špatně.. upřímně už nemám moc ani sílu a chuť jít znovu. Máte prosím někdo podobnou zkušenost? A můžete mi nějakou kliniku doporučit? Případně jaká je tam cena za darované vajíčka? Dojedeme kdekoliv po ČR když bude třeba. Děkuji moc

Reakce:
tininas
Ukecaná baba ;) 1643 příspěvků 05.02.19 17:14
@Anonymní píše:
Ahojky holky, moc prosím o radu od holek co už jsi na IVF něčím prošly, mají nastudováno a tudíž vidí jednání.. snahu.. klinik.

Když pominu první pokus kdy pan Vrublovský špatně naplánoval odběr ( i když jsem mu říkala, že mám ovulaci později) pokus propadák vajíčka nezralé všechny se rozpadly.. pokus na pojišťovnu fuč.. jemu se obloukem vyhýbám.

3 pokus už byl divný ze zase velikého počtu vajíček jen s boží vůli 1 embryo - opět těhotenství a revize. Teď po 4 opět hodně vajíček, nějaká nová paní doktorka ani neodebrala všechny což se vždy stalo. Pak najednou se oplodnilo o 6 méně žádná odpověď proč. Volala jsem 5 den byly 3- 5 denní embrya připravena na genetiku. Pak přijde e-mail, že zmraženo bylo jen jedno. Takže nám dvě hodili asi do koše nebo nevím.

Vždycky jsem to tam měla ráda a chodila ráda, ale toho pocitu, že už na to pěkně kašlou se nyní nemůžu zbavit. Přijde mi, že si někdo řekne je ta má plno vajíček a ještě má peníze ji to bude stačit..

Proto chceme najít jinou kliniku a asi už i koupit darované vajíčka pořád si takto huntovat tělo..nestačím ani vždycky vše zhubnout a už jsem zase tam nebo v tom kdy to skončí špatně.. upřímně už nemám moc ani sílu a chuť jít znovu. Máte prosím někdo podobnou zkušenost? A můžete mi nějakou kliniku doporučit? Případně jaká je tam cena za darované vajíčka? Dojedeme kdekoliv po ČR když bude třeba. Děkuji moc

Ahoj.

Dle Tvého popisu už máš 3 placené pokusy na pojišťovnu vyčerpané, takže zbývá jen poslední.

A teď zásadní otázka - kolik Ti je let?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.19 17:17

doporučila bych ti Reprofit Brno. Já byla velmi spokojená a mám dítě z darovaného vajíčka.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.19 17:39

@tininas už nemáme na pojišťovnu nyní byl 4 pokus. Je mi 34 čerstvě.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.19 17:39
@Anonymní píše:
doporučila bych ti Reprofit Brno. Já byla velmi spokojená a mám dítě z darovaného vajíčka.

Děkuji moc za radu napíšu jim.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.19 17:50
@Anonymní píše:
@tininas už nemáme na pojišťovnu nyní byl 4 pokus. Je mi 34 čerstvě.

Já mám skvěle zkušenosti z Gestu v Praze. Vím je to daleko, ale ten přístup byl špička. A to jsem prošla I Gennetem, který si spousta holek pochvaluje.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.19 17:56
@Anonymní píše:
Já mám skvěle zkušenosti z Gestu v Praze. Vím je to daleko, ale ten přístup byl špička. A to jsem prošla I Gennetem, který si spousta holek pochvaluje.

Děkuji také jim napíšu :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.19 18:28
@Anonymní píše:
Děkuji také jim napíšu :hug:

Doporučuji pana doktora Alexandera.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.02.19 21:55
@Anonymní píše:

Proto chceme najít jinou kliniku a asi už i koupit darované vajíčka pořád si takto huntovat tělo..nestačím ani vždycky vše zhubnout a už jsem zase tam nebo v tom kdy to skončí špatně.. upřímně už nemám moc ani sílu a chuť jít znovu. Máte prosím někdo podobnou zkušenost? A můžete mi nějakou kliniku doporučit? Případně jaká je tam cena za darované vajíčka? Dojedeme kdekoliv po ČR když bude třeba. Děkuji moc

Ahoj, jsi i ve skupině o IVF CLINIC, že…??? Jak.jsi dopadla s Reprofitem??? Je to „bratrska“ klinika Clinicu…jestli to víš?!?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně včera v 01:50
@Anonymní píše:
Ahoj, jsi i ve skupině o IVF CLINIC, že…??? Jak.jsi dopadla s Reprofitem??? Je to „bratrska“ klinika Clinicu…jestli to víš?!?

V té skupince nejsem nevím o tom. Ale v reprofitu jsem byla na konzultaci to už je ale dlouho a upřímně se mi tam vůbec nelíbilo. Vím, že jsou nějak spojeni. Nakonec jsem to teď vyřešila, obepsala jsem všechny kliniky v ČR a jedna odpověď byla neskutečná. Ačkoliv jsem si myslela, že už vím hodně tak v mnohém mě to osvětlilo a teď vím, že chyb na IVF Clinic bylo spousty možná chyb silné slovo, ale laxní přístup. Řešení problémů žádné.. pořádné vyšetření atd jen max přidat léky a jinak jedeme zase to stejné a zase to dopadne blbě. Je mi jen líto, že mě to netrklo a my ztratili 3 roky. Jako lidé tam jsou super jen těžší případy z nás potřebují někoho pro koho nebudete jen další na běžícím pásu a budou vše řešit od a po z.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně včera v 01:55
@Anonymní píše:
Ahoj, jsi i ve skupině o IVF CLINIC, že…??? Jak.jsi dopadla s Reprofitem??? Je to „bratrska“ klinika Clinicu…jestli to víš?!?

Tak nejsem v té skupince jsem koukala. Já moc ,,nediskutuju,, spíše vůbec :)

Hanuleh 82
Nováček 8 příspěvků včera v 17:55
@Anonymní píše:
Tak nejsem v té skupince jsem koukala. Já moc ,,nediskutuju,, spíše vůbec :)

Ahoj.taky jsem v ivf clinic…byla jsem tam jen dvakrát zatím,ale mám podobný názor jako ty… :nevim:

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Pravý důvod rozchodu Elišky Bučkové s Jakubem Vágnerem? Expresu řekla, jak to bylo

Dlouho se spekulovalo o tom, co bylo příčinou náhlého rozchodu modelky Elišky... číst dále >

Kůži z těla mu přišili k obličeji! Z první plastické operace se vám zvedne žaludek

Tak jako každé odvětví medicíny se i plastická chirurgie vyvíjela dlouhá léta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >