Přestup na jinou střední školu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

rokopok00
Povídálka 31 příspěvků 27.02.18 17:09
Přestup na jinou střední školu...

Dobrý den chci se Vás zeptat…
Jsem teď v 2. Ročníku veterinární školy v Lanškrouně… Chtěla bych přestoupit do Hradce Králové na veterinu… Už jen kvůli tomu, že si v Lanškrouně s nikým nerozumím, děcka jsou fakt hrozná.. A jsem tu na intru… Lanškroun mám od mého domova přes 3 hodiny vlakem a 5-6 přestupu, a to už mě taky nebaví… Hradec mám necelou hodinu cesty vlakem a pak autem cca 40 min, což by nebyl problém dojíždět. Je to hodně i kvůli psychice… Proto jsem se rozhodla k přestupu. Chci se zeptat, máte někdo podobnou zkušenost, že jste prestupovali v 2. ročníku a dělali rozdilovky? Jak jste to třeba zvládli se učit na rozdilovky a zároveň na učivo do školy? Pak by mě zajímalo, jestli kdybych přestoupila do Hradce, jestli bych tam zvládla maturitu… Přece jen bych přišla o jejich skoro 2 roky učiva atd… Předem děkuji za pomoc a rady.. :(

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineSoňa Zacharová
Závislačka 2983 příspěvků 27.02.18 17:30

@rokopok00 V první řadě bych si tyto informace snažila najít na stránkách školy v Hradci a pak si tam domluvit schůzku co by pro přestup chtěli a zda vůbec mají volný místo. Tady jsou spíš samé maminky :mavam:

Anonymní  27.02.18 18:05

Musíš se zeptat ředitele, jestli by ti to vůbec umožnil. Jinak jo dělala jsem rozdílovky přeskakovala jsem dva roky na střední, protože jsem měla výučák tak mi to dovolili, musela jsem je mít hotové za tři měsíce takže ráno jsem psala písemku z čj na látku sš třetího ročníku a odpoledne rozdílovky z prváku a druháku z čj

prosím anonym nemusí rodina znát mojí přezdívku

stonožka12
Kecalka 426 příspěvků 9 inzerátů 27.02.18 18:54

Tak pokud je to stejný obor, tak by rozdílovky neměly být zase takový hrůza. Opravdu ale bude nejlepší se co nejdříve obrátit na ředitele školy, jestli má místo a jaké by byly podmínky přestupu. Nejlépe aby rodiče napsali oficiální dopis.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Je Janečkova manželka taky sestra? Lidé se smějí jeho milence za nový projekt

Lilia Khousnoutdinová se mediálně proslavila nejvíc tím, že se provalil její... číst dále >

Jak to jen dělal? Vědci popsali Jacksonův trik s popíráním gravitace

Vzpomínáte si na tanec Michaela Jacksona v klipu Smooth Criminal? Král popu v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

Reklama