Přestup na jinou střední školu před pololetím

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.11.18 19:49
Přestup na jinou střední školu před pololetím

Dobrý den.
Chtěla bych se zeptat jaký je to přestupovat před pololetím na jinou střední školu? Budou po mě chtít třeba výpis známek z aktuální SŠ? Přiznám se na začátku prváku jsem na to trochu kašlala a tak ty známky nevypadají moc dobře. :lol:

Reakce:

Micaella22
Kecalka 407 příspěvků 01.11.18 19:58

Proste si zajdi na sš kam chces prestoupit, zeptej se jestli to jde a co to obnasi. Jeste driv ale smaz tech 100diskuzi k nicemu tady

fera21
Stálice 80 příspěvků 01.11.18 19:59

Záleží jaká je to škola, jestli mají málo žáků, tak jim to bude šum a fuk. Ale úplně nejlepší bude, když na tu školu zavoláš nebo napíšeš a nebo ještě lépe tam zajdeš osobně. To by ti mělo zabrat dostatek času na to, abys tu nezakládala jednu diskuzi pod různýma názvama dvanáctkrát :D

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1202 příspěvků 01.11.18 20:06
@Anonymní píše:
Dobrý den.
Chtěla bych se zeptat jaký je to přestupovat před pololetím na jinou střední školu? Budou po mě chtít třeba výpis známek z aktuální SŠ? Přiznám se na začátku prváku jsem na to trochu kašlala a tak ty známky nevypadají moc dobře. :lol:

To záleží… Jestli je to IT obor, tak se na to vykašli… :D ne sranda… Hele jsou to stejně zaměřený školy? Pravděpodobně budeš psát nějaký srovnávačky. Na známky se asi taky podívají no.

malina83
Závislačka 3481 příspěvků 01.11.18 20:06
@Anonymní píše:
Dobrý den.
Chtěla bych se zeptat jaký je to přestupovat před pololetím na jinou střední školu? Budou po mě chtít třeba výpis známek z aktuální SŠ? Přiznám se na začátku prváku jsem na to trochu kašlala a tak ty známky nevypadají moc dobře. :lol:

V prvním ročníku jsem taky přestupovala v pololetí. Musela jsem složit rozdilove zkoušky

stinga
Závislačka 4166 příspěvků 6 inzerátů 01.11.18 20:23

no taky se nedivím, že známky nevypadají dobře :roll: ono proto se většinou přestupuje, že člověk tu školu nezvládá, a pak řekne, že mu to nic nedávalo :mrgreen:
a tento dotaz si dej někam na fb, mezi kojení se to moc nehodí

Elephantka
Ukecaná baba ;) 1094 příspěvků 01.11.18 20:29

Dcera prestupovala v prvaku (prelom prosince/ledna) z 8 leteho gymplu jinam a nechteli videt nic. Jen musela nejdriv dodatecne udelat talentovky a pak v breznu slozit zkousku z predmetů „novy“ skoly za 1. pololeti.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.11.18 20:36
@Anonymní píše:
Dobrý den.

My teď vyřizovali synovi přestup ze třetího ročníku do druhého ročníku (jiná SŠ,jiný obor).Vysvědčení dokládat musel,aby mu uznali stejné předměty a nemusel dělat rozdílové zkoušky ze všeho.

Celina
Závislačka 3313 příspěvků 01.11.18 22:40

Co tam budeš dělat, když neumíš číst?? :pocitac:

admin
Extra třída :D 11136 příspěvků 02.11.18 03:35

Hezký večer,

omylem založené diskuse jsem sloučila dohromady a ponechala komentáře k tématu.

Pěkný pátek, :kytka:
Zuzi

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1712 příspěvků 02.11.18 05:43

Budou chtit videt znamky. Pridaji je k tem, ktere ti stihnou dat v nove skole, aby mohli uzavrit klasifikaci. Jestli je „na zacatku prvaku“ ted od zari, tak to stihnes zlepsit. Nekteri moji studenti maji sotva jednu znamku..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >