Přestup v pololetí na novou ZŠ 1.třída

1427
25.1.20 13:20

Přestup v pololetí na novou ZŠ 1.třída

Ahoj,
chtěla jsem se s Vámi poradit, ohledně přestupu mojí dcery na jinou ZŠ. Je v první třídě.
Jak jí mám ten první den usnadnit? Mám nakoupit nějaké dobroty pro děti nebo něco takového?
Já osobně jsem u sebe nezažila, že by někdo nový nastoupil v průběhu roku, tak se nemám i od čeho odrazit.
Jak říkám dcera se strašně těší, ale její nová škola je o mnoho větší. Ve stávající ma celá škola 27 děti, tam je v jedné třídě 24 dětí, takže to pro ni bude dost náročné.
Ale zase děti jsou děti, tak si říkám, ze těma dobrotama přece nic nepokazíme ne?
Díky za nazor:)

Příspěvek upraven 02.02.20 v 22:06

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
72944
25.1.20 13:22

@soleile Ne, myslím, že nějakými dobrotami nic nepokazíte, ať se ji tam líbí :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22955
25.1.20 13:29

Myslím, že kupovat nějaké sladkosti je zbytečné. Navíc, ne všechny matky jsou nadšené, když děti ve škole dostávají sladkosti, ne všechny děti je taky můžou. Ono úplně stačí, když paní učitelka v nové třídě děti namotivuje k přijetí nového spolužáka, děti se pak moc těší a předhánějí se v tom, kdo mu víc pomůže. To je stokrát důležitější, než sladkosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50181
25.1.20 13:30

At vezme neco dobreho na privitanou. Koupila bych ji hezky kornout a naplnila ho…
Je teda fakt, ze dneska muze byt sladkost obrovsky problem u rodicu. Jestli mas kontakt na budouci tridni, tak se porad s ni. Ze ona zna slozeni sve tridy a zna rodice. Podle toho se zarid. Jestli maji dovoleno hrat si na koberci o prestavce, tak misto sladkosti muze vzit treba hru :nevim:.

Příspěvek upraven 25.01.20 v 13:35

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1427
25.1.20 13:31

@hanka.br. to sice je, ale to já nemůžu ovlivnit, jenom doufat, že to tak bude. Jako kéž by, není nad to, ale uvidíme co třídní, jak to vezme. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
449
25.1.20 13:34
@hanka.br. píše:
Myslím, že kupovat nějaké sladkosti je zbytečné. Navíc, ne všechny matky jsou nadšené, když děti ve škole dostávají sladkosti, ne všechny děti je taky můžou. Ono úplně stačí, když paní učitelka v nové třídě děti namotivuje k přijetí nového spolužáka, děti se pak moc těší a předhánějí se v tom, kdo mu víc pomůže. To je stokrát důležitější, než sladkosti.

Hanka má pravdu, důležitá je motivace učitele. Nicméně bonbóny bych klidně koupila, každý extrém je špatný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19714
25.1.20 14:05

A co místo bombonů nějakou mini hračku, nebo takový ty razítka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu