Přestup z nemocenské na mateřskou

113
15.5.20 09:51

Přestup z nemocenské na mateřskou

Ahoj chci se zeptat. Momentálně jsem na neschopence, ale teď poslední týden v květnu nastupují na mateřskou dovolenou. Chci jen vědět jak je to s vyplácením peněz. Kolem 20 v červnu mi přijde ještě nemocenská za květen a kdy mi přijde mateřská za ten poslední týden v květnu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16099
15.5.20 10:00

Mateřská za květen ti přijde ve vyplatnim termínu mateřské v červnu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1804
15.5.20 10:26

Holky já se sem vetřu. Mateřská se vypočítává z výdělku za jaké období? poslední měsíc, dva, tři?
v jaké je výši?

Moc děkuji :oops: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
113
15.5.20 10:30

@Kriss Tina takže v červnu mi přijde nemocenská za květen + mateřská za ten týden v květnu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8087
15.5.20 10:37
@Kristeeeen píše:
@Kriss Tina takže v červnu mi přijde nemocenská za květen + mateřská za ten týden v květnu?

Mateřská se může opozdit, záleží kdy to zaměstnavatel pošle na OSSZ a tam toho mají teď hodně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8087
15.5.20 10:40
@Lamicka2016 píše:
Holky já se sem vetřu. Mateřská se vypočítává z výdělku za jaké období? poslední měsíc, dva, tři?
v jaké je výši?Moc děkuji :oops: :kytka:

Zpravidla za 12 měsíců před měsícem nástupu na mateřskou. Na netu jsou orientační kalkulačky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16099
15.5.20 10:49

@Lamicka2016 materska se pocita z příjmů za poslední rok. Když to vezmu podle sebe, tak byla o trochu vyssi nez ta nemocenska. V červnu ti teda přijde ta nemocenska za 3 tydny a mela by prijit i ta materska za tyden, ale je fakt za to záleží jak rychle to vyřídí zamestanavatel, aby to stihli zpracovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1804
15.5.20 11:01

@Lendeš Děkuji. Zkusím na to na netu mrknout :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu