Přestupková komise – jak to chodí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
clovicek841
Kecalka 114 příspěvků 08.06.19 19:25
Přestupková komise jak to chodí?

Ahoj rád bych se něco zeptal jestli se tady s tím nějaká maminka tady už setkala :)
Nebudu se rozepisovat proč, už delši dobu se do mě navažel jeden fakt s prominutím idiot, tak mě ujeli nervy a řekl jsem mu taky něco od plic. On vše však bohužel oznamil na policii. Tak mě vyslechli a řekli mě, že budeme mít na obecním úřadě u nás na vesnici přestupkovou komisi, kam to ta policie postoupí. Co se tam jako bude dít? mate s tím tady někdo zkušenosti? Já vím, že při nejhorším dostanu pokutu. To mě ani tak nevadí, ale spíš ta fraška na malé vesnici to bude síla :(

Reakce:
Cenarius
Zasloužilá kecalka 559 příspěvků 08.06.19 19:47

Křižovy vyslech pod lampou a temny žalář. :lol: ale ostuda bude na vesnici, to se nebojte. Musite si rict, „Ale stalo to za to!“ :D

clovicek841
Kecalka 114 příspěvků 08.06.19 19:53

No já jenom doufám, že u toho nebude až tam budu já, ten dotyčný. Na policii jsem byl sám. Ale tady si myslím, že tam bude asi ta komise já a on, a to bude vážně pecka ;)

Andra073
Stálice 55 příspěvků 09.06.19 01:17

Rada bych dodala mensi historku. Starali jsme se o jednu babicku, ktera byla strasne hodna, ale pro sproste slovo a zvednuty prostrednicek nesla daleko. Mela mensi handicap a dost lidi se do ni za to navazelo, ona si to samozrejme nenechala libit. Tenkrat se do ni mistni omladina navazela, pani nevahala - vykakela se na noviny a namazala jim to na okno. A tak jako kazdy mesic, opet pred prestupkovou komisi. Musela jsem se smat, protoze pani uz mela v ruce pripravenou tisicovku (nevim kolik se jinak plati ted, pred lety platila tisic korun).Kdyz se ji komise zacla vyptavat, ukazala na ne prstem a rekla,,vy me soudit nebudete, ty jsi zaletnik (pouzila horsi slova), ty si napr*** deti a nestaras se o ne, tys v zivote nic nedokazal a ty tamhle vpravo - ty jsi taky peknej… ", polozila tisicovku na stul a sla domu. Pak si davala usetrene padesatky do hrnecku, setrila na komise.

Martia007
Ukecaná baba ;) 1193 příspěvků 3 inzeráty 09.06.19 07:24
@Andra073 píše:
Rada bych dodala mensi historku. Starali jsme se o jednu babicku, ktera byla strasne hodna, ale pro sproste slovo a zvednuty prostrednicek nesla daleko. Mela mensi handicap a dost lidi se do ni za to navazelo, ona si to samozrejme nenechala libit. Tenkrat se do ni mistni omladina navazela, pani nevahala - vykakela se na noviny a namazala jim to na okno. A tak jako kazdy mesic, opet pred prestupkovou komisi. Musela jsem se smat, protoze pani uz mela v ruce pripravenou tisicovku (nevim kolik se jinak plati ted, pred lety platila tisic korun).Kdyz se ji komise zacla vyptavat, ukazala na ne prstem a rekla,,vy me soudit nebudete, ty jsi zaletnik (pouzila horsi slova), ty si napr*** deti a nestaras se o ne, tys v zivote nic nedokazal a ty tamhle vpravo - ty jsi taky peknej… ", polozila tisicovku na stul a sla domu. Pak si davala usetrene padesatky do hrnecku, setrila na komise.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :potlesk: :potlesk: :potlesk:
Váš příspěvek
Reklama