Přestupková komise, vyzná se někdo v zákonech?

Anonymní
16.10.19 14:25

Přestupková komise, vyzna se nekdo v zakonech?

Ahoj, prosim zachovat anonym. Pritel byl docela rapl, nez jsme se poznali. Po roce na nej vytáhli, ze se někde pral, branil se tedy.. Ale bohuzel to uznali jako napadeni, byl obvinen z vytrznictvi. (V minulosti 2× sedel) dali mu za to tedy podminku na 18 mesicu. Ale ted na nej vytáhli jeste jednu vec, v breznu jsem mela akco firemni, kolegove me opili (ano byla jsem blbá) a tahli me smerem na disco, podotýkám ze kolegove byli strasne na mol, nic si pak nepamatovali. Pritelovi se to nelíbilo a pres xxxx upozorneni do jednoho strcil at me necha bejt. Ten upadl, do nej sel pak druhy kolega který ho chtěl zbit, pritel se branil a jednu mu vrazil, jednu, ale mirenou tak ze mu zlomil nos, (bylo to jeste pred ulozenim podminky). Najednou oni podali nejake oznámení, a po dlouhe dobe to doslo na prestupkovou komisi, najednou si ty blbci asi na ten vecer vzpomeli :cert: jsou tam 2 proti nemu, pritel byl střízlivy..co mu hrozi? Bude jeste jednani na ktere mame prijit uplne vsichni.. Muze si jit sednout? Nebo to bude resit zase komise? Cekam dite a opravdu co se zname se uklidnil.. Tohle ho dohnalo :( jsem v koncich.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1384
16.10.19 14:46

Pokud lidem na potkání láme nosy, pak je nebezpečný okolí a měl by jít sedět. Zvlášť, pokud je tak hloupý, že se nepoučí a dělá to zas a znova.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4038
16.10.19 14:46
@Anonymní píše:
Ahoj, prosim zachovat anonym. Pritel byl docela rapl, nez jsme se poznali. Po roce na nej vytáhli, ze se někde pral, branil se tedy.. Ale bohuzel to uznali jako napadeni, byl obvinen z vytrznictvi. (V minulosti 2× sedel) dali mu za to tedy podminku na 18 mesicu. Ale ted na nej vytáhli jeste jednu vec, v breznu jsem mela akco firemni, kolegove me opili (ano byla jsem blbá) a tahli me smerem na disco, podotýkám ze kolegove byli strasne na mol, nic si pak nepamatovali. Pritelovi se to nelíbilo a pres xxxx upozorneni do jednoho strcil at me necha bejt. Ten upadl, do nej sel pak druhy kolega který ho chtěl zbit, pritel se branil a jednu mu vrazil, jednu, ale mirenou tak ze mu zlomil nos, (bylo to jeste pred ulozenim podminky). Najednou oni podali nejake oznámení, a po dlouhe dobe to doslo na prestupkovou komisi, najednou si ty blbci asi na ten vecer vzpomeli :cert: jsou tam 2 proti nemu, pritel byl střízlivy..co mu hrozi? Bude jeste jednani na ktere mame prijit uplne vsichni.. Muze si jit sednout? Nebo to bude resit zase komise? Cekam dite a opravdu co se zname se uklidnil.. Tohle ho dohnalo :( jsem v koncich.

Tak pokud nekoho napadl v podmince a zpusobil mu zraneni vyzadujici delsi leceni, tak je vysoce pravdepodobne, ze si pujde zase pobrucet do chladku. Ocekavam, ze bude muset platit zdravotni vydaje na leceni, pripadnou dlouhodobou ujmu a ztratu vydelku atd.coz se muze vysplhat na hezkych par settisic. Viditelne se pritel v kriminale nepoucil, kdyz resi vsechny problemy nadale pestmi, coz me neprekvapuje. Vrele doporucuji si vzit pravnika a ty urcite pocitej, ze na mimino budes nejakou dobu sama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1269
16.10.19 14:49

Tak pokud byl v podmince tak si sednout pujde, na te spolecne schuzce budete kazdy podavat vysvetleni, pak se to preda prislusnemu soudu, na 99% sedet pujde, jeste se prihlidne k tomu, ze byl struzlivi oni opily a ze uz ve vykonu trestu byl…dite s takovym raplem :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.10.19 15:04
@Anonymní píše:
Cekam dite a opravdu co se zname se uklidnil.. Tohle ho dohnalo :( jsem v koncich.

no jo, rozumím, ochránce slabých, žen, starých.. úplný lumen.. ale prostě smolař a ty dva kriminály na něj určitě hodili nebo to po*ral právník :potlesk: Já teda nechci být samozvaný prorok, ale nemyslím si, že jsi v koncích.. jestli fakt čekáš mimíska s takovou hvězdou genofondu, tak to všechno teprve začíná :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
132
16.10.19 15:06

Lidí čtěte???!!! Podmínku tenkrát ještě neměl, píše paní. Podle mě by to mohlo dopadnout slovo proti slovu. Řekněte, že vás bránil. Opilost asi hrát roli u vás nebude, jste dospěla. Ale pokud by to dopadlo tak, ze dostane podmínku i za toto, je možné že mu tresty sečtou. Chtělo by se to optat právníka, pokud máte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1234
16.10.19 15:07
@Michal1986 píše:
no jo, rozumím, ochránce slabých, žen, starých.. úplný lumen.. ale prostě smolař a ty dva kriminály na něj určitě hodili nebo to po*ral právník :potlesk: Já teda nechci být samozvaný prorok, ale nemyslím si, že jsi v koncích.. jestli fakt čekáš mimíska s takovou hvězdou genofondu, tak to všechno teprve začíná :hug:
:potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: svatá pravda :palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5486
16.10.19 15:10

Noo, tvůj přítel je chudák, který se vždy jen brání a už za to 2× seděl :,( Tebe kolegové opíjí (zřejmě násilím) a tahají tě na diskotéku (také zřejmě násilím) a on se opět jen brání tak, že někomu i zlomí nos. Co říct? Asi jen „Good luck“! Budeš to s takovým partnerem v budoucnu potřebovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.10.19 15:29

V te dobe podminku nemel, a jednani na meste bude zas v prosinci, proto se otam, zda by byla moznost treba pokutynebo nevim :think: jen at nejde za mrize :,(

• Nahlásit
  • Citovat
1269
16.10.19 15:43
@Anonymní píše:
V te dobe podminku nemel, a jednani na meste bude zas v prosinci, proto se otam, zda by byla moznost treba pokutynebo nevim :think: jen at nejde za mrize :,(

a maji ti kolegove nejake lekarske zpravy? policejni zpravu? zaznamy z kamery? maji trvale nasledky? jestli ne a nemel tu podminku tak se to mozna da uhrat na slovo proti slovu, ja to prave pochopila, ze byl v podmince…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.10.19 15:58
@Peggy54 píše:
a maji ti kolegove nejake lekarske zpravy? policejni zpravu? zaznamy z kamery? maji trvale nasledky? jestli ne a nemel tu podminku tak se to mozna da uhrat na slovo proti slovu, ja to prave pochopila, ze byl v podmince…

Ten jeden urcite bude mit lekarskou zpravu, tomu druhymu nic neni. Kamery na tom miste nejsou, takze zadny zaznam. Jen v tu dobu tam prijela pcr prave a ty to dali na tu komisi. Ted podminku ma ale v te dobe ji neměl.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
16.10.19 16:00

Docela blbí je, že má podmínku za to stejný co udělal. Být to odlišný průser nebude to taková divočina. Zde můžete skončit slovem proti slovu, jen nesmíte přiznat, že první žduchl do toho co se skácel. Tady jde opravdu o napadení, kde ten druhej bránil prvního.. Předpokládám, že papíry od doktora mají, protože přeraženej nos si málo kdo rovná doma sám, z těch co pak práskají asi nikdo. Je důležitý, jestli dostal neschopenku nebo ne. I tohle hraje velkou roli, může to přestupek posunout až na ublížení.

Píšeš, že jsou to kolegové, to se opravdu nemůžete nějak domluvit? Asi moc nerozumím, kdo by kolegu poslal do krimu, když má doma těhuli. Zhovadilost.

Těmto lidem občas stačí, když se před nima přítel dostatečně poníží omluví, nasype si popel na hlavu atd. Budou to brát jako výhru. Často následky na těle mají menší váhu než mentální ponížení.

• Nahlásit
  • Citovat
1234
16.10.19 16:03
@Anonymní píše:
V te dobe podminku nemel, a jednani na meste bude zas v prosinci, proto se otam, zda by byla moznost treba pokutynebo nevim :think: jen at nejde za mrize :,(

Myslím, že skutky sloučí, zastaví nynější podmínku, znovu přehodnotí a udělí nový „společný“ trest. Dle závažnosti buď podmínku nebo odnětí svobody.

@LLucikkk píše:
Lidí čtěte???!!! Podmínku tenkrát ještě neměl, píše paní. Podle mě by to mohlo dopadnout slovo proti slovu. Řekněte, že vás bránil. Opilost asi hrát roli u vás nebude, jste dospěla. Ale pokud by to dopadlo tak, ze dostane podmínku i za toto, je možné že mu tresty sečtou. Chtělo by se to optat právníka, pokud máte.

Je „bezva“ radit zakladatelce lhát u komise nebo soudu… ;) :zed: :zed: :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1234
16.10.19 16:11
@Anonymní píše:
Docela blbí je, že má podmínku za to stejný co udělal. Být to odlišný průser nebude to taková divočina. Zde můžete skončit slovem proti slovu, jen nesmíte přiznat, že první žduchl do toho co se skácel. Tady jde opravdu o napadení, kde ten druhej bránil prvního.. Předpokládám, že papíry od doktora mají, protože přeraženej nos si málo kdo rovná doma sám, z těch co pak práskají asi nikdo. Je důležitý, jestli dostal neschopenku nebo ne. I tohle hraje velkou roli, může to přestupek posunout až na ublížení.

Píšeš, že jsou to kolegové, to se opravdu nemůžete nějak domluvit? Asi moc nerozumím, kdo by kolegu poslal do krimu, když má doma těhuli. Zhovadilost.

Těmto lidem občas stačí, když se před nima přítel dostatečně poníží omluví, nasype si popel na hlavu atd. Budou to brát jako výhru. Často následky na těle mají menší váhu než mentální ponížení.

Kolegové to jsou zakladatelky, ne toho násilníka. Nevím, jestli je bude zajímat, že je těhotná…mě by to třeba vůbec nezajímalo… Kdyby mě někdo bezdůvodně napadl, tak bych se postarala o to, aby dostal co nejvyšší možný trest. A po zjištění, že je v podmínce, tak tuplem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1269
16.10.19 16:16
@Anonymní píše:

tak to ses ostra, ze by ti stacila omluva, ponizeni, kdyz ti nekdo zlomi nos a zmlati te

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama