Přetáčení z bříška na zada v 8mesicich neumi

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
75
18.10.21 21:37

Přetáčení z bříška na zada v 8mesicich neumi

Ahojky maminky. Máme doma skoro 8mesicniho chlapečka. Na Osmiměsíční prohlídku půjdeme za 14dni. Zajímá mě jen…na bříško se nám malej přetáčí skoro pořád.. líbí se mu tam..ale nějak ho neregistruji že by se přetacel zpět. Myslíte že je něco špatně? Potřebuje to vůbec teď umět nebo se to naučí až později? 8o vůbec nevím jak to chodí..co si o tom myslet atd jelikož je to naše první dítko.. mockrát všem děkuji :srdce: a přeji pěkný večer.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2727
18.10.21 21:45

Mne se dvě ze tří dětí ikdy takto neotacely. Nebo jako jo, ale až onoho měsíců později, při blbnutí, při hře, to už dávno uměli i chodit.. až u toho třetího jsem viděla, že se fakt otočí tam i zpět, byla jsem z toho na větvi, nečekala jsem to :) za mě naprosto nepodstatné dovesnost, nikdy to doktorka neřešila ani nijak nezminovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83
18.10.21 21:55

@Denjsa malému taky dost dlouho trvalo pretocit se z bříška na záda. Ale on byl a je celkově nerad na zádech tak proč by to dělal, že jo😀pak rád válel sudy po posteli tak to byl taky jediný moment kdy se na záda pretocil 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
75
18.10.21 22:00

:mavam: ahaaa.. takže myslíte že doktorka se tím teda nějak zaobírat nebude že to nedělá i zpětně jo? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27048
18.10.21 22:03

Myslim m, že minimale starší dítě pobyt na zádech od té doby, o umělo ve třech měsících na břicho, zcela ignorovalo. Takže nemělo potřebu se na záda z břicha cíleně přetáčet. Asi to ovládlo po tom osmém měsíci, kdy už ale lezlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65238
19.10.21 08:20

@Denjsa nás se nepretoci ani v roku.. když mu řeknu, ať si lehne, tak buď hodí placku na záda a urazi si hlavu, nebo sebou plácne na břicho, vystrčí zadek a čeká, až ho pretocim :mrgreen: :lol: takže v pohodě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
810
20.10.21 16:34

Mám devíti měsíční holčičku a na neurologii jsem se doktorce zmínila, že se mi nepřetáčí z bříška na záda a ona mi řekla, že ani nemusí, že to není důležité. Takže to neřeším :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat