Přetáhnutí u pětiletého, rada při svědění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jezevinka
Kecalka 161 příspěvků 25.03.18 15:34
Přetáhnutí u pětiletého, rada pri svedeni

Prosim, od kolika roku je problem, kdyz chlapecek jeste nepretahne pindika? Nas bude mit 5let a zatim jen castecne. Tak se desim prohlidky petilete. Ted se nam take stalo, ze si ho porad zmoula ruckou, ma ho do cervena, jak odrene, nebo ze by se mu zaparil, ze ho to svedi a vubec nevim, co mu na to muzu namazat. ????

Reakce:
ixule
Vesmírná mluvilka 34980 příspěvků 25.03.18 15:43

Ničím bych nemazala, jen omývala vodou, bez mýdla. Pokud si ho žmoulá, je to dobře, povolí si to sám. Pokud by se to nějak horšilo, tak k doktorce.

janablízka
Kecalka 104 příspěvků 25.03.18 16:02

Měla jsem stejný problém nakonec jsme museli jít na obřízku.

sediza
Ukecaná baba ;) 1661 příspěvků 25.03.18 16:03

Namazala bych mu to dle návodu framykoinem. Jinak někdo tu psal tenhle deníček. www.emimino.cz/…kozka-13196/ Je tam dost informací. Ja sama mam se synem bohaté zkušenosti, nekdo Vás pošle na obřízku už ve třech letech, někdo v pěti, ale můj názor je, že to jde často řešit neoperativně. Ale bez přičinění rodiče to jde jen málokdy. Každopádně se snažte teď, aby se tam malému nerozjel zánět, protože jakmile s tím pak půjdete někam na pohotovost, je velká pravdeposobnost, ze mu to nasilim přetáhnou a to věřte mi, NECHCETE.

Kubido
Kecalka 210 příspěvků 25.03.18 17:03

Prostudujte https://www.strankyprokluky.cz/…a-predkozka/
Na úplné přetažení má ještě pár let čas. Hlavně nikde nenechávejte přetáhnout nasilím.

hramicek
Kecalka 389 příspěvků 25.03.18 17:52

Koupat pretazeny pindikco to pujde ve schladlem heřmánku u. pokud neustoupi navstivit detskeko lekare

Uživatel je onlinegin 124
Ukecaná baba ;) 2258 příspěvků 25.03.18 18:08
@janablízka píše:
Měla jsem stejný problém nakonec jsme museli jít na obřízku.

Museli? Na 95% zmrzačujících amputací předkožky je naprosto zbytečných. Zabývám se teprve poslední čtyři roky, a děsím se toho, co o to píšou muži, kterým to zničilo jejich sexuální život.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.18 19:15
@gin 124 píše:
Museli? Na 95% zmrzačujících amputací předkožky je naprosto zbytečných. Zabývám se teprve poslední čtyři roky, a děsím se toho, co o to píšou muži, kterým to zničilo jejich sexuální život.

Já s Vámi sice souhlasím, ale nemyslím, že je v pořádku, abyste psal paní tento text, protoze s tim uz stejne nemuze nic udelat. Navíc je třeba v tech peti procentech. A treba s tim syn problemy mit nikdy nebude. Víte, můj bývalý přítel mel taky fimozu. Bylo mu 18 let a trapulo ho to. Sex byl pro nej bolestivý. Mohl se milovat jen s kondomem. Delal za tech 18 let všemožné. Nic nepomohlo. Rozhodl se tedy jít na obřízku. Za tyden po zakroku jsme už měli sex. Nedovedete si představit, co se mu tím vyřešilo za problemy. A protoze byl celynživot žalud schovaný nebo částecně schovaný, byl také hodně citlivý a nějakou dobu trvalo, než si zvykl a měl výdrž. Vše se ale časem upravilo. Ja s Vami ale jinak souhlasím v tom, že se obrízka u nás provádí mnohdy zbytecne nebo predcasne. Driv jak v 15ti bych na to dite neposlala, pokud by nemelo zanety predkozky mebo opakovane zanety mocoveho mechyre případně potize s curanim (a tim nemyslím balooning).

Uživatel je onlinegin 124
Ukecaná baba ;) 2258 příspěvků 25.03.18 21:50
@Anonymní píše:
Já s Vámi sice souhlasím, ale nemyslím, že je v pořádku, abyste psal paní tento text, protoze s tim uz stejne nemuze nic udelat. Navíc je třeba v tech peti procentech. A treba s tim syn problemy mit nikdy nebude. Víte, můj bývalý přítel mel taky fimozu. Bylo mu 18 let a trapulo ho to. Sex byl pro nej bolestivý. Mohl se milovat jen s kondomem. Delal za tech 18 let všemožné. Nic nepomohlo. Rozhodl se tedy jít na obřízku. Za tyden po zakroku jsme už měli sex. Nedovedete si představit, co se mu tím vyřešilo za problemy. A protoze byl celynživot žalud schovaný nebo částecně schovaný, byl také hodně citlivý a nějakou dobu trvalo, než si zvykl a měl výdrž. Vše se ale časem upravilo. Ja s Vami ale jinak souhlasím v tom, že se obrízka u nás provádí mnohdy zbytecne nebo predcasne. Driv jak v 15ti bych na to dite neposlala, pokud by nemelo zanety predkozky mebo opakovane zanety mocoveho mechyre případně potize s curanim (a tim nemyslím balooning).

Celý můj projekt se jmenuje PRÁVO NA VLASTNÍ TĚLO. Už tím jak píšete impicitně přiznáváte, že máte v hlavě zakořeněno to, pošlapávat u vašeho syna právo na jeho vlastní tělo.

U vašeho bývalého přítele to plně chápu, protože v ještě před pěti lety v tomto žádná osvěta vůbec neexistovala a tak on bral svou obřízku jako vysvobození. Už pět let ale na českém internetu v tomto osvěta funguje:

https://www.strankyprokluky.cz/…a-predkozka/

K tomu tu se souhlasem webmastera dotyčného webu, s nímž spolupracuju a máme na věci stejný názor okopčím jeden příspěvek:

Miras (věk: 28) říká:
To se mi líbí! To se mi nelíbí!
Zdravím všechny, tak jsem si po přečtení pár komentářů řekl, že sem musím něco taky napsat, protože mi přijde, že spousta postižených Fimózou jsou přesvědčeni, že jediné východisko je obřízka. Před pár lety jsem si to také myslel, měl jsem pocit, že už na nic jiného, než na můj žalud nemyslím a mám strach jen pomyslet na to, co budu dělat a že snad nikdy nebudu mít holku, protože jí ho nikdy nebudu moct ukázat. Určitě většina z vás to má stejně, pořád jsem to oddaloval a myslel si, že se to nějak vyřeší samo, jenže když mi bylo 15 let, tak strach a nepříjemný pocit při ztopoření mě donutil jít k lékaři. Máma o tom věděla připravila mě na to, že to nebude příjemné a že to má svá pro a proti. Po návštěvě lékaře jsem měl smíšené pocity, protože i když mi nekoukala ani špička žaluda, tak mi doktor dal na výběr. Buď úplná obřízka nebo hoodně poctivý tréning. Přišlo mi, že to není zastánce obřízky a tak mi řekl, ať zkusím tu druhou možnost a po pár měsících se uvidí. Měl jsem si zkoušet přetahovat a napínat předkožku minimálně 3× denně a to až do mírné bolesti. Nebudete tomu věřit, ale po cca 1 měsíci už byla vidět špička žaluda a to i při ztopoření. To mě ujistilo v tom, že to půjde. Po 3 měsících se mi stala nepříjemná věc. S obrovskou radostí jsem si předkožku přetáhl přes celý žalud a poprvé v životě ho uviděl :) jenže vzrušením se mi ztopořil a kůže na to nebyla ještě dost vytažená. Dost to bolelo a nejhorší bylo, že jsem myslel, že mi praskne žalud, nemohla z něj totiž odcházet krev. Zareagoval jsem tak, že jsem si vlezl do ledové sprchy a pořád si ho chladil. Pochvilce mi asi zmrznul a začal se zmenšovat :) Po roce od začátku tréningu už vše fungovalo jak má a předkožka šla normálně přetáhnout i při ztopoření. Jediné co mi vadilo, byla nedostatečně natažená uzdička a tak jsem sice měl odkrytý celý žalud, ale veškerá kůže byla nahrnutá hned za ním a dál to nešlo. Kůže je ale velice elastická a dnes, je to už 13 let, je vše v perfektním stavu. viz. foto Chtěl jsem tím jen říct, že i když to tak nevypadá, tak hodně záleží na vás a na doktorovi kterého chytnete. Dnes jsem strašně rád, že jsem tenkrát narazil na doktora, který né za každou cenu chtěl hned řezat. Mějte se a přetahování zdar :) Foto v dnešním stavu, neobřezán! 

http://www.sexus.cz/…resi-obrizka

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Těžkej Pokondr zuří kvůli cenzuře. Ředitelka Supraphonu: Ondráček je uražený lhář!

Miloš Pokorný (54) a Roman Ondráček (52) z hudebního dua Těžkej Pokondr... číst dále >

Nejdrsnější kritika Sparty: Rosický na to nemá, Křetínský je analfabet, říká Luhový

Dlouho bylo ticho, teď ale z úst Milana Luhového (55) zazněla jedna z... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >