Přetahuje si předkožku násilím

4228
5.6.13 18:54

Přetahuje si předkožku - násilím

Milé maminky,
předem říkám, že nestojím o žádné dohadování jestli ano nebo ne.

Problém : Náš syn si kdykoliv, když je nahatý hraje s pinďíkem, což není problém, problémem je to, co při tom dělá, natahuje ho, přetahuje, ale to tak násilně, že má potrhanou kůžičku, momenttálně tři půl centimetrové krvavé thliny, pinďu krvavého, opuchlého. Nedělá to do bolesti, nebolí ho to, čůrá normálně.

Holky, jak to řešit? Nebo ho nechat? Bojím se srůstů a následného chirurgického zákroku…babička nás straší operací už od dvou měsíců (odmítla jsem přetahovat.)Holky řekně te mi, že to dělají i Vaši chlapečci a bez následků…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
5.6.13 19:06

Resila bych to jednoznaccne obrizkou. Vlastne, muj syn ji bude mit udelanou automaticky po narozeni. Je to hygienictejsi, estetictejsi a snizuje vznik spousty nakaz v pozdejsim veku. Zkuste si o tom neco vyhledat na internetu.

• Citovat
  • Nahlásit
779
5.6.13 19:14

Náš to dělal taky a v konečném důsledku nám to pomohlo protože si tu předkožku sám úplně uvolnil, předtím stí měl problém…i když asi ne v takové míře jak popisuješ..určitě bych sním zašla k doktorce aby se mu na něj podívala jestli ho má opuchlého aby nedostal ještě nějaký zánět.. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15811
5.6.13 19:18

U nás je to přesný opak, na pindíka si nenechá ani šáhnout, natož aby si ho sám nějak přetáhl. Čůrá normálně, to jo, a když je svlíknutý, tak si ho ani nevšímá :nevim:
Ale kdyby tohle dělal v takové míře, jak popisuješ ty, tak bych s ním pro jistotu k dr. zašla aby se na to koukla ona ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4228
5.6.13 19:25

Holky, děkuji za názory.

Anonymní, obřízku necháme na jeho rozhodnutí :)

K doktorce jdeme za 13 dní, budu ho hlídat a určitě jí o tom řeknu. Nemá ho obuchlého jako takového, jen tu kůžičku na špičce. Každopádně mě to vyděsilo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3540
5.6.13 19:39

@hvězdička25 jestli si to dělá sám, tak bych akorát hlídala, aby se mu to nezanítilo třeba večer opláchnout řepíkem..
Podle mě tím lépe, že sám, uvolní se mu to.. horší je když si nechtějí kluci nechat na sebe sáhnout

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat