Přetrvávající bolest hlavy

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
10
27.10.21 15:03

Přetrvávající bolest hlavy

Ahoj holky :mavam:,

Začínám už panikařit a asi potrebuju i uklidnit, protože mě od srpna neustále bolí hlava. Třeba 14 dní v kuse, pak pár dní klid a zase. Většinou bolest citím na pravé půlce hlavy jakoby za uchem, ale někdy to je takový tlak na čele a mám pocit, že mě boli celá hlava. Bolesti jsou tupé, a zvládnu to i bez prášků na bolest, ale ta bolest je vlezla a neprijemna, někdy si beru Ataralgin, ktery docela zabira. U praktické lékařky jsem byla a ta řekla, že to bude od zad, ale pro jistotu me poslala k neuroložce, která doporučila rhb. Je pravda že po porodu jsem měla problem s bederni pateri, strilelo mi to do hyzdi. Nyní mě bolí ta bederní pateř a take pri zaklonu hlavy dozadu me to hrozne zaboli za krkem nebo pri naklonu do strany citim pnuti svalu na po strane. Nekdy kdyz kroutim hlavou, tak ko tam lupne. Po ranu mam pocit jako kdyz jsem svazana ve sveraci kazajce nez se rozhybu a rozcvicim. Na Rhb jsem uz chodila s bederni pateri o prazdninach a po 14 dnech me prave chytla ta krcni pater a bolest hlavy. Ted cekam na dalsi rhb za 3 tydny.
Omlouvam se za roman, ale jsem uz psychicky vyrizena, protoze se rano probudim a hned premyslim, zda me bude bolet hlava nebo ne. Mam doma rocniho chlapecka a dvouletou holcicku a mam strach, aby se neco nezanedbalo. :( Myslite, ze je mozne, aby me takhle dlouho a stale bolela hlava od patere? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17686
27.10.21 15:52

Jo, je to normální. Zvláště pokud tam máš blok.
Pokud nekojíš, zkus si koupit Guajacuran a brát si ho na noc. Uvolňuje svaly a když se ti trochu uleví, je to nějaký spasmus.
Guajacuran je i v tom Ataralginu, akorát já mám lepší zkušenosti přímo s ním a doporučila mi ho i neuroložka na noc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
27.10.21 16:31

@Cattus me ho doporucila 3× denne tabletu, ale v lekarne mi rekli, ze nesmim ridit a ze budu oblbnuta, coz me vylekalo, protoze bydlim na vesnici a jsem na aute zavisla a nedej boze kdyby se neco prckum stalo (uz jsme uraz mely) :nevim: a taky byt oblbnuta kdyz mam hlidat dva malinky divochy, to si neumim predstavit, tak mi doporucili ten ataralgin…ale na noc bych si ho vzit mohla :palec: Me desi ze ta hlava boli temer kazdy den a porad…kdyz me na rhb zacala bolet ta hlava tak je pravda ze me prokruply :nevim: pak jsem mela tyden pokoj a pak to zacalo zase :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
142
27.10.21 16:43

Mivam blok krcni patere ze stresu, to pak nehnu poradne krkem. Nebo mi ztuhne a sice neboli krk ale hlava, priserne. Ted to bylo 14 dni skoro kazdy den. Kdyz jsem meditovala a vedome uvolnovala, tak hodinku dobry a pak znovu.
V jedne knize jsem narazila na doporuceni uziti Magnesia a na mne to teda zabralo. Jakmile zacne pobolivat, dam si tabletu, a mam klid. Zatim davam 2 denne, kdyz neboli tak ne. Jsem rada, ze funguji bez brufenu apod. Muzes zkusit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66
27.10.21 17:10

Určitě ano. Já měla z blokády krční páteře až zalehlé ucho, měla jsem poruchy rovnováhy a dokonce se mi někdy točila hlava když jsem si večer lehla na bok. Vůbec by mě nenapadlo, že to souvisí s krční páteří, ale pak jsem začala chodit na fyzioterapii a všechno se zlepšilo. Ale musela jsem poctivě cvičit několikrát denně. Fyzio jsem si teda platila, ale stálo to za každou utracenou korunu. Kombinovala jsem to i s masážemi, jenže pak přišla korona a bylo po masážích.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
27.10.21 17:34

Magnesko s vitaminem B taky beru jednou denne. Ja ani nemam pocit zatuhleho krku ale vystreli mi bolest pri zaklonu hlavy a kdyz ji naklonim na stranu tak citim jak to tahne. Obcas mam pocit jak pri kocovine a nebo ze mi krk neunese hlavu, ze je silene tezka :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
27.10.21 21:44

Ahoj tohle moc dobře znám, od druhého porodu mne bolela hlava nepřetržitě několik měsíců a to jsem mnela i stavy ze jsem zvracela, v noci jsem nemohla spát a do toho bolesti zad z tehotenstvi :( dr. My predepsala nekolik leku a nic my nepomohlo a v nemocnici na vyšetření také nic nenašli :think: byl to masakr starat se o 2 děti v tom stavu :? Až jsem asi po 5 měsících narazila na sirupy cenové jsou drahé ale můžu za to ruku dát do ohně, užívám je 4 měsíce a super :palec: hlava mne nebolela dobře už přes 3,5 měsíce :srdce: kdyby jsi měla zájem ráda ti řeknu více ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1654
28.10.21 05:08

@Memulinka
Celá rodina jste se po těchto sirupech uzdravila? Možná by o tom měli vědět lékaři, že jste našli úžasný lék.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat