Přetrvávající bolest hlavy po covidu

MaM
225
7.3.21 00:08

Přetrvávající bolest hlavy po covidu

Zdravím, chtěla jsem se zeptat těch, kterým po prodělaném covidu přetrvává bolest hlavy - v jakých místech vás ta hlava bolí. Celkově, čelo, spánková kost, za ušima? Obecně na bolesti hlavy trpím, ale většinou vím, že jsou od krční páteře. Teď (dva měsíce po covidu) mám už poněkolikáté takové nepříjemné pocity na kosti za ušima (kost skalní). Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19814
7.3.21 00:17

Bolí mě čelo a temeno. Covid jsem měla v půlce ledna a hlava bolí pořád. Někdy mám pocit silnýho tlaku v hlavě, pak začnu být šíleně ospalá. Ví bůh, co s náma tahle srajda udělala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.3.21 00:36

Ja měla covid v prosinci, Mmchodem teď jsme si nechala kontrolovat protilátky a nemám žádné :cert:.Nikdy jsem na bolesti hlavy netrpěla, ani u covidu jsem je neměla. Až mi skončil tak to začalo. Jednou měsíčně, tak na 4 dny mám pocit, ze mi vypíná mozek a hlava bolí jak kráva. Hlavne temeno, čelo, za očima. Hnus. Příšerný humus je tato nemoc.

• Citovat
  • Nahlásit
5297
7.3.21 10:40

Já měla lahký průběh, jen tráta čichu a bolesti hlavy, trochu únava. V půlce karantény jsem si všimla, že blbě vidím říkala jsem si, že to je tou bolestí hlavy (nejvíce nad očima, čelo). Po karanténě se bolest hlavy vracela a zrak se o moc nezlepšil. Po 2 měsících jsem zašla k očnímu. A mám své první brýle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
MaM
225
7.3.21 23:34

Taky jsem měla ještě před testem pocit, že hůř vidím, tak trochu rozmazaně. Ale naštěstí se to spravilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat