Přetrvávající bolest prsou při menstruaci

19.2.20 21:52

Přetrvávající bolest prsou při menstruaci

Prosím prosim o radu :nevim: před 2 týdny jsem užila postinor po nechranenem styku, možná to byl i trošku plany poplach protože přítel neejakuloval přímo, ale bylo to pro klid duše. Cca po 4 dnech od požití mě začaly hodně bolet prsa a měla jsem je opravdu velmi citlivé. Bolest se celkem zlepšila ale stále přetrvává, mám citlivé bradavky a jdou i vidět žilky. Včera jsem dostala menstruaci (o 4 dny dřív než je běžné) a prsa bolí dal :/ je to tím postinorem? Měly jste to některá třeba podobně nebo si mám pro jistotu zajít na gynekologii? Nebo můžu být těhotná a proto ta prsa? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9109
19.2.20 22:54
@Laala389 píše:
Prosím prosim o radu :nevim: před 2 týdny jsem užila postinor po nechranenem styku, možná to byl i trošku plany poplach protože přítel neejakuloval přímo, ale bylo to pro klid duše. Cca po 4 dnech od požití mě začaly hodně bolet prsa a měla jsem je opravdu velmi citlivé. Bolest se celkem zlepšila ale stále přetrvává, mám citlivé bradavky a jdou i vidět žilky. Včera jsem dostala menstruaci (o 4 dny dřív než je běžné) a prsa bolí dal :/ je to tím postinorem? Měly jste to některá třeba podobně nebo si mám pro jistotu zajít na gynekologii? Nebo můžu být těhotná a proto ta prsa? :think:

Postinor ženu často dost rozhodí. Je to velká dávka hormonů. Chce to čas, aby se s tím tělo vyrovnalo. Najdi si nějaké diskuze o tom jak po tom bylo některým ženám zle a trvalo pár cyklů, než se s tím tělo vyrovnalo. Přemýšlíš o nějaké jiné antikoncepci pro příště? To že bys teď byla těhotná, toho bych se nebála.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
19.2.20 23:14

S podobným práškem mám taky už nějakou zkušenost. Už nevím jak se jmenoval ale byl to taky jeden z těch „po“. Je to opravdu hormonova nálož. Prsa mě taky dlouho bolely a snad i v lékárně říkaly že by silná menstruace měla přijít týden po požití co si pamatuju. To nechci ale lhát. Tím si jistá nejsem. Každopádně já osobně bych za gynekologem na kontrolu zašla i kdybych nepocitovala žádné problémy. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama