Přetrvávající bolesti břicha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jeiby
Nováček 6 příspěvků 15.06.19 15:59
Přetrvávající bolesti břicha

Zdravím… :kytka: Už je to cca měsíc, co mě bolí v podbříšku jako při menstruaci… Vždycky, když mi skončí menstruace, začne mě bolet břicho… K tomu mě bolí záda, občas nevolnost (ale nezvracela jsem), plus nafouklé břicho jako při té menstruaci. Byla jsem na gynekologii, ale ta mi nic kloudneho neřekla, jen mi napsala na papír, že pokud to bude přetrvávat, tak mam zajít k chirurgovi. Chirurg chtěl po mě ranní moč, chtěl do jedné skumavky moč i do druhé, ale ta byla sterilní skumavka.. Čekala jsem 4 dny na to, aby mi řekl, že jsem to udělala blbě, ze tam nic nemohl najít kvůli tomu… Takže tedkons ve středu jdu na cevkovani moči… Nemáte někdo zkušenost s tím břichem? Protože pochybuji, že mě tam něco najde… Už mě to i docela trápí, jak to bolí furt… :zed:
A zapomněla jsem dodat, že mě chirurg dal nějaké prášky, které teda vůbec nepomáhají…

edit plus mě bolí prsa, ale to nevím, jestli k tomu patří… :?

Příspěvek upraven 15.06.19 v 16:07

Reakce:
stinga
Echt Kelišová 7786 příspěvků 15.06.19 16:01

@Jeiby a udělali ti třeba sono břicha?

Jeiby
Nováček 6 příspěvků 15.06.19 16:03

@stinga ultrazvuk mi dělala na gynekologii.. :nevim: a nic tam neviděla..

stinga
Echt Kelišová 7786 příspěvků 15.06.19 16:07

@Jeiby no ale ona se asi nedívala na celé břicho, např. játra, žaludek, střeva :nevim:
a když ti na chíře dali léky, tak asi zjistili zánět močáku?

Jeiby
Nováček 6 příspěvků 15.06.19 16:34
@stinga píše:
@Jeiby no ale ona se asi nedívala na celé břicho, např. játra, žaludek, střeva :nevim:
a když ti na chíře dali léky, tak asi zjistili zánět močáku?

Nene, jsem přišla na chirurgii a ještě ten den, jsem dostala ty prášky a až potom jsem měla přinést moč.. Ty prášky jsou na bolest nebo co… :nevim:

stinga
Echt Kelišová 7786 příspěvků 15.06.19 17:27

@Jeiby to je divná léčba, a víš jak se jmenují ty prášky?

Jeiby
Nováček 6 příspěvků 15.06.19 17:32

Buscopan.. :nevim: je jich tam fakt paar.. Beru 3× denně…

stinga
Echt Kelišová 7786 příspěvků 15.06.19 18:18

@Jeiby tak jsem musela zagooglit, že je to lék proti žaludečním křečím, ale jestli ti to nepomáhá, budeš muset doktory víc urgovat, být urputnější, bezdůvodně tě břicho nebolí

Jeiby
Nováček 6 příspěvků 15.06.19 18:21
@stinga píše:
@Jeiby tak jsem musela zagooglit, že je to lék proti žaludečním křečím, ale jestli ti to nepomáhá, budeš muset doktory víc urgovat, být urputnější, bezdůvodně tě břicho nebolí

Ve středu jdu na tu moč, tak mu řeknu, že mě to nezabírá.. :nevim: uvidím no… Podle mě vůbec nevím kolikata bije…

Ou
Echt Kelišová 8070 příspěvků 15.06.19 23:22

Hele zajdi si v pondělí ráno na ambulantní příjem do nejbližší nemocnice a nech se prohnat kolečkem vyšetření. Jít znovu k tomu chirurgovi, co tě pořádně nevyšetřil nemá úplně smysl.

Jdi na lačno, ať ti můžou vzít krev.

Váš příspěvek
Reklama