Reklama

Přetrvávající kašel u miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jave321
Nováček 1 příspěvek 18.09.18 11:22
přetrvávající kašel u miminka

Ahoj, chci Vás poprosit o radu, našemu miminku jsou ted 4 měsíce a už od 2,5m nám pokašlává (suchý kašel), zejména když se chce přetočit na bříško, či když ji pokládám do lehu… kašlala občas docela dost, někdy pětkrát, někdy i dvacetkrát denně. Poslední týden se mi zdá že kašle méně, třeba jen třikrát za den a občas si jen tak odkašle a většinou mi přide, že to prostě souvisí s tím, že se jí vrátí mlíčko. Od počátku problémů měla již od dr. Ambrobene, Fenistil, pak došlo k vysazení Ambrobene a nasazení Ventolínu s respirátorem a pak jsme radši dostali antibiotika Ospamox na týden, vše bez efektu…Máme za sebou rtg plic a krevní obraz a crp a vše je ok, také jsme byli na sonu žaludku a jícnu, pan dotor říkal, že tam taky asi vše ok, ale že tam moc nevidí přes plíci. Paní doktorka nás chce poslat do nemocnice na pozorování, jenže mě přijde, že se to poslední dny konečně lepší a nevím jaká další vyšetření už by nám mohli dělat a popravdě se mi nechce ji brát do nemocnice, aby tam ještě něco dalšího chytila a navíc další trápení. Už ted, když přijdeme do ordinace, tak spustí neskutečnej hysterák, jak ji furt trápěj… Nesetkal jste se někdo s takhle přetrvávajícím kašlem a případně nějaké nápady, čím by to mohlo být? Moc děkuji za rady :)

Reklama

Reakce:

vertunka
Závislačka 4613 příspěvků 18.09.18 11:38

Moje mimino kašlalo 4 měsíce v kuse. A pak to samo odeznělo. Taky jsme absolvovali všechny vyšetření a nikde nic. Nejspíš to byla alergie.

Kikulele
Zasloužilá kecalka 827 příspěvků 18.09.18 15:16

Kamardka ma syna skoro dvouleteho a rikala ze prvnim pulrokem zivota se prokaslal tedka uz je oka dr.nevi cim to mohlo byt.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Honzík byl živé dítě! Hůlka a David vysvětlovali účast na pohřbu Jana Kočky

Okázale honosný pohřeb, který rodina Kočkových vystrojila svému korunnímu... číst dále >

Monika Štiková se zabydluje v Německu: S chlapcem, co vypadá jako její vnuk

Od té doby, co si Monika Štiková našla mladého přítele, vidíme ji v Česku čím... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >