Přetrvávající kašel u miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jave321
Nováček 1 příspěvek 18.09.18 11:22
přetrvávající kašel u miminka

Ahoj, chci Vás poprosit o radu, našemu miminku jsou ted 4 měsíce a už od 2,5m nám pokašlává (suchý kašel), zejména když se chce přetočit na bříško, či když ji pokládám do lehu… kašlala občas docela dost, někdy pětkrát, někdy i dvacetkrát denně. Poslední týden se mi zdá že kašle méně, třeba jen třikrát za den a občas si jen tak odkašle a většinou mi přide, že to prostě souvisí s tím, že se jí vrátí mlíčko. Od počátku problémů měla již od dr. Ambrobene, Fenistil, pak došlo k vysazení Ambrobene a nasazení Ventolínu s respirátorem a pak jsme radši dostali antibiotika Ospamox na týden, vše bez efektu…Máme za sebou rtg plic a krevní obraz a crp a vše je ok, také jsme byli na sonu žaludku a jícnu, pan dotor říkal, že tam taky asi vše ok, ale že tam moc nevidí přes plíci. Paní doktorka nás chce poslat do nemocnice na pozorování, jenže mě přijde, že se to poslední dny konečně lepší a nevím jaká další vyšetření už by nám mohli dělat a popravdě se mi nechce ji brát do nemocnice, aby tam ještě něco dalšího chytila a navíc další trápení. Už ted, když přijdeme do ordinace, tak spustí neskutečnej hysterák, jak ji furt trápěj… Nesetkal jste se někdo s takhle přetrvávajícím kašlem a případně nějaké nápady, čím by to mohlo být? Moc děkuji za rady :)

Reakce:
vertunka
Závislačka 4720 příspěvků 18.09.18 11:38

Moje mimino kašlalo 4 měsíce v kuse. A pak to samo odeznělo. Taky jsme absolvovali všechny vyšetření a nikde nic. Nejspíš to byla alergie.

Kikulele
Zasloužilá kecalka 922 příspěvků 18.09.18 15:16

Kamardka ma syna skoro dvouleteho a rikala ze prvnim pulrokem zivota se prokaslal tedka uz je oka dr.nevi cim to mohlo byt.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >