Převařená voda z kohoutku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Krtiinka
Kecalka 405 příspěvků 04.01.18 12:02
Prevarena voda z kohoutku

Ahoj, prosim prosim, malemu bude pul roku a zacala jsem na UM prevarovat vodu z kohoutku, do ted jsme pouzivali kojeneckou z lahvi, je mozne ze by po ni mel boleni briska?

Reklama

Reakce:

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1642 příspěvků 27 inzerátů 04.01.18 12:13

Po vodě to určitě nebude, to spíš jestli už přikrmujete. Nedávno ukazovali testy balených a kojeneckých vod a ve výsledku vyšly nejhůř ty kojenecké, nejlepší je voda z kohoutku.

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19033 příspěvků 04.01.18 12:36

Obecně je voda z kohoutku braná jako vhodná pro kojence. Jak už psala @xstrasilka v testech kohoutková voda vychází často lépe než balená, ač kojenecká.
Můžeš zavolat na místní vodárnu, jestli je voda vhodná pro kojence, pro jistotu ;)
Kohoutková voda má svá specifika podle toho, z jakého jste okresu, jaký je vodovod atd (u nás v Plzni na Slovanech byla např. voda výrazně cítit po chloru, narozdíl od okrajových částí města).

teepe
Zasloužilá kecalka 753 příspěvků 04.01.18 16:40

To z vody nebude, náš kluk pil vodu z kohoutku i nepřevařenou, vždycky když sem pila tak chtěl ode mě napít, tak jsem mu dala… a to mu bylo pul roku… možná méně

lucika.k
Kecalka 133 příspěvků 08.01.18 18:17
lucika.k

Tak to koukám :zed: já jak blázen kupuji kojeneckou vodu a říkám si že pro špunta delam to nejlepší.. :?

Kajka9
Závislačka 3442 příspěvků 2 inzeráty 08.01.18 19:45

Taky bych neřekla že je to vodou..
No o te vodě jsem slyšela..já malé dávám kojeneckou z petlahve a prevaruji a teď nevím jestli dělám dobře každý říká něco jiného :think:

lucika.k
Kecalka 133 příspěvků 08.01.18 21:54
lucika.k

@Kajka9 tak si ted říkám, zda je to dobře… :?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Bába Kamenická: Žena, která léčila Václava Havla či Jiřího Bartošku

Léčila prezidenty i slavné umělce, našince i cizince. Božena Kamenická,... číst dále >

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama