Převedení do jiného kraje služební poměr

Anonymní
4.7.21 10:19

Převedení do jiného kraje služební poměr

Ahoj, jsem ve skužebním poměru a rád bych přešel do jiného kraje. Co když, mi funkcionář nedovolí přejít? Lze to resit výpovědi a následným přijetím zpět?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
451
4.7.21 10:26

Výpověď dát můžeš, ale pokud mas psycho testy starší tuším víc jak 2 roky, tak projdes celým přijímacím kolečkem znovu a nemáš jistotu, zda úspěšně. Pokud máš v pořádku hodnocení jdi výběrkem o hodnost výš do toho jiného kraje, pokud vyhrajes vyberko, tak jsi rozkazem prevelen a je to vyřešené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30999
4.7.21 10:27
@Anonymní píše:
Ahoj, jsem ve skužebním poměru a rád bych přešel do jiného kraje. Co když, mi funkcionář nedovolí přejít? Lze to resit výpovědi a následným přijetím zpět?

to bys asi musel projít vším znovu, psychotesty atd. A nevím, jestli to tak vůbec jde. Příbuzný čekal na povolení dva roky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12952
4.7.21 10:31

A jedná se o úřad nebo nějakou jinou složku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.7.21 10:31

@Umík musim bohuzel do stejne hodnosti. Všechny kurzy, psychotesty i zdravotní mam platné…

• Citovat
  • Nahlásit
451
4.7.21 10:32
@Anonymní píše:
@Umík musim bohuzel do stejne hodnosti. Všechny kurzy, psychotesty i zdravotní mam platné…

A hodnocení máš jaké? Předpokládám, že služební zkousku ještě hotovou nemáš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
451
4.7.21 10:35
@Anonymní píše:

A pokud chceš jinam i když přes výpověď, tak doporučuji, to v tom kraji mít předem domluvené, vědět že tam o tebe stojí je důležité. Aby jsi pak nenarazil na to, že tam nebude místo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.7.21 10:45

@Umík mam to prave domluvené.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.7.21 10:45

@Umík zkoušku nemám a nadstrazmistr

• Citovat
  • Nahlásit
3154
4.7.21 10:50

Manžel to řešil kdysi a též ho nechtěli pustit. Čekal rok a něco a pak se našel kolega, se kterým se vyměnil kus za kus. Podrobnosti nevím, tehdy jsme ještě nebyli spolu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12295
4.7.21 10:52

Jedině výběrkem na vyšší hodnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12295
4.7.21 10:54

Mě taky nepustili, řešila jsem to 2 roky a pak to vzdala. Pustili by mě jedině, kdybych sehnala někoho, kdo by přišel místo mě a měl už hotovou služební zkoušku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.7.21 11:01

@iiiv a co výpověď?

• Citovat
  • Nahlásit
12295
4.7.21 11:04
@Anonymní píše:
@iiiv a co výpověď?

To mi bylo velmi nedoporučováno. Nemáš jistotu, že tím někoho velmi nenaštveš a zpět tě nevezmou tuplem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.7.21 11:13

@iiiv když už budu mít místo jisté jinde?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat