Prevence proti kožním nemocem miminka v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kristýnapusina
Povídálka 12 příspěvků 14.08.19 20:18
Prevence proti kožním nemocem miminka v těhotenství

Ahoj lidičky, na gynekologii jsem dostala milion letáků k těhotenství, v jedné brožurce byly nějaké kapky, které sloužily jako prevence proti kožním nemocem u nenarozeného miminka, vzhledem k tomu, že mám atopak, chtěla bych alespoň něco udělat proto abych snížila riziko u malého… Jenže jsem leták někam dala a za boha ho nemůže najít… Nevíte někdo jak by se To mohlo jmenovat?? Díky moc

Reakce:
fíkofka
Kecalka 141 příspěvků 14.08.19 20:27

Netuším. Já jsem těžký atopik a alergik a konzultovala jsem to se svojí kožní lékařkou i alergoložkou. Obě se shodly v tom, že důležité je kojit a na příkrmy využít imunologické okénko 4. - 6. měsíc.

matkabagristy
Hvězda diskuse 35081 příspěvků 14.08.19 20:39

@Kristýnapusina vyhni se alergenům

blumen
Hvězda diskuse 55021 příspěvků 14.08.19 20:46

@Kristýnapusina jo, doporucuje se brat probiotika pravidelne ve 3. teimestru, melo by to snizovat riziko alergii a atopie, jsou na to studie.

Lu1234
Zasloužilá kecalka 612 příspěvků 1 inzerát 14.08.19 21:07

Az se narodi, tak bych koupala co nejmene (zadny vecerni uspavaci ritual s vanou a mazani kosmetikou z drogerky). Obleceni jen z bavlny, lnu (zadny fleece). A zkusila bych latkove pliny radsi nez umele. Take kojeni je dulezite. Ale to asi vsechno uz vite, kdyz jste take atopik :)

di.xi.nka01
Kecalka 127 příspěvků 14.08.19 21:11

Taky bych si dala záležet hlavně na péči o kůži miminka. Manžel má atopak, obě deti jsem od narození mazala a-dermou, ze začátku koupala ob den a oba mají krásnou pokožku bez ekzemu. I dr vždy chvalila.

Váš příspěvek
Reklama