Preventivní tablety pro ochranu intimních partiích

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Triminka
Kecalka 209 příspěvků 27.02.18 12:01
Preventivní tablety pro ochranu intimních partiích

Holky, používáte nějaké tablety které si zavádíte jednou za čas pro vyčistění intimních partiích? Dnes mi kamarádka říkala že jednou týdně kdysi si zaváděla preventivně proti zánětům atd. na pročištění a nemohla si vzpomenout na název těch tablet nebo globulí nebo jak se to nazývá. Tak se chci zeptat jestli něco takového používáte a coby jste doporučili.

Reklama

Reakce:

jankajj
Závislačka 2523 příspěvků 27.02.18 12:05

Gynocaps?

Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 548 příspěvků 27.02.18 12:07

Tak na pročištění třeba boraxové globule. V případě kvasinek je potřeba je zavádět je po dobu těch 10 dní.. Jinak já jsem si i jako prevenci oblíbila Vitagyn C. Super věc. Jednou za 14 dní mi to stačilo ( poté, když jsem měla kvasinky 1× do měsíce) teď už to neberu ale na pročištění a udržení poševní mikroflory je to super. :D

Triminka
Kecalka 209 příspěvků 27.02.18 12:25

@jankajj @Zara.Ray holky tak co je nej pro tu prevenci? mě teď končí menstruace a pociťuji takový trochu svědění ale nevím zda to není z tamponu tak proto se ptám, za chvíli jdu do města tak sem si chtěla preventivně něco koupit :D

TinaAn
Zasloužilá kecalka 993 příspěvků 27.02.18 12:29

Mně na diskomfort v těchto partiích pomáhá Gynocaps, jsou to probiotika.

Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 548 příspěvků 27.02.18 12:33

@Triminka tak bych si vzala vitagyn C. Podporuje růst těch zdravých bakterií a škodlivé potlačuje a ničí.

Triminka
Kecalka 209 příspěvků 27.02.18 12:39

Tak GYNOCAPS nebo VITAGYN C? :D

Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 548 příspěvků 27.02.18 12:41

@Triminka tak jak píšu. Já mám dobrou zkušenost s vitagynem a @TinaAn má zase zkušenost s jiným přípravkem. To se musíš teď rozhodnout. Nebo se zeptej v lékárně který by ti z těchto doporučili.. :D

Kajule21
Kelišová 5101 příspěvků 7 inzerátů 27.02.18 12:45

@Triminka Tak to už je asi na tobě ne? Každému sedne něco jiného a nikdo ti nemůže říct: „Koupíš si tohle“ a hotovo…Dostala jsi na výběr a volba už je na tobě. A nebo jak už tady bylo zmíněno, se zeptej v lékárně, případně kup obojí a je po problému.. :nevim:

Anna85
Kecalka 261 příspěvků 27.02.18 12:50

Taky jsem pouzivala boraxove globule, i v těhotenství

andelka83
Neúnavná pisatelka 18728 příspěvků 27.02.18 12:51

Já Gynokaps, super

Verun83
Echt Kelišová 8263 příspěvků 33 inzerátů 27.02.18 12:54

Tetraboriko globule, je jich tam 10 asi za 120,–. Upravuji i ph. Pouzivam po ms. Vitagyn c taky dobry, ale je drazsi a nevim na jak dlouho vyjde. Ty globule mi prijdou lepsi nez vitagyn c.

Gerberka
Závislačka 3153 příspěvků 27.02.18 13:29

Doporučuju probiotický intimní krém Ellen (www.ellen.cz) - je to výborná věc. ;)

Je to krém - na rozdíl od VitagynC - BEZ vody, takže se mi zdá ještě přijatelnější a šetrnější než jiné ty krémy. Jedině že je dražší a musí se spotřebovat do 30 dnů (já ho používám vždycky ještě pár dní navíc a nic se nestalo), ale pak si koupím vždy nový.

Holky, ten GYNOCAPS - může se PREVENTIVNĚ zavést jedna tableta RÁNO?? Nebo to jde jenom večer?? Děkuju za odpověď :mavam: :kytka:

Ještě doporučuju v době ms používat Probiotické vložky CARRIN - mají je v DM normálně mezi jinýma vložkama, používám jenom je, jsou „napuštěné“ probiotiky a v době nošení se dostávají právě k pochvě, taky je to dobrá prevence. A ještě intimky naprosto BEZ parfemace - to používám tu DM-kovou značku, už nevím ten název.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Rytmus to hrotí: Negativní a nepřející Daru musel odstřihnout

Tak trochu s nevěřícným úsměvem sledujeme počínání slovenského rapera a... číst dále >

Malá vzpomínka na Malou: 12 fotek roztomilé Táni, které jste ještě neviděli!

Říkejte si, co chcete, ale Taťána Malá nám bude chybět! Exministryně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Reklama