Preventivní vyšetření kyčlí u miminek - Praha 4

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Cili999
Povídálka 28 příspěvků 18.08.19 15:07
Preventivní vyšetření kyčlí u miminek - Praha 4

Ahoj holky, prosím, nemáte někdo zkušenost s MUDr. USKOBA, MUDr. ŘEHÁK, nebo MUDr. NOSEK? Máme se objednat s miminkem na preventivní vyšetření kyčlí a dostali jsme tyto kontakty od naší lékařky. Budu ráda za každý názor. Hormony lítají, chtěla bych k někomu fajn a hodnému. Děkuju moc.

Reakce:
Freya10
Kecalka 466 příspěvků 18.08.19 15:46

@Cili999 Ahojky, v roce 2015 jsme na všech kontrolách kyčlí s dcerou byli u Dr. Uskoby. Byl velmi příjemný, na miminko jemný, bylo vidět, že s nimi umí zacházet. Neviděla jsem jediný problém. Druhá dcera se má narodit v listopadu a plánuju jít opět tam ;)
Jen v tom roce 2015 i na skvělý nález radili po té první kontrole preventivní široké balení…trošku mě to rozhodilo (měla jsem dojem, že když to dělat nebudu, tak něco určitě zanedbám). Dcera měla ale silný reflux a tak jsem se na široké balení záhy vyprdla a v pohodě ;)
Třebas má někdo novější info.

Cili999
Povídálka 28 příspěvků 18.08.19 16:16

@Freya10 Moc dekuji za názor. :-)

fjallarefur
Kecalka 419 příspěvků 21.08.19 20:05

Byli jsme ve 2,5 týdnech u dr. Noska, znovu jdeme ve 3,5 měsících. On i sestra se k miminku chovali něžně, komunikace v pohodě.

Váš příspěvek
Reklama