Převod peněz z účtu na účet - nejsou tam!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.17 23:18
Převod peněz z účtu na účet,nejsou tam!

Prosím o radu. Minulé pondělí jsem z mého účtu na druhý můj účet na poště převedla skoro 20 tis.,a účet zrušila.

Dnes jsem zjistila, že peníze na účtě nejsou 8o

Já jsem si samozřejmě neschovala složenky :cert: hrozně jsem spěchala, dítě, vařit…,vím jsem nezodpovědná :oops: na poště mi vše zadávala hodná paní( malá vesnice, známe se, nemusím nic vypisovat, ona to udělá)

Je možné, že udělala chybu? A penze poslala někomu jinému? Ale mám dojem, že měla mojí kartu a zadávala jsem pin 8o vidíte holky, jak mi hlava blbne, říkám to dobře? Dala jsem jí kartu od účtu, kam chci poslat peníze a zadala pin( takhle složitě, protože od druhého jsem dávno ztratila kartu i pin a ona něco zadala a poslala, abych nemusela žádat o novou kartu)

Na složence, kterou jedinou jsem našla, je zaškrklé něco jako zbytek peněz na účtě poslat poštou. Tak můžu ještě doufat, že mi je pošlou šekem? Jestli je odmítli poslat na kartu? Mám hrozný strach, že jsem o ně přišla. :,(

Absolutně se neorientuju v tomhle. Ach jo. Nemám ani int.bank.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 27.01.17 23:27

Je to možné, transakce tak dlouho nejde, maximálně 3 pracovní dny. Takže peníze jsou fuč.

LLenule111
Závislačka 3400 příspěvků 3 inzeráty 27.01.17 23:27

A co zajít znovu na tu poštu ze zeptat? Snad to musí jít nějako dohledat ne? Kam se peníze poslaly?..

Maja Z
Zasloužilá kecalka 632 příspěvků 27.01.17 23:28

Pokud jsi zaroven druhy ucet rusila, je mozne, ze penize dojdou az po konci vypovedni lhuty. Ta byva ruzna, nekdy par dnu, jindy 60- banka od banky. Ted muzou byt jakoby blokovane.
Kazdopadne penize se neposilaji na kartu, ale na ucet, ke kteremu je karta vydana, a vubec nechapu, k cemu by po tobe ta pani potrebovala kartu a pin pro prevod penez… no, byt tebou, skocila bych se tam zeptat co a jak.

Maja Z
Zasloužilá kecalka 632 příspěvků 27.01.17 23:30

Jinak penize v ramci jedne banky jdou vetsinou hned, jinam do druheho prac. dne, takze urcite nejsou,,na ceste", ten problem bude jinde. A upsat se pani samozrejme take mohla.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.17 23:41

Mě se něco stane. Např infarkt. Obracím každou korunu a dvacet tis.si pošlu oknem :,( vzaly jste mi naději, utěšovala jsem se, že třeba jsou na cestě nebo nevím. Nezbývá než počkat na výpis z účtu, až dojde. No a jestli jsou peníze ne cizím ú.,tak pak záleží jenb na dobré vůli obdarovaného, že? Mám být pečlivější, vím :zed: tohle mě nadosmrti (draze )vyškolilo. Holky ale fakt mám hrozný strach, že je neuvidím.

Alkata
Zasloužilá kecalka 568 příspěvků 27.01.17 23:44

Bez se zeptat na tu postu, ne? Případně do banky. Tady to nikdo nevyřeší. Každopádně netuším co ma karta společného s převodem peněz mezi úcty, to nedává smysl. Mimochodem převod peněz uvnitř banky probíhá ihned, nejde pres system CNB jako mezibankovní převody.

lauraka
Závislačka 2842 příspěvků 27.01.17 23:46

Ja bych jeste neplasila, penize klidne muzes videt, tim, ze jsi rusila ucet to trva mnohem dele. Kazdopadne se dojdi na postu zeptat a budes hned vedet na cem jsi.

Alkata
Zasloužilá kecalka 568 příspěvků 27.01.17 23:54
@Anonymní píše:
Mě se něco stane. Např infarkt. Obracím každou korunu a dvacet tis.si pošlu oknem :,( vzaly jste mi naději, utěšovala jsem se, že třeba jsou na cestě nebo nevím. Nezbývá než počkat na výpis z účtu, až dojde. No a jestli jsou peníze ne cizím ú.,tak pak záleží jenb na dobré vůli obdarovaného, že? Mám být pečlivější, vím :zed: tohle mě nadosmrti (draze )vyškolilo. Holky ale fakt mám hrozný strach, že je neuvidím.

Prosim te seber se. Pokud by je dostal nekdo jiný pak je důležité převod co nejdřív reklamovat v bance, ta vyzve příjemce k vracení. Pokud nic, tak se to řeší pres trestní oznámení pro zatajeni veci a neoprávněne obohacení. Ale to uz je extrémní případ.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.17 23:58

Na poště jsem dnes byla. Paní mi doporučila zavolat do banky nebo raděj počkat na vyúčtování. Je uplně v klidu, protože si myslí, že mám schované účtenky. Což nemám a nepřiznala jsem jí to…

S tou kartou a pinem, já zadávala víc plateb, tak třeba se mi to v hlavě pomíchalo. Hrozně jsem spěchala, byla jsem myšlenkama uplně popředu, co musím stihnout, tak jsem se utěšovala, že když měla mojí kartu a dávala jsem pin, tak peníze nešli cizímu na účet. Ale tvrdíte, že je to blbost.. Asi si to pletu s jinou platbou a zrovna na tento převod kartu nepotřebovala..

lauraka
Závislačka 2842 příspěvků 27.01.17 23:59

Zavolej do te banky, tady nikdo nevyresi, co jsi zadala za prikaz.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.17 00:04

Teď jsem si našla kontakt. Zítra tam volám, čekat až na vyúčtování je šíleně dlouho.

Aenne 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.17 02:52

Nestresuj se, pokud banka pochybila, tak ti musi peníze vrátit, nemusíš mít zloženky, ta platba je u nich zaregistrována a dá se vystopovat

Aenne 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.17 02:54
@Anonymní píše:
Teď jsem si našla kontakt. Zítra tam volám, čekat až na vyúčtování je šíleně dlouho.

Na vyučtováni určite nečekej a hned zítra to reklamuj, polud nemáš zloženky, to nevadí, tu platbu mejí zaregistrovanú, polud pracovníčka udela chybu a poslala je na iný učet, to není tvuj problém, ale jejich

Alternativa
Kecalka 239 příspěvků 28.01.17 02:57

Držím palce, ať je vše ok, dej vědět, jak to dopadlo?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Uspěje album Vondráčkové Růže na rozdíl od propadáku The Perfect Kiss?

To, že její nový film The Perfect Kiss je propadák, ji neodradí od další... číst dále >

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >