Přezůvky Fare, barví vám podrážka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lidym
Ukecaná baba ;) 2430 příspěvků 8 inzerátů 29.08.19 12:08
Přezůvky Fare, barví vám podrážka?

Koupila jsem papučky Fare s modrou podrážkou. Když s nimi syn běhal u babičky, tak udělal 2 čárance. Před 2 lety jsem musela do školky kupovat nové, protože ty původní Befada taky barvily, proto si na tohle dávám pozor. Majitel obchodu se mi dušoval, že podrážky nebarví, že je když tak můžu vrátit zpátky. Tak nevím, jestli je jít vrátit (nejsou na nich známky nošení), nebo to risknout do školky, snad tam nebude tak divočet. Mám hrůzu z kupování nových, protože požadavky na pevnou patu, ortopedické vložky a velikost 33 je masakr.

Reakce:
Uživatel je onlinechaela
Ukecaná baba ;) 2495 příspěvků 29.08.19 13:34

Měli jsme jedny se světle modrou podrazkou a nebarvily. Do školky i na doma má syn befada, dvoje různé a už několikate po sobě a nikdy nám žádné dary na zemi nedělaly.

Lidym
Ukecaná baba ;) 2430 příspěvků 8 inzerátů 29.08.19 19:26

@chaela On je hrozný torpédo, dává těm papučím zabrat. My meli před 3 lety černé Befada, ty barvily, dostane je mladší brácha, není takový divočák. Loni jsme měli jiné modré Fare a ty byly ok.
Nakonec jsem si nechala ty barvící, protože do Befad se nevejdou ortop. vložky. A budu se modlit, aby se ve školce choval klidně.

Uživatel je onlinechaela
Ukecaná baba ;) 2495 příspěvků 29.08.19 20:07

@Lidym tak u nás ve školce děti nejvíc blbnou na té části, kde je koberec. Takže tam nějaký smouhy neudělají. Tam, kde koberec není, se jen vyrábí a jí, tak možná proto to u nás neřeší. Tak třeba to budete mit podobně.

Lidym
Ukecaná baba ;) 2430 příspěvků 8 inzerátů 29.08.19 20:16

@chaela U nás taky, kluk bude chodit čtvrtý rok, má odklad. Ale běhá do šatny a co ve třídě nevím, snad za ty roky dostal rozum :think:

Váš příspěvek
Reklama