Přezůvky velikost 37 a víc pro kluky, kde sehnat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Helileli
Závislačka 3155 příspěvků 14.03.18 17:57
Přezůvky velikost 37 a víc pro kluky, kde?

Ahoj, potřebovala bych poradit, kde koupit klučičí přezůvky od velikosti 37. Byla jsem zvyklá kupovat v CCC, ohebná podrážka, vydržely víc jak klasické bačkory třeba z Deichmanna. Dítě je ve 2.tride a zatím mi tvrdí, že mu bačkory jsou, ale i kdyby mu vydržely až do června, tak bude v září určitě potřebovat nové.
No a mladší dostal nedávno 35 a dnes jsem byla kupovat 36. :zed:
Máte nějaký ověřený zdroj pohodlných slip on pro kluky, tj. aby na tom nebyly třpytky, kytky a další balast? Vím, že hodně dětí nosí ve škole crocsy, ale ty nechci. A samozřejmě bych ráda nějakou rozumnou cenu, ne dát tisícovku za jedny přezůvky.

Reakce:
martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 15.03.18 08:16

@Helileli boty do školy kupujem ve sportisimu - kluk má v 11 42 nohu..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Došly prachy? Bývalá miss Houdová bude kněžka, vzniká tady Guru Jára syndrom

Nevíte, co dál se svým životem, a zároveň si na něj potřebujete vydělat? Zdá... číst dále >

Jakou roli měla Plekancova máma v rozvodu s Vondráčkovou?

Je sice matkou jejích dvou milovaných vnoučat, přesto jí nikdy nepřišla na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >