Reklama

Při čem se víc spaluje? HEAT nebo jumping?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Verstump
Povídálka 35 příspěvků 08.10.18 18:50
Při čem se víc spaluje? HEAT nebo JAMPING?

Holky, chodíte někdo na Heat nebo na Jumping?

Pří čem si myslíte že se víc spaluje a při čem víc zpevňuje.

Dál bych Vás chtěla poprosit o nějaký typ, jak nejlépe vyrýsovat postavu.

Děkuji Vám :))

Reklama

Reakce:

hihi22
Kecalka 213 příspěvků 08.10.18 18:56

Ja chodim na heat pres rok a jdou dolu cm, a kondicka nahoru… na rysovani postavy bych zasla spis do fitka

Balatonek
Ukecaná baba ;) 1280 příspěvků 08.10.18 18:58

Mě pomohl jedině HIIT (High interval intensive trening), je to makačka, ala postavu jsem měla pěknou, teď už není tolik cas, tak jsem se zase vrátila ke spickum :roll: na jumping jsem chodila a měla jsem jen lepší nohy a heat vůbec nic :nevim:

Afrikana
Zasloužilá kecalka 573 příspěvků 08.10.18 23:17

@Verstump Aby ses vyrysovala, musis mit min telesneho tuku a maknout na svalech. Na paleni tuku mas teoreticky HEAT i jumping, na posileni svalu musis zaradit posilovaci cviceni. Bud s vlastni vahou, nebo s vahami (cinky, posilovaci stroje…). Jumpingem a HEATEM podle me nic moc nevyrysujes :think:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33128 příspěvků 10 inzerátů 09.10.18 07:36

Obojí je kardio typ cvičení, při cvičení hiit zapojíš možná více svaly na celém těle. Obojí se dá dělat dobře i špatně, v podstatě záleží jen na tobě, co se ti bude víc líbit. Nejlépe prostřídat.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Proč dítě Meghan Markle a prince Harryho nebude princ ani princezna?

Těhotenství Meghan Markle (37) oslavuje celá Británie, neboť je to událost,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >