Při čem se víc spaluje? HEAT nebo jumping?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Verstump
Povídálka 37 příspěvků 08.10.18 18:50
Při čem se víc spaluje? HEAT nebo JAMPING?

Holky, chodíte někdo na Heat nebo na Jumping?

Pří čem si myslíte že se víc spaluje a při čem víc zpevňuje.

Dál bych Vás chtěla poprosit o nějaký typ, jak nejlépe vyrýsovat postavu.

Děkuji Vám :))

Reakce:
hihi22
Kecalka 223 příspěvků 08.10.18 18:56

Ja chodim na heat pres rok a jdou dolu cm, a kondicka nahoru… na rysovani postavy bych zasla spis do fitka

Balatonek
Ukecaná baba ;) 1286 příspěvků 08.10.18 18:58

Mě pomohl jedině HIIT (High interval intensive trening), je to makačka, ala postavu jsem měla pěknou, teď už není tolik cas, tak jsem se zase vrátila ke spickum :roll: na jumping jsem chodila a měla jsem jen lepší nohy a heat vůbec nic :nevim:

Afrikana
Zasloužilá kecalka 633 příspěvků 08.10.18 23:17

@Verstump Aby ses vyrysovala, musis mit min telesneho tuku a maknout na svalech. Na paleni tuku mas teoreticky HEAT i jumping, na posileni svalu musis zaradit posilovaci cviceni. Bud s vlastni vahou, nebo s vahami (cinky, posilovaci stroje…). Jumpingem a HEATEM podle me nic moc nevyrysujes :think:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33475 příspěvků 10 inzerátů 09.10.18 07:36

Obojí je kardio typ cvičení, při cvičení hiit zapojíš možná více svaly na celém těle. Obojí se dá dělat dobře i špatně, v podstatě záleží jen na tobě, co se ti bude víc líbit. Nejlépe prostřídat.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Witowská po StarDance podezřele obdivovala bříško kolegyně Písařovicové

Moderátorku České televize Danielu Písařovicovou (39) na poslední večer... číst dále >

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >