Při cvičení se mi dostává vzduch do pochvy...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.18 19:40
Při cvičení se mi dostává vzduch do pochvy...

Holky,
ačkoliv to může znít směšně, mám velký problém. Při cvičení jako je svíčka, roznožování na zádech apod. se mi jakoby dostává vzduch do pochvy a když se vrátím do sedu, začne ta pipina prdět - ten vzduch jde ven… Stalo se mi to dnes při cvičení v kolektivu a teda byla to dost velká ostuda. Jak tomu zamezit a čím to vlastně je? Ostatním holkám ve skupině se to nestalo…
Může to souviset s povoleným svalstvem pánevním? Trpím na stresovou inkontinenci (při skákání, kýchání, běhání…) a i to mě dost omezuje. Jsem po dvou porodech. Poslední před 7 měsíci.
Děkuji za vaše rady, případně zkušenosti
Za anonym se omlouvám, ale jsme malá vesnice.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Karleon
Kelišová 5242 příspěvků 04.01.18 19:50

Mně se to stávalo před dětmi, stává se mi to i po nich. Nikdy ze mě neunikla ani kapka moči, tak s tím to u mě taky souviset nebude. Dá se s tím žít, člověk ví, kdy se to děje, tak to prostě nedělám.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.18 19:58

Občas se mi to stava při joze, podobně jak píšeš… zjistila jsem, že je to daleko lepší, když mám volnější oblečení a hlavně nesmím mít intimku.
mám to dole po detech taky volnější, ale s inkontinencí naštěstí potíže nemám…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.18 19:59

Mne se to teda stava pri sexu, v poloze zezadu. Pritel do mne „napumpuje“ vzduch a pak to vypada jako kdybych taky prdela.. pripadam si pak hodne trapne :oops: :oops:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.18 20:17
@Anonymní píše:
Mne se to teda stava pri sexu, v poloze zezadu. Pritel do mne „napumpuje“ vzduch a pak to vypada jako kdybych taky prdela.. pripadam si pak hodne trapne :oops: :oops:

jo, mně taky zezadu při sexu. Taky do mě natlačí vzduch, prostě jsem to ale řekla, ty do mě zezadu vždycky napumpuješ vzduch a mně to pak uniká z pochvy a vydává takové zvuky. Jenže to se dá říct manželovi, ale nedá se to vykládat lidem na józe

Petruna21
Echt Kelišová 9787 příspěvků 04.01.18 20:17

To je normální při sexu se mi to též stává a vždy se tomu s přítelem zasmějeme je to vtipné :lol:

Popelka12
Kecalka 462 příspěvků 04.01.18 20:45
@Anonymní píše:
Občas se mi to stava při joze, podobně jak píšeš… zjistila jsem, že je to daleko lepší, když mám volnější oblečení a hlavně nesmím mít intimku.
mám to dole po detech taky volnější, ale s inkontinencí naštěstí potíže nemám…

A jak jsi to na te joze tehdy okomentovala? Ja radeji nijak, ale uvazuji, ze to reknu lektorce. Mam s ni totiz chodit behat a musim to kvuli inkontinenci zrusit, takze i tohle ji budu muset vysvetlit… :-(

Pri sexu to neresim. Rekla jsem to manzelovi a pobral to v pohode. Nacic, posledni dobou se mi to pri sexu ani nestalo.

vertunka
Závislačka 4368 příspěvků 04.01.18 20:48
@Petruna21 píše:
To je normální při sexu se mi to též stává a vždy se tomu s přítelem zasmějeme je to vtipné :lol:

Presne tak. Podle me je to uplne normalni jev.

Petruna21
Echt Kelišová 9787 příspěvků 04.01.18 20:53
@vertunka píše:
Presne tak. Podle me je to uplne normalni jev.

Nepřijde mi to jako tragédie :)

vertunka
Závislačka 4368 příspěvků 04.01.18 20:56
@Petruna21 píše:
Nepřijde mi to jako tragédie :)

Me taky ne. Je to sice malinko trapne, zvlast na tom cviceni, ale na druhou stranu je to fyziologicke a moc s tim delat nejde. Leda prestat cvicit. Proste dira se naplni vzduchem a ten pak musi ven.

Petruna21
Echt Kelišová 9787 příspěvků 04.01.18 21:02
@vertunka píše:
Me taky ne. Je to sice malinko trapne, zvlast na tom cviceni, ale na druhou stranu je to fyziologicke a moc s tim delat nejde. Leda prestat cvicit. Proste dira se naplni vzduchem a ten pak musi ven.

To asi ano na cvičení to nepříjemné být musí ale myslím si že není jediná a ani poslední komu se to stává :) ale každý to vnímá jinak někdo jako tregédii někdo se nad tím zasměje :)

jestericka34
Kecalka 335 příspěvků 04.01.18 21:04

A co si zkusit vzít cvičeni prostě tampon, to se tam vzduch nedostane. Pri sexu ze zadu běžná věc, předem říkám natlakovano bude výpal, je to normální a manžel si je vědom, ze mi tam vzduch tlačí, tak co :lol:

Reňulkaaa
Kecalka 108 příspěvků 05.01.18 13:03
@jestericka34 píše:
A co si zkusit vzít cvičeni prostě tampon, to se tam vzduch nedostane. Pri sexu ze zadu běžná věc, předem říkám natlakovano bude výpal, je to normální a manžel si je vědom, ze mi tam vzduch tlačí, tak co :lol:

To by mozna bylo reseni, ten tampon me taky napadl :)

jestericka34
Kecalka 335 příspěvků 05.01.18 17:47

@Reňulkaaa :)

Kelliee
Zasloužilá kecalka 744 příspěvků 05.01.18 17:52

Tak tohle se mi stávalo na střední v TV při gymnastických sestavách. Je to už skoro 20 let, ale pořád si pamatuju ten trapas :oops: Žádné jiné spolužačce se to nestávalo. Nakonec to vyřešily mini tampony a byl klid.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Saša Rašilov se podruhé oženil: Nevěsta Lída si počmárala šaty!

Populární herec si dnes po poledni vzal za manželku svoji o čtrnáct let... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama