Reklama

Při kojení nekape z druhého prsu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

aduska912
Kecalka 254 příspěvků 10.10.18 17:17
při kojení nekape z druhého prsu

Ahoj, je normální, že při kojení 10 měs. dcery mi najednou nekape při kojení mléko z druhého prsu? teče vám při kojení mléko z druhého prsu? pište prosím i věk dítěte, děkuji

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Extra třída :D 10063 příspěvků 10.10.18 17:28

Je to normální, zvlášť po půl roce veku dítěte :) o nic nejde

bublinek
Kelišová 5020 příspěvků 10.10.18 19:58

Odkojila jsem 2 dcery do jejich 2 let a nikdy mi neteklo druhé prso, když jsem kojila.

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1689 příspěvků 10.10.18 20:08

Občas mi druhé prso při kojení teklo tak první dva měsíce po porodu… od té doby vůbec.

Janli
Kelišová 5673 příspěvků 9 inzerátů 10.10.18 20:44

Tak možná prvních 14 dní a pak už ne. A to kojím už 14 měsíců.

aduska912
Kecalka 254 příspěvků 10.10.18 21:26

@Janli @sladke-mameni @bublinek @Tichošlápek takže z druhého vám nekápne ani pár kapek?a cítíte když vám teče mléko a kdy dítě jen dudlá?

Janli
Kelišová 5673 příspěvků 9 inzerátů 10.10.18 21:30

Ani kapka, nejde mi ani odstříkávat. Necítím nic, jen poznám jestli dítě pije nebo jen dudlá. O množství mléka a jeho výživnosti to nevypovídá nic, protože jsem za rok vykrmila dvoukilové nedonošeňátko na 12kg.

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1689 příspěvků 11.10.18 04:41

@aduska912

Ani pár kapek. Spouštěcí reflex cítím, takové brnění v bradavkách. A poznám kdy dítě pije a polyká.

lucynka25
Kelišová 7362 příspěvků 2 inzeráty 11.10.18 06:53

@aduska912 to je úplně normální ;)
první jsem kojila 2,5roku a druhé prso teklo asi tak do půl roku, u drué dcery to vymizelo ještě rychleji a normálně kojím už 14měsíců ;)

cookies321
Zasloužilá kecalka 566 příspěvků 11.10.18 08:13

Poznám to pouze, že polyká. Jinak kojim přes kloboucek už od narození a prckovy je 9měsíců. Z druhého prsa nikdy nic nekapalo. Jen cítím brnění v bradavce

bublinek
Kelišová 5020 příspěvků 11.10.18 08:52
@aduska912 píše:
takže z druhého vám nekápne ani pár kapek?a cítíte když vám teče mléko a kdy dítě jen dudlá?

Nikdy se mi to nestalo, ani když bylo prso fakt plné po noci, musela jsem „donutit“ odpít. Odstříkávat mi nešlo, když jsem kvůli hladině léků potřebovala odstříknout v porodnici, musela mi odstříkat sestra.

theressapoch
Kecalka 359 příspěvků 11.10.18 12:39

Male je týden, a z druhého prsu mi pri kojeni nikdy netelko. Ani samovolně mi nic neteče. Mléka mám dost ;) poznám kdy malá dudla a kdy pije . A v druhém prsu, jak píšou už ostatní, mi jen brní.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >