Při kojení nekape z druhého prsu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

aduska912
Kecalka 292 příspěvků 10.10.18 17:17
při kojení nekape z druhého prsu

Ahoj, je normální, že při kojení 10 měs. dcery mi najednou nekape při kojení mléko z druhého prsu? teče vám při kojení mléko z druhého prsu? pište prosím i věk dítěte, děkuji

Reakce:

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10844 příspěvků 10.10.18 17:28

Je to normální, zvlášť po půl roce veku dítěte :) o nic nejde

bublinek
Kelišová 5171 příspěvků 10.10.18 19:58

Odkojila jsem 2 dcery do jejich 2 let a nikdy mi neteklo druhé prso, když jsem kojila.

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1757 příspěvků 10.10.18 20:08

Občas mi druhé prso při kojení teklo tak první dva měsíce po porodu… od té doby vůbec.

Janli
Kelišová 6243 příspěvků 10.10.18 20:44

Tak možná prvních 14 dní a pak už ne. A to kojím už 14 měsíců.

aduska912
Kecalka 292 příspěvků 10.10.18 21:26

@Janli @sladke-mameni @bublinek @Tichošlápek takže z druhého vám nekápne ani pár kapek?a cítíte když vám teče mléko a kdy dítě jen dudlá?

Janli
Kelišová 6243 příspěvků 10.10.18 21:30

Ani kapka, nejde mi ani odstříkávat. Necítím nic, jen poznám jestli dítě pije nebo jen dudlá. O množství mléka a jeho výživnosti to nevypovídá nic, protože jsem za rok vykrmila dvoukilové nedonošeňátko na 12kg.

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1757 příspěvků 11.10.18 04:41

@aduska912

Ani pár kapek. Spouštěcí reflex cítím, takové brnění v bradavkách. A poznám kdy dítě pije a polyká.

lucynka25
Echt Kelišová 7885 příspěvků 1 inzerát 11.10.18 06:53

@aduska912 to je úplně normální ;)
první jsem kojila 2,5roku a druhé prso teklo asi tak do půl roku, u drué dcery to vymizelo ještě rychleji a normálně kojím už 14měsíců ;)

cookies321
Zasloužilá kecalka 585 příspěvků 11.10.18 08:13

Poznám to pouze, že polyká. Jinak kojim přes kloboucek už od narození a prckovy je 9měsíců. Z druhého prsa nikdy nic nekapalo. Jen cítím brnění v bradavce

bublinek
Kelišová 5171 příspěvků 11.10.18 08:52
@aduska912 píše:
takže z druhého vám nekápne ani pár kapek?a cítíte když vám teče mléko a kdy dítě jen dudlá?

Nikdy se mi to nestalo, ani když bylo prso fakt plné po noci, musela jsem „donutit“ odpít. Odstříkávat mi nešlo, když jsem kvůli hladině léků potřebovala odstříknout v porodnici, musela mi odstříkat sestra.

theressapoch
Kecalka 359 příspěvků 11.10.18 12:39

Male je týden, a z druhého prsu mi pri kojeni nikdy netelko. Ani samovolně mi nic neteče. Mléka mám dost ;) poznám kdy malá dudla a kdy pije . A v druhém prsu, jak píšou už ostatní, mi jen brní.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >