Při kojení vypije jen to, co nateče samo

3620
12.6.17 20:08

Pri kojeni vypije jen to, co natece samo

Mate nekdo zkusenost s tim, ze mimco od narozeni pije z prsu jen to, co tece samo, dal proste nesaje? Jako by nemelo saci reflex…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2874
12.6.17 20:37

@e008 prvni ditko to tak melo. Casem se to zlepsilo…abych udrzela laktaci, tak jsem jela v kolotoci-kojeni, dokrm, odstrikani. Postupne slo kojeni do kopru

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
81
12.6.17 21:04

Snad poradím. Má dvojčata také nevěděla, jak se přisát (5 týdnů jsem jen odstříkávala a krmila lahvičkou (kde to v podstatě teklo samo), ale měla jsem pocit, že se z toho kolotoče odstříkávání, krmení, sterilizování atd.) brzo zblázním. Poradím, co mi tenkrát poradila laktační poradkyně - do stříkačky nasát trochu vzduchu a pak doplnit mlékem (začínali jsme s 5 nebo 10 ml - opravdu jen trošku vzduchu a pak dosát do stříkačky MM). Dát miminku do pusy současně s prstem-prostředníkem (simuluje konec bradavky). Miminko by mělo mít v pusince jen konec stříkačky a prst, kolem to uzavřít pusinkou (žádný vzduch by neměl jít okolo). Samo to neteče a aby dítě dostalo mléko, musí se trochu snažit. Takhle jsme to dělali asi 5 dní a kluci pochopili, co se po nich chce, takže když dostali prso, šlo to pak bez problému. Nakonec jsem je kojila 19 měsíců. Pokud budete chtít kontakt na laktační nebo další info, kde jsem se tenkrát poradila, napíšu do soukromé zprávy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
21812
12.6.17 23:29

Pomáhalo mi kojit tak, že jsem bradavku lehce stlačila v prstech a vsunula do pusinky i s kouskem ukazováku. Dítě to dráždilo k sání. Ale chce to trpělivost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama