Při krmení prikrmem se zaklani

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
3
6.10.21 15:03

Při krmení prikrmem se zaklani

Ahoj, dceři je 6,5 měsíce a už dva měsíce dávám příkrmy. Jinak kojim. Začala jsem zeleninou na oběd, pak přidala ovocnou svačinku a teď pomalu zavádíme maso. Když ji dám lžičku k pusince, tak ji otevře a lžičku vždycky spolkne krásně, ale vždy u toho vydává takový kňouravy zvuky a hlavně se vždycky naklání do luku jako by nechtěla papat. Krmila jsem ji v lehátku, ale to se tak nadzvedavala, že se to celé houpalo, tak jsem jí dala na zem a hlavicku zvýšila o polštář, ale to se vždycky prohla a sjela mi celá na zem a teď ji krmíme jakoby v polosedu pololehu na klíně směrem ode mě. To mi přijde úplně blbý protože na mě nevidi, ale aspoň si ji prichytnu aby mi pořád nesjížděla. Chtěla bych se zeptat, čím to asi tak může být - jestli ji nechutná, nebo jestli se jí spíš blbě „sedí“ u toho jezeni a nebo to třeba já blbě vychytavam a dávám jí to v blbý čas, když už je moc hladová a nebo se jí chce spinkat.
Díky všem za rady :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1327
6.10.21 15:11

Může být problém v blokádě krční páteře, proto se prohýbá do luku, když je v poloze na bříšku, zaklání taky hodně hlavičku, nebo při spaní? Každopádně by neuškodilo, kdyby ji vyděl nějaký fyzioterapeut, zřejmě nebude hlavní příčina v krmení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
663
6.10.21 15:56

U nas obcas podobny problem.
Duvod je nesnasenlivost autosedacky i lehatka, proste tam nechce byt ( a to je jinuz pres 8m), ale trva to tak od toho 6m. Prisla na to, ze kdyz jde do luku, tak se otoci a vysvobodi. Jedine, co trochu pomaha je, aby mela u krmeni neco v ruce (treba dalsi lzicku), soustredi se na to a ne na uprk ;) jinak ja se v tomto smeru modlim za brzke sezeni a jidelni zidlicku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
7.10.21 14:03

@JednaPrazacka díky, zkusila jsem to a je to fakt o hodně lepší. :D :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
663
7.10.21 16:53
@Ljaguska píše: