Při menstruaci vylučuji velké kusy sliznice

25.3.20 10:22

Pří menstruaci vylučuji velké kusy sliznice

Ahoj holky,
nikdy se mi to ještě nestalo, včera jsem dostala menstruaci i s 5 cm kusy nejspíš sliznice. Docela mě to vystrašilo. Můj lékař bude v práci až zítra, tak aspoň teď se chci informovat. Je tomu cca měsíc co jsem začala s čínskou medicínou, odvary z bylin, čístící, odplísnění.. také k tomu změna stravy. Snažíme se o miminko, tak už zkouším všechno možné, ale zatím rok a půl bez výsledku. Myslíte, že se nějak čistím? Nebo je něco špatně? Doprovázely mě taky obrovské bolesti, mám je každý měsíc, ale tohle byl extrém. Děkuji :,( :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6035
25.3.20 10:23

Ja to mam od petatriceti temer pokazdy…ty kusance.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.20 10:28

@Tarjei je mi 30 a mám to poprvé a takto velké, už vůbec né :-( takže nemá cenu volat lékaři?? Myslíte, že je to normální?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Po druhém těhotenství to mám taky. Dr říkal, že je to OK, důležité je, aby to všechno odešlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10736

@Lilianka1990 ty kusy sliznice mám snad někdy od 17. Ale moje zkušenost je, že bylinky mi vždy všechno zhoršily, pak se ukázalo že je užívat nesmím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
692
25.3.20 10:31

@Lilianka1990 Pozor na tyhle ty očistné kůry s pomocí bylinek. Ona je to sice příroda a nemělo by to dělat moc škody, ale na každého to působí jinak silně a může to způsobit podobné šílenosti.
Zkuste vysadit ty bylinky a podobně, pokud to bude další měsíc podobné, tak bych to začala řešit s doktorem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6035
25.3.20 10:32

@Lilianka1990 dr bych nechala byt a neprehanela to s tema zdravostma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Micky174
25.3.20 10:40

@Lilianka1990

Mohla by to byt endometrioza. Kontryhel se na ni nesmi

• Nahlásit
  • Citovat
25.3.20 10:51

Mam to same uz uplne od prvopocatku… prvni tri dny poradne kusance.. Co narobiš…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.20 12:49

@lachtanice86 bylinky, myslíte přímo čínskou medicínu? Mám tam namýchaných několik bylin a sotjím ě to docela velké peníze na to, aby mi to třeba dělalo paseku noo :roll: :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10736
25.3.20 12:53

@Lilianka1990 jo měla jsem nějaké speciální čaje namichane na míru

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.20 12:58

@lachtanice86 já to samé, mám kvasinku v tělě už nekolik let a zaplýsněný organismus, piju zatím 30 ndí, kvasinka horší a do toho první menstruace tohle :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
79
25.3.20 13:46

Já takový kusy v některém cyklu měla, v některém ne :nevim: tak bych řekla, ze je to asi normální? Ani me nenapadlo s tím nikam jít :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.20 13:52

@Semtex mam to poprve, tak proto jsem se trosku vydesila a 5 cm mi prislo uz fakt jako takove, ze by to asi nemelo byt, vazne nevim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.20 14:06

Já to mám každou MS :) Vždy první dva dny :) Hektolitry krve a kusance (omlouvám se za upřímnost :) ). Je mi 30 a zatím jsem žádný problém kvůli tomu nezpozorovala. :))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama