Při orgasmu únik stolice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.04.19 00:49
Při orgasmu únik stolice

Dobrý večer… Trochu blbě téma já vím… Ale mně to nedá, nikdy se mi to, nestalo… :think:
Jde o to že jsme se s přítelem milovali, a měla jsem mokrý orgasmus, ale potom sem si všimla po skončení hrátek, že mi unikla stolice, pri tom!
Nevím kam se mám obrátit, a hlavně zda to je normální… Nebylo to jako že průjem, jenom prostě takovéj bobek :lol:, nevím jak to mám říct.. Nikdy se mi to, prostě nestalo :,( :,( je to pro mne strašně ponižující… :zed:

Reakce:
karkarka
Závislačka 3652 příspěvků 28.04.19 09:16

Tak to je trapas jak blazen. Resila bych to s doktorem.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.04.19 11:11

@KalamityJohn no to bych neřekla… Ale prostě je to divný, k doktorovi s tím no nevím, se mi akorát tak vysmeje :lol:

tabitta
Kecalka 495 příspěvků 28.04.19 11:37

Já myslím, ze to až tak divny neni. Při mokrém orgasmu tlačís, takže jestli jsi nebyla vyprazdnena, tak se to holt stalo. Nedělej si s tim hlavu :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.04.19 12:23

@tabitta no jako popravdě je to prostě zvláštní :lol: akord když se mi to nestalo jeé :think:

Lynette
Echt Kelišová 8592 příspěvků 28.04.19 12:30

Neřešila bych to. Mokrý orgasmus je extrém. Pokud stolice normálně samovolně neuniká tak to není na doktora.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.04.19 15:14

@Lynette ne práve že ne…

GabinkaCh
Závislačka 3619 příspěvků 28.04.19 15:22

Teda já bych to řešila. Je to hnus né?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.04.19 15:33

Tak ono hlavně jsem si toho všimla jen já… Ale nejsem sama co se to stalo.. Sex máme pravidelně, takže se mi to fakt stalo poprvé… :D :D

Uživatel je onlinefree333
Generální žvanilka 24370 příspěvků 28.04.19 16:23
@Anonymní píše:
Dobrý večer… Trochu blbě téma já vím… Ale mně to nedá, nikdy se mi to, nestalo… :think:
Jde o to že jsme se s přítelem milovali, a měla jsem mokrý orgasmus, ale potom sem si všimla po skončení hrátek, že mi unikla stolice, pri tom!
Nevím kam se mám obrátit, a hlavně zda to je normální… Nebylo to jako že průjem, jenom prostě takovéj bobek :lol:, nevím jak to mám říct.. Nikdy se mi to, prostě nestalo :,( :,( je to pro mne strašně ponižující… :zed:

Já bych to neřešila, pokud to není pravidelně, mokré orgasmy jsou hodně silné… :)

Uživatel je onlinefree333
Generální žvanilka 24370 příspěvků 28.04.19 16:23
@Anonymní píše:
Tak ono hlavně jsem si toho všimla jen já… Ale nejsem sama co se to stalo.. Sex máme pravidelně, takže se mi to fakt stalo poprvé… :D :D

Tak hlavně že si toho chlap nevšiml… :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.04.19 20:15
@Anonymní píše:
Nevím kam se mám obrátit, a hlavně zda to je normální… Nebylo to jako že průjem, jenom prostě takovéj bobek :lol:, nevím jak to mám říct.. Nikdy se mi to, prostě nestalo :,( :,( je to pro mne strašně ponižující… :zed:

Je to sice nepříjemná situace, ale díkybohu, že si toho přítel nevšimnul :mrgreen: jak už tady psali ostatní, neřešila bych to, když se to stalo jednou. Pokud budete v tomhle stylu pokračovat dál a bude se to opakovat, asi je spíš na zvážení s tim přestat :lol: resp. zkusit předtím všechna “preventivní” opatření a když to i tak dopadne stejně, jde prostě o chvilkový povolení svěrače a s tím ti doktor nepomůže, bude ti muset vystačit normální orgasmus :lol:

Váš příspěvek
Reklama