Reklama

Při pasení koníčků křičí - vzteká se

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marffusha
Stálice 80 příspěvků 01.10.18 11:26
Při pasení koníčků křičí - vzteká se

Před pár dny se naše 4 měsíční dcera naučila pást koníčky a přetáčet se na bříško. Problémy je, že u toho hrozně křičí a vzteká se. Myslela jsem si, že je unavená. Když ji otočím na záda křičí znovu a přetáčí se zpět na bříško a zase křičí, cuca si palec. Tak to vydrží dělat i několik hodin. Je to normální? Nevím zda ji něco netrápí. V náručí se vždy uklidní, ale zase ji nemohu mít celý den na rukou…

Reklama

Reakce:

Lumíkovec
Zasloužilá kecalka 674 příspěvků 01.10.18 11:31

Nase se tocila na brisko od 2. mesice. Taky se u toho vzdycky rozcilovala. Otacela jsem ji pul roku porad na zada, nez se to naucila sama zpatky. Pak se vztekat prestala…

Marffusha
Stálice 80 příspěvků 01.10.18 11:33

@Lumíkovec umí se otočit také sama na záda, ale nechce. Jakoby se jí současně líbilo, že umí past koníky ale zároveň ji něco rozčiluje

prekvapenana2
Kecalka 241 příspěvků 01.10.18 11:41

Tak může jí něco rozčilovat ;) z břicha má najednou jinej výhled… Pokud to není nějakej silenej řev tak bych tomu dala čas… Moje se na břichu taky rozčilovala ale postupně ji to přešlo, zkus ji nějak motivovat, hračky, blbý obličeje a podobně ;)

Darvulia
Kecalka 243 příspěvků 01.10.18 11:44

A Kiss syndrom můžeš vyloučit? V mém okolí to měly dvě děti, u jednoho to zjistili brzy, u druhého až v 5 měsících. Obě děti brecely u pasení, jedno otáčelo hlavičku na jednu stranu (u něj to právě zjistili někdy ve druhém měsíci života)

Lumíkovec
Zasloužilá kecalka 674 příspěvků 01.10.18 11:59

@Marffusha tak to je sikulka 8) tak to neporadim…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Starosta italského Riace čachroval s migranty, teď má zákaz do svého města

Měla to být výkladní skříň soužití místních a migrantů, kteří sem proudí z... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >