Při rozchodu by dělal přítel problémy

Anonymní
15.6.20 20:26

Při rozchodu by dělal přítel problémy

Zdravím.
Mám dotaz…s přítelem už nám to delší dobu neklape a nejspíš se brzy rozejdeme..a máme ročního chlapečka..jenže přítel mi řekl, že když bych si našla jiného a jen by na malou sáhl (pohladil bla bla bla), že ho bude mlátit co ho uvidí..že na něho holčičku sahat žádný jiný nebude…ale přitom on se přiznal že kdyby si našel jinou ona by mohla..je toto normální??? Vím že by mi dělal problémy vše by mi kazil nevím co dělat.. :,( a taky si říkám že si nedovedu představit být s jiným prostě ne ikdyz bych strašně chtěla…měla jste to některá taky tak? Mám pocit že nedokážu začít nový život s někým jiným..ale možná je to tím že nejsem v té situaci??? Kamarádka to měla stejně jako já a teď je šťastná s novým partnerem a říká že ten nový je 100 a 1 oproti ex… :think: :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
15.6.20 20:28

Roční holčičku* jsem tak zamýšlená, že píšu bláboly :roll: před chvílí jsem četla příspěvek ohledne jednoho chlapecka tak jsem zblbla :mrgreen: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
2679
15.6.20 20:40
@Anonymní píše:
Roční holčičku* jsem tak zamýšlená, že píšu bláboly :roll: před chvílí jsem četla příspěvek ohledne jednoho chlapecka tak jsem zblbla :mrgreen: :nevim:

Řeči se vedou, pokud nepujdes ze vztahu do vztahu, nastavíte si pravidla výchovy, on si najde novou slečnu, tak pak ti problémy dělat nebude… Ale já ty jeho obavy i trochu chápu, že se o svojí holčičku bojí, někdy se prostě stávají i špatné věci ze strany otčímů, ale i macech…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12810
15.6.20 21:19
@Anonymní píše:
Zdravím.
Mám dotaz…s přítelem už nám to delší dobu neklape a nejspíš se brzy rozejdeme..a máme ročního chlapečka..jenže přítel mi řekl, že když bych si našla jiného a jen by na malou sáhl (pohladil bla bla bla), že ho bude mlátit co ho uvidí..že na něho holčičku sahat žádný jiný nebude…ale přitom on se přiznal že kdyby si našel jinou ona by mohla..je toto normální??? Vím že by mi dělal problémy vše by mi kazil nevím co dělat.. :,( a taky si říkám že si nedovedu představit být s jiným prostě ne ikdyz bych strašně chtěla…měla jste to některá taky tak? Mám pocit že nedokážu začít nový život s někým jiným..ale možná je to tím že nejsem v té situaci??? Kamarádka to měla stejně jako já a teď je šťastná s novým partnerem a říká že ten nový je 100 a 1 oproti ex… :think: :(

Me prijde trosku zvlastni, ze jeste ani nejste od sebe, a uz oba uvazujete o skoku do dalsiho vztahu a jak to bude probihat :think: asi byste meli oba dospet-prvne resit peci o dite, stehovani, alimenty a dalsi, veci, ktere k rozchodu/rozvodu patri. Ono s malym ditetem neni az takova sranda „ulovit“ noveho partnera a urcite by ti prospelo zit chvili sama za sebe a pro malou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59704
15.6.20 22:14
@Anonymní píše:
Zdravím.
Mám dotaz…s přítelem už nám to delší dobu neklape a nejspíš se brzy rozejdeme..a máme ročního chlapečka..jenže přítel mi řekl, že když bych si našla jiného a jen by na malou sáhl (pohladil bla bla bla), že ho bude mlátit co ho uvidí..že na něho holčičku sahat žádný jiný nebude…ale přitom on se přiznal že kdyby si našel jinou ona by mohla..je toto normální??? Vím že by mi dělal problémy vše by mi kazil nevím co dělat.. :,( a taky si říkám že si nedovedu představit být s jiným prostě ne ikdyz bych strašně chtěla…měla jste to některá taky tak? Mám pocit že nedokážu začít nový život s někým jiným..ale možná je to tím že nejsem v té situaci??? Kamarádka to měla stejně jako já a teď je šťastná s novým partnerem a říká že ten nový je 100 a 1 oproti ex… :think: :(

Magor.. Nemá na nic takového nárok.. Jednou by sáhl na nového a udala byhc ho.. Je to psychous, co se tě snaží zastrašit.. Pryč od něj co nejdřív..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30649
15.6.20 22:38

Další z anonymních trollu? Pokud má někdo syna, nebude najednou psát o dceři.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.6.20 10:46

Whitetrash

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie