Při sexu jsem hodně povolená

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
77
8.12.21 16:51

Při sexu jsem hodně povolená

Ahoj. Poslední dobou mám problém že když jsem hodně vzrušená, tak se mi vagína dost roztáhne a může málo cítím. Jedině v poloze já na boku. Myslíte že pomůže posilování pánevního dna?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
36
8.12.21 16:53

Já si myslím, že by posilování pánevního dna pomoci mělo. Zkus tomu dát šanci. Pokud se to nezlepší, tak to tak máš od přírody prostě dané.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1456
8.12.21 17:05
@114buba píše:
Ahoj. Poslední dobou mám problém že když jsem hodně vzrušená, tak se mi vagína dost roztáhne a může málo cítím. Jedině v poloze já na boku. Myslíte že pomůže posilování pánevního dna?

Rozhodně to pomůže, asi máš povolené pánevní svaly.
Dá se to napravit Kegelovy cviky :)

Anebo velký penis :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6081
8.12.21 17:25

A máš po porodu? Mě pomohl právidelný sex a snažit se i při něm zatínat ty poševní svaly, jakoby vtáhnout čípek nahoru. Mě tedy došlo k povolení až tak tři roky po druhém porodu. Bylo to asi upadajícím intimním životem. Tím se to celé povolilo. Teď bych řekla, že už dobré. Mě gynekoložka i radila koupit Venušiny kuličky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77
8.12.21 18:49
@megginka300 píše:
Rozhodně to pomůže, asi máš povolené pánevní svaly.
Dá se to napravit Kegelovy cviky :)Anebo velký penis :mrgreen:

On ho partner má partner cca 14 ale kvůli velikosti penisu bych rozhodně nezahybala, dřív to byli v pohodě a byla to ideální velikost po dětech jr to problém. Máme hračky, ale chci aby jsme si tón užívali spolu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77
8.12.21 18:50
@alisekR píše:
A máš po porodu? Mě pomohl právidelný sex a snažit se i při něm zatínat ty poševní svaly, jakoby vtáhnout čípek nahoru. Mě tedy došlo k povolení až tak tři roky po druhém porodu. Bylo to asi upadajícím intimním životem. Tím se to celé povolilo. Teď bych řekla, že už dobré. Mě gynekoložka i radila koupit Venušiny kuličky.

A. Nosíš ty kuličky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1456
8.12.21 18:52
@114buba píše:
On ho partner má partner cca 14 ale kvůli velikosti penisu bych rozhodně nezahybala, dřív to byli v pohodě a byla to ideální velikost po dětech jr to problém. Máme hračky, ale chci aby jsme si tón užívali spolu

Jo tak jestli mas za sebou porody, tak je to bezna věc.
Zkusit cvičit ty Kegelovy cviky a i Venušiny kuličky jsou super na posílení svalstva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6081
8.12.21 19:54
@114buba píše:
A. Nosíš ty kuličky?

Ne. Mě se to zlepšilo cvičením. A pravidelným sexem. Chápu tvoje pocity. Je to bohužel pak nepříjemné asi i pro chlapa. Že to málo cítí.
Zkus najít na netu to cvičení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
474
9.12.21 11:25
@alisekR píše:
Ne. Mě se to zlepšilo cvičením. A pravidelným sexem. Chápu tvoje pocity. Je to bohužel pak nepříjemné asi i pro chlapa. Že to málo cítí.
Zkus najít na netu to cvičení.

Pro chlapa je určitě nepříjemné, když málo cítí ;)
Ale jsou polohy, kterými to jde vyřešit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1456
9.12.21 12:04
@salubriter píše:
Pro chlapa je určitě nepříjemné, když málo cítí ;)
Ale jsou polohy, kterými to jde vyřešit

Vyresi to jedine pravidelné cvičení :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8271
9.12.21 12:21

@114buba A co vlhkost? Není to třeba i tím, že „to“ moc klouže?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat