Reklama

Při sexu mu klesne

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 23:47
Při sexu mu klesne

Ahoj slečny.. mám na vás dotaz, pro mě samotnou je to dost nepříjemné citlivé téma. S přítelem spolu žijeme, když spolu spime tak se skoro pokaždé a několikrát stane, že mu během toho ochabne, snazim se mu pomoct někdy se to povede a vydrží to max 2 minuty než se to stane zase. je mu 26let, má za sebou dost ženských v posteli.. proste si užíval a asi až moc.. Připadám si, jakoby mě nechtěl nebo ze je s prominutím vyš. kanej. Nervozitou to nebude určitě, stud před sebou nemáme. Stres také ne. Nevím co si mám myslet, začíná se mi znechucovat, protože si vzpomenu kolik ženských měl (50 určitě..) a na ně mohl.. nevíte někdo co s tím? K doktorovi jít taky nechce, říkám si jestli není nějak nemocný..


Reklama

Reakce:
 
Daisy1011
Nováček 7 příspěvků 04.09.18 00:33

Můj přítel má to samé, ale ze začátku to nebylo tak časté. Teď je to skoro pokaždé. Příteli je taky 26, ale tolik žen v posteli neměl. :nevim:

 
LaPaloma
Ukecaná baba ;) 1421 příspěvků 04.09.18 00:59

Jenom jestli neměl tolik ženských, protože pořád hledal tu, se kterou mu to půjde. Vztahy to asi těžko byly a na ten jeho věk si to vyděl, kolik za měsíc může sehnat rozhoďnožek. Jaká je ta realita. To by pořád lovil a s každou jen několikrát/ max. několik týdnů , což ještě není pořádný vztah. Asi musel hned skončit, protože poněkud nevhodně překvapoval.
Ať nekecá a jde se léčit, něco s ním určitě je.

Jinak Tobě muž, který se tak rozdal jiným, že na Tebe mu nezbylo, je totálně k ničemu.

 
Bortelka
Povídálka 11 příspěvků 04.09.18 01:48

A jak se k tomu staví on, k té situaci? Mluvili jste o tom spolu? Můj ex-partner měl tohle také, dlouho jsem řešila o co jde a až jednou přišla na to, že zakopanej pes je hluboko v jeho rodině (těžký rozvod rodičů, kritické vztahy i se zbytkem rodiny, smrt dědy, kterého měl extrémně rád atd…) Vlastně to z něj nějak vylezlo samo, zlepšilo se to částečně po promluvě, ale vždycky když se něco dělo, tak se to opakovalo. Tak z něj zkus vydolovat jestli nemá nějaký potlacovany trápení a pokud ne, měl by určitě k lékaři, může to být samozřejmě i fyzického charakteru problém s penisem jako takovým, ale chápu, že ti asi řekne, že „nikam nejde, nic mu není“ :think:

 
terinka4444
Hvězda diskuse 66492 příspěvků 04.09.18 05:23

Hele, stoprocentně se jako nevyšu.kal s jinými. My jako ve vašem věku s manželem, to jsme se zrovna brali, měli sex denně, nebo téměř denně, leta letoucí a rozhodně si jako neodsouložil svoje ( penisu je jedno jestli souloží denně s jednou partnerkou nebo pokaždé s jinou) a teď už se mu jako nepostaví nebo nevydrží stát. Není to normální a měl by jít k lékaři. Pokud to nepůjde řešit, holt to nebude dobrý sexuální partner, protože to je na švestku, to si ani pořádně neazasouložíš, když musíš co dvě minuty přestat a zase se snažit, aby chvilku stál.

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.18 11:04
@terinka4444 píše:
Hele, stoprocentně se jako nevyšu.kal s jinými. My jako ve vašem věku s manželem, to jsme se zrovna brali, měli sex denně, nebo téměř denně, leta letoucí a rozhodně si jako neodsouložil svoje ( penisu je jedno jestli souloží denně s jednou partnerkou nebo pokaždé s jinou) a teď už se mu jako nepostaví nebo nevydrží stát. Není to normální a měl by jít k lékaři. Pokud to nepůjde řešit, holt to nebude dobrý sexuální partner, protože to je na švestku, to si ani pořádně neazasouložíš, když musíš co dvě minuty přestat a zase se snažit, aby chvilku stál.

No přesně, nevím co už s nim mám delat

 
Vavanda
Nováček 4 příspěvky 04.09.18 11:06

Pokud váš partner střídal sexuální partnerky tzv ze měl jen na to a čau a furt jiné, muže to být i tím. Pokud má chlap za sebou toho tolik, pak je jasné že už nebude ze všeho tvrdý jako skála a vždycky připraveny. Je to ač hnusné, tak si toho užil asi až do Vánoc.

 
honzek86
Kecalka 119 příspěvků 10.09.18 09:10
@terinka4444 píše: … ( penisu je jedno jestli souloží denně s jednou partnerkou nebo pokaždé s jinou) …

to není moc pravda. Penisu je to možná jedno, ale hlavě určitě ne :) jako chlap bych celkem dost vnímal, jestli ho mám pokaždé v jiné, nebo pořád v té stejné. A na vzrušení to má dost podstatný vliv.


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Švédka chce být rekordmankou a touží po největším pozadí na světě

Natasha Crownová (24) se považuje za modelku. Podle svých vlastních slov je... číst dále >

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >


Reklama