Při sexu nehledí na sebe

Anonymní
21.4.21 14:01

Při sexu nehledí na sebe

Mám asi 5 let přítele s výhodami, vídáme se sporadicky, 2×, max. 3× do měsíce. Tyto občasné návštěvy mi zcela vyhovují, jsem ráda sama, domů si nikoho stěhovat nechci. On nikoho nemá ( i když člověk nikdy neví), je velmi zaměstnaný, žádná ženská jeho režim nevydržela, tak je prostě sám.

V poslední době je náš sex však často o tom, že on uspokojí mě a sám „ostrouhá“. Mě by to samozřejmě vadit nijak nemuselo, nicméně to řeším, protože chci aby „obě strany byly spokojeny“. A upřímně, ani mě to pak nebaví, když vím, že jde jen o mě. Mluvili jsme o tom, prý mu to nevadí, že záleží hlavně na tom, abych já byla spokojená, co on, to je údajně vedlejší. Žádný zlepšovák, proto, aby i jemu se zadařilo nemá, všechno je prýperfektní.

Jelikož nemám žádný překladač mužského chování prosím o vaše zkušenosti, ani se o tom nemám s kým bavit, tak sonduji zde. Je to normální? Nemůže mít poruchu erekce nebo tak něco? Celý život žiju v přesvědčení, že chlapi jsou v podstatě takoví sobečci, a teď to vypadá, že je to naopak. :nevim: Neřeknu jednou, dvakrát, ale v poslední době je to pravidlo.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5758
21.4.21 14:03
@Anonymní píše:
Mám asi 5 let přítele s výhodami, vídáme se sporadicky, 2×, max. 3× do měsíce. Tyto občasné návštěvy mi zcela vyhovují, jsem ráda sama, domů si nikoho stěhovat nechci. On nikoho nemá ( i když člověk nikdy neví), je velmi zaměstnaný, žádná ženská jeho režim nevydržela, tak je prostě sám.

V poslední době je náš sex však často o tom, že on uspokojí mě a sám „ostrouhá“. Mě by to samozřejmě vadit nijak nemuselo, nicméně to řeším, protože chci aby „obě strany byly spokojeny“. A upřímně, ani mě to pak nebaví, když vím, že jde jen o mě. Mluvili jsme o tom, prý mu to nevadí, že záleží hlavně na tom, abych já byla spokojená, co on, to je údajně vedlejší. Žádný zlepšovák, proto, aby i jemu se zadařilo nemá, všechno je prýperfektní.

Jelikož nemám žádný překladač mužského chování prosím o vaše zkušenosti, ani se o tom nemám s kým bavit, tak sonduji zde. Je to normální? Nemůže mít poruchu erekce nebo tak něco? Celý život žiju v přesvědčení, že chlapi jsou v podstatě takoví sobečci, a teď to vypadá, že je to naopak. :nevim: Neřeknu jednou, dvakrát, ale v poslední době je to pravidlo.

Má na sex ještě nějakou jinou, která ho dostatečně vytezuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.4.21 14:04

Heleď, mám jednoho kamaráda (bez výhod, prostě kamarád ;) ), který říká, že nejlepší sex je pro něj ten, kde se nakonec neudělá. :nevim: Takže i tací jsou - ale v tvém případě tam může být tisíc jiných důvodů, ne zrovna tenhle… :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.4.21 14:04

No hlavně je divné, že když se stýkáte víceméně kvůli sexu, tak on se neuspokojí. to mi ukazuje spís na to, že vás bere jako vztah…? no a jinak by mi seděla i ta porucha erekce.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.4.21 14:10
@Anonymní píše:
Heleď, mám jednoho kamaráda (bez výhod, prostě kamarád ;) ), který říká, že nejlepší sex je pro něj ten, kde se nakonec neudělá. :nevim: Takže i tací jsou - ale v tvém případě tam může být tisíc jiných důvodů, ne zrovna tenhle… :think:

Uf, to jsou mi novinky, ale díky za příspěvek :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.4.21 14:17
@Anonymní píše:
No hlavně je divné, že když se stýkáte víceméně kvůli sexu, tak on se neuspokojí. to mi ukazuje spís na to, že vás bere jako vztah…? no a jinak by mi seděla i ta porucha erekce.

No, tak to taky moc nechápu. Nejdřív mě napadlo, že se odreagovává někde jinde. Ale máme prostě dohodu, když si někdo někoho najde, tak upřímnost a útrum. Navíc pak by schůzky se mnou postrádaly zcela smysl, z jeho pohledu. Spíš mě zajímalo jestli někdo řešil něco podobného. Nepřijde mi to u mužů zrovna úplně obvyklé

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.4.21 14:21

No a proč on se neudělá? Že mu to nejde? Že zvadne? Nenapsalas důvod. Jestli tě uspokojí třeba rukou a k sexu ani nedojde, nebo máte sex, ty se uděláš a on ne a změkne, nebo nezměkne, ale nedojde k vyvrcholení…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.4.21 14:34
@Anonymní píše:
No a proč on se neudělá? Že mu to nejde? Že zvadne? Nenapsalas důvod. Jestli tě uspokojí třeba rukou a k sexu ani nedojde, nebo máte sex, ty se uděláš a on ne a změkne, nebo nezměkne, ale nedojde k vyvrcholení…

Máme klasický sex, jen jakoby mu to nešlo, prostě to nedojde do konce, proto myslím, jestli nemá poruchu erekce. Štve mě to, stýkáme se, protože to má přinášet potěšení oběma, ne jen mě.

• Citovat
  • Nahlásit
726
21.4.21 14:39
@Anonymní píše:
Máme klasický sex, jen jakoby mu to nešlo, prostě to nedojde do konce, proto myslím, jestli nemá poruchu erekce. Štve mě to, stýkáme se, protože to má přinášet potěšení oběma, ne jen mě.

Jakože mu stojí, máte třeba 30 minut sex a pak ti řekne, že stačilo a neudělá se? Já to z toho popisu nechápu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62095
21.4.21 14:44
@Anonymní píše:

To nedojde vůbec ke klasickému sexu, že řešíš erekci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
196
21.4.21 14:45
@Anonymní píše:

Mně když se nešlo udělat, tak mě holka dodělala rukou nebo pusou. Nebo mu to nejde ani tak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62095
21.4.21 14:46
@Anonymní píše:
Máme klasický sex, jen jakoby mu to nešlo, prostě to nedojde do konce, proto myslím, jestli nemá poruchu erekce. Štve mě to, stýkáme se, protože to má přinášet potěšení oběma, ne jen mě.

A stojí mu nebo ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68879
21.4.21 14:50

Podle mě klasickej honibrk, co se pak při sexu s vopravdovou ženskou nezvládne udělat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2316
21.4.21 15:07

Ja tomu vubec nerozumim. Proc resis erekci, kdyz soucasne pises, ze dochazi ke klasickemu sexu? Kdyby mu nestal a radsi by te treba poresil oralne, tak bych to pochopila (coby problem). Pokud mu stoji, akorat ma problem se udelat, tak proc ho nedodelas ty treba rukou, nebo pusou, kdyz ti teda zalezi na tom, abyste byli oba? Navic pises „v posledni dobe“, takze se muselo neco zmenit… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
143
21.4.21 15:26

Byvaly mel problem s vyvrcholenim, kdyz zacal brat nejaky antidepresiva. Byl to oficialni vedlejsi ucinek tech konkretnich prasku. Takze jedna z moznosti… Ale spis mi pripada zvlastni, ze mu to nevadi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat