Při sexu nemám orgasmus

Anonymní
5.7.21 22:59

Při sexu nemám orgasmus

Ponecham si anonym :oops: a abych to upřesnila - Jsem hodně mladá :lol: s přítelem jsem 7let, sex nám vždycky klapal, je to téměř denně, no první orgasmus jsem zažila teprve před rokem :D ( já vždy myslela že už je to to, ono, ale až když to člověk zažije, tak uvěří :mrgreen: doufám že je to srozumitelné) od te doby jsem věděla jaká poloha mě vždy uspokojí a od te doby byl pro mě sex úplně jiný zážitek :srdce:.. Na narozeniny jsem od přítele dostala vibrátor (běžně si dáváme takové hračky ;) ) - s nim si dovedu vyhrát a vim co a kam no.. A prostě od doby co jsem se stala téměř závislá na orgasmu s vibratorem mi prostě nejde ten sami pocit přivodit při sexu :? Stalo se to už někomu? Jsem z toho docela nešťastná, sex mě vždy bavil - baví do teď ale prostě ne a ne vyvrcholit :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21
5.7.21 23:10

Tak si vemte vibrátor jako pomůcku při sexu :-) a nebo si dej na nějakou dobu s vibrátorem pauzu a uvidíš, jestli tě zas začne vzrušovat víc sex.
To bych asi vyzkoušela ja :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.7.21 23:13

@Šarlota7 hračky ( i vibrátor) jsme při sexu samozřejmě zkoušeli, ale prostě nic :roll: a to druhé..to je právě ono, já si neumím říct ne, dneska zůstaneš v šuplíku :mrgreen: je to jak droga :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
15420
5.7.21 23:29

A jde o to, že Tě sex už vůbec nebaví?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
5.7.21 23:40

Tak ho zamkni v šuplíku a klíč dej přítelovi :D.
Jinak mi to přijde celkem normální, prostě víš kam si lépe šáhnou, jaký tlak a rychlost použít. Zkus to přítele naučit. Já mám skoro vždy orgasmus, když jsem nahoře. Jinak je to trochu víc práce, prostě nahoře si to koriduji víc sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat