Při sexu nemohu dosáhnout orgasmu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.18 23:18
Při sexu nemohu dosáhnout orgasmu

Ahoj, mám takový problém. Když spolu s přítelem spíme, vůbec nemohu dosáhnout orgasmu. Myslím samovolně. Musím si buď dopomoct rukou, nebo mne přítel,,dodělá" rukou, či ústy. Je to normální? Nebo se samovolně,,udělat" vůbec nedá? Podotýkám, že dítě už mám a po porodu se to nezlepšilo. Když si to dělám sama, tak se normálně udělám, ale při sexu prostě ne :nevim: Poradíte mi něco?

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.18 23:39

Mnoho žen vůbec nemá vubec vaginalni orgasmus a musí si takhle pomáhat. Nebudeš zdaleka jediná.

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1229 příspěvků 11.09.18 03:26

To je úplně normální. Bu%d ráda že ti to vůbec jde :)

Verun83
Echt Kelišová 8772 příspěvků 33 inzerátů 11.09.18 05:20

Mam to tak cely zivot.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.18 09:05

Nikdy v životě jsem ho taky neměla. Mám to přesně jako ty. Buď ráda, že ti to přítel „dodělá“ rukou, či ústy co já bych za to dala. :cert: Já třeba při sexu necítim nic, ale opravdu nic a to jsem partnerů měla víc, ale pokaždé stejný scénář. Anonymně děkuji.

M_Vladim
Echt Kelišová 7643 příspěvků 11.09.18 10:58

Co zapojit nějakou přípravu, či „mechanizaci“, nebo „zakázané“ praktiky přímo při akci?
Venušiny kuličky, vibrátor na penis, nebo současnou stimulaci např. anusu. Někoho to nakopne. :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.18 14:20

Ahoj, mám to úplně stejně a vůbec mě to netrápí ;) . Dvakrát se mě podařilo mít vnitřní orgasmus a myslím, že to možná bylo tím, že to bylo těsně před menstruací , že je to tam třeba víc citlivé .. manžel s toho byl sám na větvi, že mě to najednou šlo .. :lol: je to normální podle mě ..

malá_holka
Kelišová 5415 příspěvků 11.09.18 14:24

a já bych se chystala do penálu :nevim: třeba v příštím životě budeš multiorgasmická :nevim: :think: píchaní se přeceňuje furt. sej na to, dospělí chlastaj :mrgreen:

Mango_Lassi
Extra třída :D 13962 příspěvků 11.09.18 15:37

K čemu je mít orgasmus po sexu?

M_Vladim
Echt Kelišová 7643 příspěvků 11.09.18 20:42
@malá_holka píše:
a já bych se chystala do penálu :nevim: třeba v příštím životě budeš multiorgasmická :nevim: :think: píchaní se přeceňuje furt. sej na to, dospělí chlastaj :mrgreen:

He - hele: P -psna, ce! Brrk! :mavam: :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.18 14:42

Vyzkoušela jsem 26 chlapů (různé velikosti a tvary) a ani s jedním jsem neměla takový ten ukázkový mokrý vaginální orgasmus. Jeden kámoš to uměl pěkně rukou … to bylo fakt něco. Ale nejvíc si stejně užívám sex až teď s manželem. Prostě klid, pohoda, vzájemná důvěra a nějaký ukázkový učebnicový orgasmus je mi uplně ukradený. A když na něj mám chuť, udělám si ho sama

Epl
Povídálka 24 příspěvků 13.09.18 00:27

No každý to má inak, hlavne že je. A máš super partnera, že sa na teba nevyflakne. Možno sa to časom zmení. Aj mne sa menilo keď som začala so súčasným partnerom mala som mokrých orgazmov až mi to vadilo, po čase to prestalo, som rada, veď keď je aj uterák malo a posteľ mokrá aj tak… Bolo to moc no a teraz po rokoch mám zas suchoty… Kto nemaze ten nejede… Je tu šanca že sa ti to upraví. Osobne nemám zakaždým rovnako silný orgazmus ani rovnako rýchlo, je to aj o psychickom nastavení a o Tom kedy to bolo naposledy, väčšia odmlka u mňa rýchlejší happyend… Skúste trošku natiahnuť predohru az dovtedy kým nebudeš mať pocit že to nevydržiš, malo by to potom prísť skôr :dance: :dance:

Cosmopol
Ukecaná baba ;) 1247 příspěvků 13.09.18 02:59
@Mango_Lassi píše:
K čemu je mít orgasmus po sexu?

Coz po sexu… Vopravdovej prusvih je mit orgasmus pred sexem!

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 2060 příspěvků 13.09.18 08:12
@Cosmopol píše:
Coz po sexu… Vopravdovej prusvih je mit orgasmus pred sexem!

Jako myslíš ve společnosti jiného frajera? To je přece slast, ne? :oops:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.10.18 16:07
sprostě mluví při sexu

také z toho nic nemám ,jen když použijeme takové udělátko na klitoris to je pak hotovo jedna dvě a je to super.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Marek Taclík se během StarDance měl k sexy brunetce. Co je to za krásku?

V sobotu Česká televize odvysílala šestý soutěžní večer taneční show... číst dále >

Řepka přirovnal Erbovou k Hitlerovi. Exkluzivní úryvky z knihy, která vyvolá další soudy!

Kapitán! Tak se jmenuje čtvrtá autobiografie Tomáše Řepky. Pokud v ní ale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >