Reklama

Při sexu nemohu dosáhnout orgasmu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.18 23:18
Při sexu nemohu dosáhnout orgasmu

Ahoj, mám takový problém. Když spolu s přítelem spíme, vůbec nemohu dosáhnout orgasmu. Myslím samovolně. Musím si buď dopomoct rukou, nebo mne přítel,,dodělá" rukou, či ústy. Je to normální? Nebo se samovolně,,udělat" vůbec nedá? Podotýkám, že dítě už mám a po porodu se to nezlepšilo. Když si to dělám sama, tak se normálně udělám, ale při sexu prostě ne :nevim: Poradíte mi něco?

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.18 23:39

Mnoho žen vůbec nemá vubec vaginalni orgasmus a musí si takhle pomáhat. Nebudeš zdaleka jediná.

ludmilaadamkova
Zasloužilá kecalka 916 příspěvků 11.09.18 03:26

To je úplně normální. Bu%d ráda že ti to vůbec jde :)

Uživatel je onlineVerun83
Echt Kelišová 8601 příspěvků 33 inzerátů 11.09.18 05:20

Mam to tak cely zivot.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.18 09:05

Nikdy v životě jsem ho taky neměla. Mám to přesně jako ty. Buď ráda, že ti to přítel „dodělá“ rukou, či ústy co já bych za to dala. :cert: Já třeba při sexu necítim nic, ale opravdu nic a to jsem partnerů měla víc, ale pokaždé stejný scénář. Anonymně děkuji.

M_Vladim
Kelišová 7153 příspěvků 11.09.18 10:58

Co zapojit nějakou přípravu, či „mechanizaci“, nebo „zakázané“ praktiky přímo při akci?
Venušiny kuličky, vibrátor na penis, nebo současnou stimulaci např. anusu. Někoho to nakopne. :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.18 14:20

Ahoj, mám to úplně stejně a vůbec mě to netrápí ;) . Dvakrát se mě podařilo mít vnitřní orgasmus a myslím, že to možná bylo tím, že to bylo těsně před menstruací , že je to tam třeba víc citlivé .. manžel s toho byl sám na větvi, že mě to najednou šlo .. :lol: je to normální podle mě ..

malá_holka
Závislačka 4960 příspěvků 11.09.18 14:24

a já bych se chystala do penálu :nevim: třeba v příštím životě budeš multiorgasmická :nevim: :think: píchaní se přeceňuje furt. sej na to, dospělí chlastaj :mrgreen:

Mango_Lassi
Extra třída :D 12896 příspěvků 11.09.18 15:37

K čemu je mít orgasmus po sexu?

M_Vladim
Kelišová 7153 příspěvků 11.09.18 20:42
@malá_holka píše:
a já bych se chystala do penálu :nevim: třeba v příštím životě budeš multiorgasmická :nevim: :think: píchaní se přeceňuje furt. sej na to, dospělí chlastaj :mrgreen:

He - hele: P -psna, ce! Brrk! :mavam: :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.18 14:42

Vyzkoušela jsem 26 chlapů (různé velikosti a tvary) a ani s jedním jsem neměla takový ten ukázkový mokrý vaginální orgasmus. Jeden kámoš to uměl pěkně rukou … to bylo fakt něco. Ale nejvíc si stejně užívám sex až teď s manželem. Prostě klid, pohoda, vzájemná důvěra a nějaký ukázkový učebnicový orgasmus je mi uplně ukradený. A když na něj mám chuť, udělám si ho sama

Epl
Nováček 5 příspěvků 13.09.18 00:27

No každý to má inak, hlavne že je. A máš super partnera, že sa na teba nevyflakne. Možno sa to časom zmení. Aj mne sa menilo keď som začala so súčasným partnerom mala som mokrých orgazmov až mi to vadilo, po čase to prestalo, som rada, veď keď je aj uterák malo a posteľ mokrá aj tak… Bolo to moc no a teraz po rokoch mám zas suchoty… Kto nemaze ten nejede… Je tu šanca že sa ti to upraví. Osobne nemám zakaždým rovnako silný orgazmus ani rovnako rýchlo, je to aj o psychickom nastavení a o Tom kedy to bolo naposledy, väčšia odmlka u mňa rýchlejší happyend… Skúste trošku natiahnuť predohru az dovtedy kým nebudeš mať pocit že to nevydržiš, malo by to potom prísť skôr :dance: :dance:

Cosmopol
Ukecaná baba ;) 1233 příspěvků 13.09.18 02:59
@Mango_Lassi píše:
K čemu je mít orgasmus po sexu?

Coz po sexu… Vopravdovej prusvih je mit orgasmus pred sexem!

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 1450 příspěvků 13.09.18 08:12
@Cosmopol píše:
Coz po sexu… Vopravdovej prusvih je mit orgasmus pred sexem!

Jako myslíš ve společnosti jiného frajera? To je přece slast, ne? :oops:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama