Při sexu přítel v mé vagíně do něčeho naráží

Anonymní
13.4.20 22:35

Při sexu přítel v mé vagíně do něčeho naráží

Zdravím, trochu citlivé téma ale už jsem bezradná.
Mám problém se sexem po každém sexu mě pálí vagína. A přítel si poslední dobou všímá že při poloze na pejska do něčeho v mé vagíně naráží a je mu to prý nepříjemné. A dřív jsem to neměla dřív jsme měli pohlavní sex bez problému.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

58857
13.4.20 22:40
@Anonymní píše:
Mám problém se sexem po každém sexu mě pálí vagína. A přítel si poslední dobou všímá že při poloze na pejska do něčeho v mé vagíně naráží a je mu to prý nepříjemné. A dřív jsem to neměla dřív jsme měli pohlavní sex bez problému.

Zajdi k dr..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4742
13.4.20 22:58

Když tak zkuste polohu na kočičku. Když to nepomůže tak ke zvěrolékaři. Pardon na gyndu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
190
14.4.20 10:33

Doporučuji nedělat to na sucho, pak tě to nebude pálit :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8321
14.4.20 16:38
@Božislava píše:
Když tak zkuste polohu na kočičku. Když to nepomůže tak ke zvěrolékaři. Pardon na gyndu.
:potlesk: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
712
15.4.20 17:29
@Anonymní píše:

Není to dítě?! Sorry, hloupý vtip pro zlehčení :D Jakyho má kladivouna? S normál velikosti by neměl být problém. Bolí tě ty nárazy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
507
15.4.20 22:12

Tipuji delozni cipek. Behem cyklu meni svou polohu (vysoko, nizko), a muze to nekdy az bolet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama