Při sexu se neudělal

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dady20
Zasloužilá kecalka 668 příspěvků 17.01.17 10:46
Při sexu se neudělal

Ahoj prosím o radu. Jsme s přítelem 4,5 roku a vždy bez problémů, akorát teď v sobotu se mi stalo, že jsme spolu měli sex a on nebyl schopný to dokončit. Nevěnovala jsem tomu moc pozornost, protože jsme oba byli po pařbě a tak jsem si říkala, že je unavený a nebo ten alkohol na to má vliv. Ovšem včera jsme měli sex, všechno bylo super, ale pak slezl a nic. Když jsem se ho zeptala kam jde, tak mi řekl, že mu to nejde. Poslední sex kdy se udělal jsme měli minulou středu. Tvrdil mi, že od té doby si ho ani nehonil a nic, takže nevím co s tím. Jindy když jsme neměli sex, tak si ho třeba jednou za dva/tři dny honil, prý že potřebuje vypusit. A teď najednou nic? Je mi to strašně divné. Myslíte, že by s tím mohlo mít souvislost to, že chci miminko a on se tomu nějak podvědomě brání? Díky.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

radkka
Generální žvanilka 20592 příspěvků 17.01.17 10:49

Buď jde o to dítě nebo může mít nějaký problém, starosti v práci, s rodinou, zdravotní problémy :think: Asi bych si s ním sedla a zkusila si v klidu, bez nátlaku promluvit. A pokud máte sex plánovaný na početí - ví, že si hlídáš ovulaci a chceš to po něm na povel, tak bych s tím přestala.

Evana432
Povídálka 11 příspěvků 17.01.17 10:52

Myslim, ze ano. Pritel to mel podobne, prej se nemohl vubec soustredit a sex si neuzival. A kdyz uz se poveflo, tak z toho byl strasne nervozni :) Co kdyz to vyslo

SarkaNovo
Závislačka 3447 příspěvků 17.01.17 10:52
@radkka píše:
Buď jde o to dítě nebo může mít nějaký problém, starosti v práci, s rodinou, zdravotní problémy :think: Asi bych si s ním sedla a zkusila si v klidu, bez nátlaku promluvit. A pokud máte sex plánovaný na početí - ví, že si hlídáš ovulaci a chceš to po něm na povel, tak bych s tím přestala.

Přesně. Můj manžel tohle měl jeden čas taky a ještě se k tomu pak přidalo to, že měl erekci třeba jen 2 minuty a pak prostě nic. Šel k doktorovi a zjistili mu šelest na srdci. Doktor povídal, že to s tím určitě souvisí. Začal brát nějaké léky a je to lepší.
Ale nemusí to být jen zdr. problém. Asi bych pro začátek zkusila vynechat sex na povel (kvůli dítěti)

Anet993
Povídálka 22 příspěvků 17.01.17 10:53

Hele ja jsem tohle resila ze zacatku vztahu pritel nebyl zvykly na takove mnozstvi sexu a tak vzdyckx dosli naboje :lol: ted uz je vse ok od te doby co se snazime o.mimi je to. mnohem lepsi :oops:

Aletheia
Kelišová 6314 příspěvků 17.01.17 10:53

Jestliže fakt plánujete, jakože si měříš teplotku, mluvíš s ním o ovulačce, chceš od něj sex v určité dny kvůli početí… dost chlapů to štve a psychická nepohoda prostě na tohle vliv má. Hlavně pokud to dítě tak úplně nechce…

radkka
Generální žvanilka 20592 příspěvků 17.01.17 10:55
@Aletheia píše:
Jestliže fakt plánujete, jakože si měříš teplotku, mluvíš s ním o ovulačce, chceš od něj sex v určité dny kvůli početí… dost chlapů to štve a psychická nepohoda prostě na tohle vliv má. Hlavně pokud to dítě tak úplně nechce…

Psychická pohoda na to má obrovský vliv, proto bych zdůraznila, že to chce citlivý přístup, až o tom budete debatovat :kytka:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2320 příspěvků 17.01.17 11:00

A on to mimino chce taky?

Jaara
Kecalka 126 příspěvků 17.01.17 11:01

Po chlastu se mi to stávalo taky. Možná se toho lekl a podvědomí pak zapracovalo. Vědu bych z toho zatím nedělal, zkusil bych týden nesexovat (ani rukou!!!) a pak uvidíš to rodeo!

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19813 příspěvků 17.01.17 11:02

Může toho být víc, od obyčejné únavy, opice po chlastu, leze na něj chřipka, problémy v práci, starosti, nervy, až po to vědomé či nevědomé bránění se dítěti.
Také bych se zamyslela, jak píše Radka, jestli nějak netlačíš na pilu (třeba i jen podvědomě) a jemu to prostě nejde?
Pokud by to trvalo déle, stálo by za to poslat ho k lékaři, aby se vyloučila nějaká nemoc ;)

Dady20
Zasloužilá kecalka 668 příspěvků 17.01.17 11:06

@radkka O ovulaci vůbec neví. Prostě jsme si řekli, že to zkusíme, ale že tomu necháme volný průběh. Jako netlačím na něj.

@Anet993 My jako nemáme problém s tím mít sex každý den, nebo teda neměli jsme do teď :( je mi z toho na nic.

Asi jsem to špatně napsala, jako dítě bych brala kdyby se povedlo, ale jako úplně se za tím neženu, že bych měřila teplotu nebo si dělala testy. S ním jsem o dítěti samozřejmě mluvila, jako není tak nadšený jako já, ale domluvili jsme se, že prostě když se povede tak dobrý a když ne, tak časem. Řekla bych, že primárně spolu nespíme kvůli tomu aby jsme počali.

Dady20
Zasloužilá kecalka 668 příspěvků 17.01.17 11:08

A ještě bych řekla, že minulej týden jsme o tom hodně mluvili a probírali to a to jsme měli až do té soboty každej den sex, to mu nevadilo. Spíš bych řekla, že od soboty nebo od pátku o dítěti s ním moc nemluvím a objevil se u něj ten problém.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.17 12:40

Mému se to taky občas stává, a to se sexem třeba začne i on, chce se mu, dává mi čas a pak už třeba nemůže a taky mu to nejde dodělat. většinou je to taky po větší námaze když je odpoledne po práci ještě někde na fušce, nebo večer po posilování, chuť má ale nakonec to spadne. Nám holkám se to přece taky stává, tak když je to občas tak to snad nebude problém.

Dady20
Zasloužilá kecalka 668 příspěvků 17.01.17 12:43
@Anonymní píše:
Mému se to taky občas stává, a to se sexem třeba začne i on, chce se mu, dává mi čas a pak už třeba nemůže a taky mu to nejde dodělat. většinou je to taky po větší námaze když je odpoledne po práci ještě někde na fušce, nebo večer po posilování, chuť má ale nakonec to spadne. Nám holkám se to přece taky stává, tak když je to občas tak to snad nebude problém.

:( právě tomu mému se to ještě nikdy nestalo, až teď dvakrát po sobě. Jako u nás s tím sexem taky dá se říct začal on, ale jsem z toho od včera nějaká zkleslá a furt nad tím musím přemýšlet :(

radkka
Generální žvanilka 20592 příspěvků 17.01.17 12:46

@Dady20 Tak sama píšeš, že z toho není tak nadšený, asi to v něm hlodá :nevim: znovu bych si s ním promluvila a zdůraznila mu, že na něj netlačím a nemusíme se teď snažit, pokud nechce… uvidíš reakci.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Tenisová hvězdička Siniaková: Zbožňuje Rusko, fandí jí tajemný přítel!

Po dramatickém zápasu s Američankou Keninovou je z ní v podstatě národní... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >