Reklama

Při snažení o dítě mít pohlavní styk denně nebo raději obden či m

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.18 13:22
Při snaze o dítě sledovat denně nebo raději obden či méně

Ahoj holky - snažilky a těhulky
mám takový dotaz :lol: protože na netu čtu různé názory na téma jak často mít sex když se partneři snaží o dítě tak mě zajímá konkrétně vaše názory a zkušenosti :D s manželem totiž máme sex prakticky denně, naše nejdelší pauza byla 4 dny a to bylo asi dvakrát do roka, sem tam máme sex ob den a již skoro rok snažení a stále nic kromě jednoho biochemického těhotenství. Podotýkám, že plodné dny nevím kdy mám, protože moje MS je dost nepravidelná a v ovulačních testech se nevyznám. :lol:

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.18 13:23

Místo sledovat mělo být sexovat, automatická oprava :lol:
Zakladatelka

Verun83
Echt Kelišová 8616 příspěvků 33 inzerátů 07.08.18 13:25

Doporucuje se sex ob den. Nechapu, co je sloziteho na ovulacnich testech? Stejne silna az silnejsi testovaci carka znamena, ze brzy bude/je ovulace, takze nejvhodnejsi doba na sex.

radkka
Generální žvanilka 20310 příspěvků 07.08.18 13:28

Sex denně minimálně jednou a otěhotněla jsem bez problémů. Ale pokud neovulujuješ, je úplně jedno, jak často spolu budete spát.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.18 13:30

@Verun83
Já se ale neptám na to, co se doporučuje, to vím taky, mě zajímají zkušenosti ostatních, jestli je víc zastánců sexu ob den nebo denně :) …tak to jsem asi v tom případě od února asi neměla ovulaci či co

dreana
Ukecaná baba ;) 1598 příspěvků 07.08.18 13:33

U nás to bylo jedno. S takovou kvalitou spermiogramu to prostě bylo jedno.
Podle mě je to jedno, pokud jste zdraví a „plodní“ uchytí se to v obou případech. Pokud ne, neuchytí se to ani tak :-)

Verun83
Echt Kelišová 8616 příspěvků 33 inzerátů 07.08.18 13:34
@Anonymní píše:
@Verun83
Já se ale neptám na to, co se doporučuje, to vím taky, mě zajímají zkušenosti ostatních, jestli je víc zastánců sexu ob den nebo denně :) …tak to jsem asi v tom případě od února asi neměla ovulaci či co

Me stacil jeden sex v mesici v ovulaci. Takze podle zkusenosti, staci 1× za cyklus. Spokojena? :roll:

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1325 příspěvků 07.08.18 13:49

Máme sex denně, otěhotněla jsem napoprvé. A rozhodně nejsem z těch, že bych něco sledovala, měřila a zkoumala :lol: možná pokud by to nevychazelo X let. Ale zatím všechny tři děti vznikly ani nevím jak :mrgreen: v četnosti sexu to fakt není. Pokud jsi ok, chlap taky a trefíte se do ovulace, je vyhráno. :nevim:

Pandemie
Kecalka 103 příspěvků 07.08.18 13:49

Jak je jiz receno vyse, jestli ob nebo kazdy - je to jedno. Nech si sledovat ovulaci gynekologem. A zkousela jsi nejake bylinky na upravu cyklu?

P4ja
Kelišová 5439 příspěvků 07.08.18 13:50

Já jsem zastánce toho si sex užívat, tak jak je oběma příjemné a neudělat z toho povinnost.

A jinak si nastuduj, jaká je šance početí pro zdravý pár. Únor je v pohodě.

blumen
Hvězda diskuse 40346 příspěvků 07.08.18 14:13
@Anonymní píše:
@Verun83
Já se ale neptám na to, co se doporučuje, to vím taky, mě zajímají zkušenosti ostatních, jestli je víc zastánců sexu ob den nebo denně :) …tak to jsem asi v tom případě od února asi neměla ovulaci či co

Tak po roce snazeni denne si muzes nechat udelat hormonalni profil, obzvlast, pokud mas nepravidelne cykly. A pritel muze jit na spermiogran, treba trovna vam denni sex nesvedci, spermie se musi „dotvorit, dozrat“.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.18 14:49

@P4ja
Ne povinnost z toho určitě neděláme, máme sex rádi nicméně jsem z toho už trochu na nervy, že pořád nic při takové četnosti sexu
@blumen
Jsem domluvená s gynekologem do konce září, když nic tak to začneme řešit, ale moc se mi nechce, nerada lítám po doktorech, navíc dostat mého manžela na spermiogram taky nebude nic moc, znáte to ..jako chlap má strach, že by ty jeho pulci nemuseli být úplně v cajku :lol: zvlášť když já už před 5 lety (s jiným mužem) otěhotněla a ani nevím jak (nepravidelnou MS mám odjakživa), ale musela jsem si ho nechat vzít

ugluk
Hvězda diskuse 42229 příspěvků 07.08.18 17:22

Je to naprosto jedno. Spermie se kontinuálně tvoří nějakých 72 dní, takže furt tam nějaké budou - při častějším sexu méně, ale zas v lepší kondici. Takže mějte sex tak, jak vás to baví. Každodenní sex fakt není antikoncepce, průměrná šance na početí je u zdravého páru 15-20 % na cyklus a do roka se to bere jako naprosto normál.

Bortelka
Povídálka 15 příspěvků 3 inzeráty 09.08.18 15:57

No my jsme měli sex taky každý den, někdy i vícekrát za den a bylo mi to úplně k ničemu, než jsem zjistila, že nemám absolutně žádnou ovulaci :oops: Až po testech mých, manželovo a indukci Clostilbegytem se podařilo, takže doporučuji nechat nejdřív zjistit na čem vůbec jste :think:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama