Při tlačení čistá krev z pochvy

11.4.16 16:06

Při tlačení čistá krev z pochvy

Prosím o pomoc. Testy mi potvrdily, že jsem těhotná, v probíhajícím 5.tt. K doktorovi jsem objednaná až za týden. Děje se mi ale taková nepříjemná věc.
Ještě než jsem otěhotněla se mi vždy pár dní před menstruací stalo, že při tlačení jsem měla na papíru i v záchodě trochu čerstvé krve. Byla tot taková předzvěst menstruace. Během cyklu nikdy.
Teď jsem v období, kdy bych měla menstruovat, ale ms se nedostavila samozřejmě. Toto mám ale pořád. Od minulého týdne při tlačení objevím menší množství krve. Není to souvislé krvácení, jen jakoby něco prasklo nebo tak. Postupně to slábne až přestane. Vzhledem k tomu, že jsem těhotná mám strach a čekat týden nevydržím. emoticon Stalo se to někomu z Vás? emoticon Moc děkuji za zkušenosti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3686
11.4.16 16:07

@Maminka-Praha jed na pohotovost, krvácení ok není

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1393
11.4.16 16:11

Ano a ani to nebyla čistá krev a byl to hematom! Já už bych byla na pohotovosti..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10862
11.4.16 16:12

Pokud jsi těhotná a teče z tebe jasně červená krev, běž k lékaři. Já v těhotenství špinila, musela jsem přestat jezdit na kole.
Příčin krvácení může být víc. hematom, čípek,…
Tvůj problém zhodnotí jen doktor, pomocí UZ a vyšetření.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3372
11.4.16 16:14

@Maminka-Praha
Ahoj, já bych pro jistotu jela na pohotovost. Stalo se mi minulý rok asi cca v 11 týdnu, že jsem začala špinit. No hodně mě to vystrašilo tentkrát, s manželem jsme jeli na pohotovost, kde mě zkotrolovali a řekli, že asi praskla nějaká cévka, tak proto. Napsali me utrogestan a klid. Naštěstí to už druhý den přestalo.
Držím palce :srdce:, tipuji to na cévku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3635
11.4.16 16:20

Taky bych jela. My tu nevyřešíme, čím by to mohlo být. Při tomhle těhotenství jsem měla jasné červenou krev cca v 6 týdnu. Hned jsem jela a naštěstí to byla jen prasklá cévka. Od té doby klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lenka 80
11.4.16 17:01

Taky jsem to v minulem tehu mela. v 7 tt. jasne cervena krev.nez jsem dojela na pohotovost prestalo to a koukali tam na me jak na blazna a hysterku. vsechno bylo v poradku a ja byla aspon v klidu.cim to bylo mi nerekli.

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
11.4.16 21:10

Holky, dekuju za rady. Ted sme se vrátili z pohotovosti. Vse v pořádku, dr. nic špatného nenasla. Videla uvnitř vacek odpovídající 5+0tt, embryo ale zatim nevidi, ctak těhotenství potvrdit nemohla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.4.16 21:11

Holky, dekuju za rady. Ted sme se vrátili z pohotovosti. Vse v pořádku, dr. nic špatného nenasla. Videla uvnitř vacek odpovídající 5+0tt, embryo ale zatim nevidi, tak těhotenství potvrdit nemohla. Vzala mi krev a zitra volam na hladinu Hcg. Podle toho urci, jestli je vse ok a jestli tam mimi muze byt. Snad bude vse ok. :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lenka 80
11.4.16 21:25

@Maminka-Praha drzim pesti.dej vedet.

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
3620
11.4.16 21:55

@Maminka-Praha krvaceni muze mit hodne pricin, koneckoncu v tehu je vse prokrvene, zdurele, takze se muze stat ze prdne njaka malicka cevka a zakrvacis. Drzim pesti, at tehu vyjde a at se problemy neopakuji :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.4.16 06:43

Doktorka by ti rekla at jedes na pohotovost. Ja mela v 6 tt jen malinke ruzove zabarveni na papiru jen chvilicku a taky jsem radsi jela. I kdyz to nic nebylo, pochvalili me ze jsem to nepodcenila.
S krvi bych necekala a jela bych okamzite.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.4.16 15:05

Holky, tak jak jsem včera psala, důvod krve nezjištěn, nic nenalezeno, vše uvnitř v pořádku. Dnes jsem volala ohledně hladiny hcg a mám 441,6 jednotek. Prý je to docela málo, tak jedu ještě znovu ve čtvrtek na krev, jestli se to zvyšuje.:-( Tak a mám znovu strach… Jak to bylo u vás s Hcg?? Jinak bych měla být v 4+5 tt, což mi nepřijde, zas tak malá hodnota…:-/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
katrinacek1
13.4.16 00:54

Neni to malá hodnota, já měla v 5tt 335 a doktor strašil výškrabem… No a už jsem v 30tt..:) a vše ok… Ono je lepší do toho nerýpat pak se jen zbytečně stresujeme :) držím palec :) :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
katrinacek1
13.4.16 01:02

Tady máš pro uklidnění rozmezí hcg v krvi podle týdnů… Vidiš že je tam opravdu obrovská tolerance. Jde o to, jestli se po téch pár dnech alespoň 2× znásobí což určitě ano :)

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat